Izskatieties, izklausieties un tiecieties ar citiem jaunā kvalitātē, izmantojot jauno Logitech Brio 100 Full HD Webcam

Mūsdienu hibrīdpasaulē virtuālā saziņa ir kļuvusi par normu. Lai gādātu par pārliecinošu un saistošu komunikāciju tiešsaistē, jums nepieciešams pareizais videokonferenču aprīkojums. Tāpēc atvadieties no 720p izšķirtspējas tīmekļa kameras un videozvanu laikā parādiet sevi no labākās puses ar jauno Logitech Brio 100 Full HD webcam – tīmekļa kameru ar iebūvētu mikrofonu un pievilcīgu, ilgtspējīgu dizainu, kas padarīs jūsu darba vietu gaumīgāku un palīdzēs jums izskatīties, runāt un tikties ar citiem jaunā kvalitātē par pieņemamu cenu.

Pateicoties Brio 100 Full HD 1080p izšķirtspējai un automātiskajam gaismas līdzsvaram, kas nodrošina skaidru attēlu un spilgtumu videozvanu laikā, jūs kameras priekšā vienmēr izskatīsieties lieliski. RightLight palielina spilgtumu līdz pat 50 %, lai samazinātu ēnas, salīdzinot ar iepriekšējās paaudzes Logitech tīmekļa kamerām*. Turklāt varat pielāgot vizuālos iestatījumus, izmantojot viegli lietojamo lietotni Logi Options+.

Tāpat jūs varēsiet pārliecināties, ka citi jūs labāk saklausa, pateicoties Brio 100 iebūvētajam mikrofonam. Pievienojieties jebkurai videokonferencei bez problēmām, jo Brio 100 ir saderīgs ar dažādām videozvanu platformām, piemēram, Microsoft Teams, Zoom, Google Meet un citām. Integrētais privātuma slēdzis vienkārši nodrošina sirdsmieru laikā starp zvaniem vai izrakstoties no sistēmas.

Laikā, kad viss visapkārt sāk izskatīties vienmuļi un vienādi, Brio 100 izceļas ar trim jautrām un izsmalcinātām krāsām (grafīta, pelēkbaltu un rozīgu), tāpēc varat pielāgot savu rakstāmgalda iekārtojumu vai pievienot krāsas, lai izpaustos gan birojā, gan mājās.

Brio 100 gādā par augstākās klases dizainu, kas neliks vilties. Logitech, uzticams līderis tīmekļa kameru jomā, ir apņēmies radīt taisnīgāku un klimatam draudzīgāku pasauli, aktīvi strādājot pie tā, lai samazinātu oglekļa ietekmi. Brio 100 plastmasas detaļu izgatavošanā izmantota otrreiz pārstrādāta plastmasa – 77 % grafīta krāsai un 34 % pelēkbaltajai un rozīgajai krāsai. Šī tīmekļa kamera ir sertificēta kā oglekļa ziņā neitrāla, un papīra iepakojums ir izgatavots no FSC™ sertificētiem mežiem un citiem kontrolētiem avotiem.

Logitech Brio 100 tīmekļa kamera ir pieejama par 49,99 EUR.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati