Logitech paplašina Mac produktu klāstu, lai nodrošinātu pareizu integrāciju Apple ekosistēmā

Logitech paziņojis par jaunu Logi for Mac produktu līniju, kuras mērķis ir uzlabot Mac lietotāju pieredzi, vienlaikus nodrošinot ilgtspējīgāku dzīvesveidu bez kompromisiem.

Komplektā ir MX Keys S for Mac, MX Keys S Combo for Mac, MX Anywhere 3S for Mac un MX Keys Mini for Mac (kosmosa pelēkā krāsā) – jauna ergonomiska tastatūra. Šie risinājumi ir pielāgoti, lai uzlabotu veiktspēju, produktivitāti un komfortu pie rakstāmgalda, apmierinot dažādas lietotāju vajadzības macOS un iPadOS, ar īpašiem macOS tastatūru izkārtojumiem un krāsām, kas papildina Apple ekosistēmu.
“Logitech piedāvā inovatīvus, uz lietotāju orientētus risinājumus, kas nevainojami integrējas Apple ekosistēmā un ir izstrādāti, domājot par ilgtspēju,” sacīja Logitech personiskās darba vietas risinājumu viceprezidente un ģenerāldirektore Delfīne Donē. “Koncentrējoties uz darba plūsmas, produktivitātes un komforta optimizāciju, mūsu Mac izstrādāto produktu portfelis ļauj Apple lietotājiem atraisīt savu radošo potenciālu un izbaudīt komfortu pie rakstāmgalda visas dienas garumā, nezaudējot Mac saderību un izskatu.”

Vairāk brīvības Mac lietotājiem

Šie jaunie MX produkti, kas ietver daudzpusīgu MX produktu klāstu taustiņus Mac, ir pieejami Mac datoru dizainam atbilstošās krāsās, atbilst dažādām lietotāju vajadzībām un ir integrēti vienotā ekosistēmā ar lietotājam draudzīgu pielāgošanas un vadības lietotni Logi Options+.

MX Keys S for Mac

Visaugstākās produktivitātes tastatūra ar ērtu, precīzu rakstīšanu un atjauninātu īpašu Mac izkārtojumu ar viedu apgaismojumu, kā arī viedajām darbībām lietotnē Logi Options+, lai taupītu laiku un racionalizētu darba procesus.

MX Keys S Combo for Mac

Pirmā Mac izstrādātā MX kombinācija, kurā ietilpst Mac paredzētā tastatūra MX Keys S, Mac pele MX Master 3S un MX Palm Rest.

MX Anywhere 3S for Mac

Šī kompaktā Mac pele nodrošina īpaši ātru ritināšanu ar klusiem klikšķiem un ātru, precīzu 8K izšķirtspējas izsekošanu uz jebkuras virsmas.

MX Keys Mini for Mac

Uzlabotā minimālisma tastatūra, kas optimizēta Mac operētājsistēmai un tagad pieejama kosmosa pelēkā krāsā, pielāgojas jūsu darba plūsmai, lai nodrošinātu ātru, precīzu rakstīšanu, viedu apgaismojumu un programmatūras pielāgošanu, kas ļauj nekavējoties izmantot katru taustiņu, komandu un īsceļu.

Izstrādāts ilgtspējai

Uzņēmums Logitech cenšas izstrādāt jaunās paaudzes produktus, kas rada mazāku oglekļa dioksīda emisiju nekā iepriekšējās paaudzes produkti. Tagad cilvēki var uzlabot savu Apple ekosistēmu ar Logitech ierīcēm, kas izstrādātas saskaņā ar ilgtspējīga dizaina (DfS) principiem. Tas nozīmē, ka tiek izmantoti alternatīvi materiāli, piemēram, pārstrādāta nākamā dzīves cikla plastmasa, nevis neapstrādāta plastmasa, lai uzlabotu aprites cikliskumu un samazinātu izstrādājumu oglekļa dioksīda emisijas nospiedumu. Jaunāko Logi for Mac produktu klāsta plastmasas detaļu sastāvā ir līdz pat 78 % nākamā dzīves cikla plastmasas. Līdz ar šīs MX sērijas produktu izlaišanu MX sērija ir pilnībā pārgājusi uz pēc patēriņa pārstrādātas plastmasas (PCR plastmasas) izmantošanu, kas atbilst uzņēmuma saistībām ilgtspējības jomā. Turklāt Logitech ir samazinājis MX Keys S for Mac oglekļa dioksīda emisiju par 11%, salīdzinot ar iepriekšējo versiju, tādējādi uz 100 000 vienībām ir novērsts 192 t CO2e oglekļa dioksīda (pietiekami, lai 20 reizes apceļotu visu zemi)*.

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt