Programmatūra

Firefox VPN drīzumā oficiāli tiks izlaists kā Mozilla VPN

Mozilla šodien paziņoja par sava VPN (virtuālā privātā tīkla) pakalpojuma atklāšanu tuvāko nedēļu laikā, kad tas iziet no beta versijas testēšanas.

Produkts oficiāli tiks ieviests kā Mozilla VPN, nomainot tā sākotnējo Firefox Private Network zīmolu.

Firefox privātā tīkla pakalpojums pirmo reizi tika ieviests pagājušā gada septembrī kā pārlūka paplašinājums kā daļa no Mozilla’s Test Pilot programmas lietotājiem ASV. Tad šī gada sākumā tas tika izvērsts par lietotni, kas pieejama operētājsistēmās Android, Windows un Chrome OS. Mozilla atklāja dažas atziņas, kuras tā ieguva pārbaudes posmā. Uzņēmums teica:

Mēs sākām strādāt ar nelielu grupu un uzzinājām daudz. Ar jūsu rokās esošo VPN mēs apstiprinājām dažas no mūsu sākotnējām hipotēzēm un noteicām svarīgas nākotnes prioritātes. Piemēram, vairāk nekā 70% agrīnās beta versijas testētāju apgalvo, ka VPN palīdz viņiem justies pilnvērtīgiem, drošiem un neatkarīgiem, atrodoties tiešsaistē. Turklāt 83% agrīno beta versijas testētāju uzskatīja, ka VPN ir viegli lietojams.”

Mozilla VPN ierobežotā laikā būs pieejams operētājsistēmās Windows, Android un iOS par 4,99 USD mēnesī, kad tas kļūs par oficiālu produktu. Tas piedāvās aizsardzību līdz piecām ierīcēm šajās operētājsistēmās. Tomēr sākotnēji tas būs pieejams tikai ASV, ar plāniem paplašināt pakalpojumu citos reģionos vēlāk šajā gadā. Pēc beta versijas pārbaudītāju pieprasījuma pakalpojums tiks atvērts arī operētājsistēmā macOS.

Avots: Neowin

Atbildēt

Līdzīgi raksti