Google Stadia iegūst iPhone un iPad atbalstu

Google Stadia

Google Stadia vairāk nekā gadu pēc palaišanas ir ieguvusi iOS atbalstu. Kā paredzēts, uzņēmums izmanto tīmekļa lietojumprogrammu, lai piekļūtu pakalpojumam. Web beta versija tika laista klajā jau gandrīz pirms mēneša. Lai izmantotu Stadia, nepieciešams atjaunināt iOS 14.3 atjauninājumu, kas tika izlaists šīs nedēļas sākumā.

Ja vēlaties izmēģināt bezmaksas vai maksas Stadiavarat doties uz stadia.google.com no savas iOS ierīces. Piesakieties savā Google kontā, pievienojiet saīsni sākuma ekrānā un atveriet tīmekļa lietotni. Pēc tam palaidiet izvēlēto spēli un izmēģiniet to. Stadia uz iOS atbalsta arī skārien vadības elementus.

Šobrīd gan Stadia nepiedāvā visai daudz spēles, kuras pilvērtīgi būtu iespējams izbaudīt viedtālrunī. Jaunais atbalsts būs labas ziņas tiem, kam ir jaunāki viedtālruņi ar augstas izšķirtspējas ekrānu, pietiekamu jaudu vai arī pievienojamu kontrolieri.

Neskatoties uz to, jaunais iOS atbalsts paver daudz iespēju Stadia – ne tikai, lai piesaistītu vairāk lietotāju, bet arī, lai veicinātu mākoņspēļu izstrādātājus padarīt spēles piemērotas mobilajiem ekrāniem.

Avots: The Verge

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt