Jaunumi

“Carrot Weather” iOS 17 laikapstākļu izmaiņas varēs paziņot jūsu balsī

Apple iOS 17 atjauninājums ir pienācis, un daudzas aplikācijas paziņo dažādus atjauninājumus, lai atbalstītu jaunās funkcijas. Viena lietotne jo īpaši ir “Carrot Weather“, laikapstākļu lietotne, kas sniedz labas dienas prognozes. Aplikācijā tika ieviesti dažādi jauni līdzekļi, piemēram, balss personificēšanas līdzeklis, laika ziņu logrīki un daudz kas cits.

Pateicoties Apple jaunajai personiskās balss pieejamības funkcijai, kas atdarina lietotāja balsi, laikapstākļu lietotne tagad var izklausīties pēc lietotāja, nodrošinot laikapstākļu atjauninājumus. Personīgā balss ir domāta galvenokārt cilvēkiem, kuriem ir risks zaudēt spēju izteikties. Šiem indivīdiem varētu noderēt lietotnes jaunais balss personificēšanas rīks. Turklāt līdzeklis var būt jautrs tiem, kas spēj atdarināt slavenību balsis.

Carrot Weather 5.12 atjauninājumā iekļauti arī vairāki laika ziņu logrīki, kurus tagad var pievienot iPhone gaidīšanas (StandBy) režīma displejam, iPad aizbloķētam ekrānam (lock screen) un Apple Watch Smart Stack. Lietotne piedāvā logrīkus, kas sniedz jokus, kā arī stundas un dienas prognožu diagrammas.

Foto: Carrot Weather

Pirmo reizi laikapstākļu lietotne tagad pieejama vēl 14 valodās – ķīniešu, čehu, dāņu, holandiešu, somu, franču, vācu, itāļu, japāņu, korejiešu, poļu, portugāļu, spāņu un zviedru. Tomēr smieklīgie komentāri, ar ko aplikācija ir slavena, joprojām ir tikai angliski.

Avots: TechCrunch

Atbildēt

Līdzīgi raksti