Logitech Signature Slim Combo MK950 – eleganti un ērti

Signature Slim Combo MK950 ir vienkāršs, taču patīkams perifērijas ierīču apvienojums. Piezemētais stils savienojumā ar ergonomiku veido lielisku pāri.

Logitech Signature Slim Combo MK950 klaviatūras dizains

Logitech padalījušies un uz apskatu atsūtījuši, manuprāt, vienu no veiksmīgākajiem komplektiem. Tas ir glīts un ērts vienlaicīgi – kombinācija, ko reti var redzēt vienā teikumā.

Kā jau visas ražotāja ierīces, arī šīs ir veidotas no pārstrādātiem materiāliem. Tie iekapsulēti minimalistiskā stilā, kas pieejams divos toņos – Graphite (grafīta) un Off-White (nepārāk balts). Pie mums ir nonācis tieši pelēkais modelis. Uzskatu, ka tā ir veiksmīga krāsa, jo spēj pieskaņoties ikvienam interjeram un neizceļ rīta kafijas šļakatas.

Klaviatūra ir nedaudz skaļāka, kā ierasts. Ja kādam patīk dramatiska ‘’Enter’’ nospiešana, lai viss ofiss zina, ka darbs ir padarīts – šis ir ideāls variants. 

Runājot par uzbūvi. Atzīšu, ka klaviatūras dizains ļoti atšķiras no pelītes. Tātad – klaviatūra ir ļoti plāna ar zemiem taustiņiem. Tā nedaudz atgādina klēpjdatoru. Man, protams, ieraduma dēļ tas patīk.

Logitech Signature Slim Combo MK950 pelītes dizains

Turpinot iepriekš apspriesto, pelīte ir diezgan ergonomiska. Kā jau visas tāda veida pelītes, arī šī ir masīva. Tās sānu malu materiāls ir silikona tipa ar tekstūru, kas ir patīkama ādai. Pelīte lieliski ieguļ rokā un ir ērti lietojama ilgstošus periodus. 

Ļoti novērtēju, ka tā ir patiesi klusa. Pats Logitech norāda, ka izmantojis SilentTouch tehnoloģiju, kas klikšķu skaņu samazina par 90%. Tā varētu būt, jo, nospiežot taustiņu, to var tikai just. Kā arī peles rullītis spēj darboties dažādos ātrumos, tas ir, ar to var skrullēt dokumentā līniju pa līnijai.

Logitech Signature Slim Combo MK950 funkcionalitāte

Protams, savienojamība ir iespējama ar Bluetooth vai komplektā iekļauto Logi Bolt uztvērēju. Visus pielāgošanas darbus var paveikt Logi Options+ lietotnē.

Abas ierīces nekavējoties uzrādās lietotnes sākuma sadaļā. Tur redzams savienošanas veids un baterijas procenti.

Klaviatūrau pēc saviem ieskatiem var pielāgot 22 taustiņus. Tiem ir pieejamas dažādas opcijas, ieskaitot, mākslīgā intelekta. Interesanta šķita, piemēram, “Netflix Break” iespēja. Nekā diži cita nebija, jo klaviatūrai nav gaismiņu vai citu interesantu elementu.

Apskatot pelīti, paveras nedaudz vairāk iespēju. Tai ir 4 maināmi elementi, to pielāgošanas izvēlne ir līdzīga klaviatūras. Protams, var izmainīt peles rullīša un kursora ātrumu.

Signature Slim Combo MK950 ikdienas dzīvē

Šis komplekts man ļoti patika. Pirmkārt, tāpēc, ka tas ir komplekts. Ikdienā izmantot tikai atsevišķu klaviatūru vai pelīti ir grūti, jo konstanti jāpieliecas pie klēpjdatora izpildīt darbus, kam iztrūkst ierīce.

Runājot par MX Mechanical, šķita, ka tā ir līdz šim labākā, taču šis kombo to ir izmainījis. Tiešām apmierina klaviatūras minimalistiskais dizains, kas atgādina klēpjdatoru. Ja to vēl papildina ergonomiski ērta pelīte, tad man nav sliktu komentāru. 

Tomēr, objektīvi vērtējot jāpiemin klaviatūras skaļums. Atstarpes poga ir tiešām dramatiski skaļa. To var nospiest arī lēnām, lai tā nebūtu, bet tad ir lēnām jāraksta, un mūsdienās nevienam tam nav laika.

Abas ierīces darbina baterijas, kas ir pieņemami, tomēr patīkamāk, ja uzlādi var veikt ar USB-C tipa risinājumu.

Klaviatūras tehniskā specifikācija

Izmērs134 x 433 x 23 mm
Svars662 grami (bez baterijas, uztvērēja) / 685 grami
Savienojuma veidsLogi Bolt vai Bluetooth Low Energy Technology (Bluetooth 5.1)
Savienojuma uztveršanas attālums10 m
LietotneLogi Options+
Akumulators2 AAA baterijas
Akumulatora darbības laiks36 mēneši
SlēdzisIeslēgt/ izslēgt slēdzis
Garantija2 gadi Limited Hardware garantija

Datorpeles tehniskā specifikācija

Izmērs108 x 61 x 38 mm
Svars76.3 grami (bez baterijas, uztvērēja) / 101.3 grami
Sensora tehnoloģijaLogitech Advanced Optical
Sensora rezolūcija 1000 dpi
Pogu skaits 6
Peles rullītisSmartWheel technoloģija
Akumulators1 AA baterija
Akumulatora darbības laiks24 mēneši
Darbības attālums10 m

Kopsavilkums 

Kā jau teicu – ļoti labi. Ierīces ir baudāmas gan ar acīm, gan ikdienas darbiem. Logitech grafīta krāsa nekad neliek vilties, tāpēc tas jau ir pluss pēc noklusējuma. 

Jāpiemin, ka ierīces nešķiet kā kaut kas ļoti īpašs. Nepārprotiet, tās ir labas un ērtas, taču nevar salīdzināt ar, piemēram, Wave Keys ergonomikas līmeni vai ekscentrisko izskatu. Lai arī ordināras bez gala, izbaudīju tās savā ikdienas dzīvē. 

Logitech Signature Slim Combo MK950 cena Latvijas interneta veikalos sākas no 106 EUR, bet Logitech savā oficiālajā vietnē piedāvā to par 119 EUR. 

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt