Notepad lasītājiem - meklējam idejas un "svaigu gaļu"!

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Reputācija: 0
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Notepad lasītājiem - meklējam idejas un "svaigu gaļ

Post no samurajs » 10 Mai 2015, 14:02

Labdien, cienījamie Notepad lasītāji!

Griežos pie jums pēc palīdzības. Es zinu, ka mūsu portālam ir konsekvents un stabils lasītāju un atbalstītāju loks. Tomēr ar to ir par maz. Nežēlīgā statistika uzrāda, ka Notepad apmeklējums krities no ~ 90,000 "ziedu laikos" 2011. gadā līdz 55,000 pēdējā mēnesī. Tam ir objektīvi iemesli - piem. par hardware testēšanu un menedžmentu atbildīgā admina shady aiziešana. Š…emot vērā, ka man Notepad ir tikai hobija līmenī blakus pamatdarbam, vairāk par IT jaunumiem es nespēju sniegt.

Tāpēc aicinu visus portāla cienītājus sagudrot variantus Notepad apmeklētības celšanai. Protams, šeit domāts nevis gudri pļūtīt, bet aktīvi piedalīties ar rakstiem, ziņām un jaunām idejām. Ap 50 Vecākajiem lietotājiem un e-žurnālistiem šobrīd ir tiesības pašiem publicēties; diemžēl tās tiek ļoti vāji izmantotas. Kādam vajag e-žurnālista vai augstāka ranga tiesības? Nav problēmu, nevienam nekad nav atteikts.

Par to jaunie censoņi saņems treknu "paldies", jo ebrejos izsakāmi ienākumi šeit ir retums (varbūt kāds zina kā to mainīt?). Notepad iegājis savas pastāvēšanas 9. gadā, bet ir risks, ka desmit gadu jubileju tas nesagaidīs. Tiklīdz (ja) mēneša apmeklējums nokritīs līdz 50,000, gatavojos izdevumu slēgt. Š eit nebūs kā Datuvē, kad dzīvais mironis stagnē jau kuro gadu... paredzēts, ka Notepad mirs pēkšņi, lai atstātu aiz sevis labas atmiņas. Tā vietā varbūt būs blogs www.samurajs.lv vai kāda cita forma, bet radikālas un apjomu samazinošas pārmaiņas noteikti būs.

Visiem, kam ir idejas, lūdzu spamojiet šeit, vai man personīgi ar PM!

Ar cieņu jūsu redaktors Samurajs.

Image
Image

HeisaHopsa
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 10
Pievienojies: 19 Jūn 2014, 11:17

Post no HeisaHopsa » 10 Mai 2015, 14:59

Principā, varētu publicēt ieteicamos ārzemju resursus, kurus periodiski pārskatīt, tad varētu arī kādu rakstu pārtulkot un ielikt notepadā arī.

Afrohead
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 147
Pievienojies: 14 Aug 2009, 17:04
Atrodas: Talsi

Post no Afrohead » 10 Mai 2015, 15:27

Es esmu "Notepad.lv" kvēls lasītājs jau kādus 4 gadus kā minimums, man patīk lasīt visu par IT jaunumiem, hardware problēmām un to risinājumiem, taču es skatos, ka geimingam nav iedota atsevišķa, godpilna kategorija, kādu būtu patīkami lasīt, satikt domubiedrus un padiskutēt.
Iespējams, tas varbūt būtu viens no maniem ieteikumiem. Piemēram, kas ir noticis ar Zivi no wasd.lv? Atceros, ka krietnu laiku atpakaļ viņš iepostēja kādus no saviem apskatiem, taču tas kaut kā pazuda. Ir vērts viņu sazināt, jo izskatās, ka viņš ir reāls ideju ģenerators. =^.^=

samurajs
Administrators

Post no samurajs » 10 Mai 2015, 15:48

Mjā - tiešām, pastāvīgs korespondents par videospēļu sfēru mums ļoti noderētu. Vēl vairāk tāpēc, ka tas nav mans lauciņš. Kā teica HeisaHopsa, varētu jau salikt populāru IT resursu listi, bet kaut kā brutāli tulkojumi šeit nav modē. Es izlasu konkrēto jaunumu, paskatos vēl papildus avotus, līdz izprotu ideju pilnībā - un tad atstāstu to - praktiski iebāžu lasītāju mutēs jau sagremotā veidā. Tas visiem patīk vislabāk :)
Image

bumbulis
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 343
Pievienojies: 13 Sep 2008, 17:41

Post no bumbulis » 10 Mai 2015, 19:09

Jaunu gaļu atrast būs grūti, jo portālam ir konsekvents **dritvai kociņ** loks un rakstos dominē nevis interesantas diskusijas, bet savstarpēja žults izliešana.
Visādi citādi - veiksmi portāla pacelšanā.

samurajs
Administrators

Post no samurajs » 10 Mai 2015, 19:45

"Apdirs savu tuvāko, kamēr nav atnācis tālākais un apdirsis tevi" :D

Izskatās, ka tā ir latviskās mentalitātes īpatnība, jo tas pats notiek lielajos resursos - apollo, tvnet, delfi u.c. Labi, ka šeit vismaz pēc tautības vai reliģijas vēl neknābā...
Image

russo
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 314
Pievienojies: 02 Nov 2014, 21:00
Reputācija: 1

Post no russo » 10 Mai 2015, 22:33

Godīgi sakot, man personīgi ir vienalga lasīt rakstus LV, EN, vai RU.
Š ā vai tā diendienā aplūkoju vairākus resursus šajās valodās.
Tādēļ, saprotot, ka nav laika pārtulkot un citādi sagremot informāciju, neesmu pret, ja raktsi tiek vienkārši pārpublicēti orģinālvalodā. Galvenais, lai nav kā būtā, kur ir (bija) vieni vienīgi raksti par "smārtfoniem" un oficiālās lg, smsg uc. relīzes.
Man liekas, ka daudzi uz Andra izmanto vienu vai otru ziņu agregatoru. Neesmu pret, ja notepad.lv virzītos šajā virzienā.

LooNeY
E-žurnālists
Atbildes: 755
Pievienojies: 10 Okt 2010, 18:51
Atrodas: Rīga

Post no LooNeY » 10 Mai 2015, 22:41

Pliki google translate copy-paste negribās(kā tas notiek mahtenīgajā bootā)pliki, robotiski, garlaicīgi partūlkoti teksti, bet nopietni pieķērties un rakstīt grēkoju.. sorry.. pēdējā laikā ļoti maz brīva laika, dēļ tā ka vēlos saraut, lai vasara būtu brīvāka un tad uz vasaru cerams, ka arī pludmales smiltiņās nesteidzoties tūlkot un veidot saturu sanāks. :) Bija man te paris projekti pat iesākti, bet tā arī netiku līdz rakstīšanai un sakompilēšanai šeit...

Kas notiks ar 'jauno' versiju? Shady to taisīja vai ne? vai kāds cits?

root
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 2173
Pievienojies: 16 Mar 2010, 15:26

Post no root » 10 Mai 2015, 23:17

Varētu šo to jau uzdrukāt - par jauno 2015. gada MBP, Lenovo planšetēm, Linux... Bet... Samuraj, man domāt, mēs šim pasākumam kļūstam par vecu. Kazi, N gadus atpakaļ bija jautri, bija daudz brīva laika, varēja nodarboties ar visādiem brīnumiem. Tagad? Ä¢imene, bērni, darbs...

Kaut kā nenopietni viss palicis. Un kam tad arī viss šis vairs tā īsti nepieciešams. Betonam? Tvneta urlām? Mopsim savas miskastes lamatas tirgot?

Vienkārši skaļi domāju.

Quagmire
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 950
Pievienojies: 27 Dec 2012, 23:55

Post no Quagmire » 10 Mai 2015, 23:24

Miskastes lamatas? Ja tev tādas ir, nenozīmē, ka man tādas ir.
One small step for mankind, a kind of a major event for me.

root
Reģistrēts lietotājs

Post no root » 10 Mai 2015, 23:37

Nešķaudi daudz. Uteņa korifejs hrenovs...

P.S. tīk, ka uz mopsi esi iemācījies atsaukties. Nākamais ķer bumbu un tēlo beigtu.

usins
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2870
Pievienojies: 26 Feb 2007, 08:51

Post no usins » 11 Mai 2015, 10:33

Pēdējie divi komentāri lieliski parāda valdošo situāciju.
Bet tā tas ir. Ä¢imene, bērni, darbs... jāvelk gali kopā. Nav laika kaut ko konstruktīvu un labu uzrakstīt. Mani raksti vispār nevienu nesaistīja, jo nemāku izteikties vietējai publikai pa prātam. Tāpēc vairs neko nerakstu. Kaut ir šādas tādas lietas, ko varētu te iepostēt. Bet nez vai tas iederas pie rakstiem vai ziņām.
Cietumā nesēž tik ilgi, cik jūs internetā!

foxsk8
Moderators
Atbildes: 5070
Pievienojies: 22 Feb 2007, 12:33
Atrodas: Liepāja, www.notepad.lv

Post no foxsk8 » 11 Mai 2015, 10:38

1. Vajadzētu iegūt sponsoru, kādu tech firmu, interneta veikalu, bet visi viņi arī ir kūtri un skaita katru eiro, tur reklāma lētākā, atdeve lielāka, visi adwordos tik liek, tradicionālie banneri, reklāmas apmaiņas, utt.. vairs nav efektīvas, pašas par sevi. Labi, ka mums ir sadarbība ar serveris.lv, un uzturēšana praktiski nemaksā neko.
2. Kā jau Samurajs teica, un arī daži domubiedri, varam protams ieviest jaunas sadaļas, ja vien kāds vēlas par tām rakstīt, respektīvi, padarīt kādu sleju, sadaļu par kāda autora brīvāto mazo notepad blogu, sadaļu. Nebūs jākrāmējas ar programmēšanu, hostingiem, tehniskām lietām un sava resursa reklamēšanu, un cilvēku piesaisti.
3. Tehniski arī būs portāla upgreids uz WP, bet kā jau samurajs teica, ja nav satura, utt... tad arī nekādi tech uzlabojumi, risinājumi šeit neko diži daudz nedos.
4. Visiem veciem vēžiem, arī man šo 9 gadu laikā ir daudz kas mainījies, tīri laika ziņā, darbs, ģimene, privātās lietas, un tā arī neviens no jauniem nav nācis klāt.
5. Par apmeklētājiem, mēs varam uzrakstīt 4 rakstus seo forsētus un atnāks mājsaimnieces, kurām interesē sapņu tulkošana, vai kaut kas tamlīdzīgs, būs apmeklējums, bet nebūs no tā diži liela atdeve, būs vienkārši aizpildīts ķeksis statistikai. Nav to IT cilvēku tik daudz, lai tu piesietu 100 tukstošus tiešo mērķauditoriju.
6. Problēma arī ir tur, ka tā vietā lai banotu, cīnītos ar sliktajiem NP lietotājiem, tā vietā viņiem piešķir statusu, un ļauj dzīvot - šo vajadzētu uzlabot, un tas arī tiks darīts, bet vienīgais, kas to palīdzēs darīt?

Vēl šeit ir daudz un dažādi aspekti.

Aldis
E-žurnālists
Atbildes: 5084
Pievienojies: 21 Nov 2008, 15:55
Atrodas: LV

Post no Aldis » 11 Mai 2015, 12:10

Khem....
1. Nu neuzskatu ka tie paši 50'000 up apmeklētaji IT nišas portālam Latvijā ir maz.
2. Korekcijas būtu jāveic jau steidzami šīs pašas versijas frontendā, sākot jau ar pirmās lapas izskatu un ziņu pasniegšanu, beidzot jau ar visiem bug-iem kas iekrājušies, tā lai ziņas varētu pārlūkot ērtāk. Ik pa laikam iemetu arī kādu ziņu, un saprotu to, ja šeit būtu 2-3 aktīvi ziņu licēji, tad n-tās ziņas paskrietu garām apmeklētajam kas iegriežas šajā portālā 1x 2 dienās.
3. Sociālo tīklu spamošanas pogas, meta tagi jāsaved kārtībā - tā lai ieliekot linku, pieņemsim tajos pašos draugos.lv līdzi linkam nāk arī bilde. Ja runā par draugiem.lv, tad tās ziņas bieži nonāktu arī portālā topzinas.lv no kura ik pa brīdim man pašam ir nākuši apmeklētaji.

Apņemos, ka ik pa laikam kad būs brīvs iemetīšu kādu rakstu, notepadam pazust gan nevajadzētu.
Image Oh My God = OMG
Image Ak Mans Dievs = AMD

usins
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2870
Pievienojies: 26 Feb 2007, 08:51

Post no usins » 11 Mai 2015, 12:22

Vienkārši jāsaprot- gribam mainstream vai tomēr kaut ko nedaudz specifiskāku. Ja mainstream- rakstam par katru sūdu, kas ir izlaists ražošanā, top pārdošanai, par kikstarteriem utt, nu ķipa kursors to dara. Boot jau ar nosprādzis, bez PR nekas tur nerādās vairs.
Cietumā nesēž tik ilgi, cik jūs internetā!

richijs
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 460
Pievienojies: 04 Aug 2009, 10:35
Atrodas: Valka

Post no richijs » 11 Mai 2015, 14:01

Lielākā problēma, ka šeit nav interesanta foruma satura lielāko daļu foruma sastāda klucis & co
Jāveido visādas diy pamācības, telefonu, rūteru u.c pāršūšanas pamācības, kaut ko kas nav citur latviski, tad nāks lietotāji no googles un iespējams kāds arī kļūs patstāvīgs lietotājs.
Kas tam muļķim prātu dos...

Lcs006
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 171
Pievienojies: 13 Jūn 2014, 17:29

Post no Lcs006 » 11 Mai 2015, 14:24

Root - man nepieciešams. Reizēm ir veselīgs minimāli cenzēts viedoklis no speciālistiem un idiņiem..

izluks
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 91
Pievienojies: 17 Mar 2013, 17:17

Post no izluks » 11 Mai 2015, 14:49

Vēl jau var pārdot... esmu pārliecināts, ka atrastos pircēji un tie gan izdomās kā palielināt statistiku :)

Aldis
E-žurnālists

Post no Aldis » 11 Mai 2015, 14:53

Pārdodot viss tas process aizies pa skuju taku... Datuvi tač ar pārdeva! :D
Image Oh My God = OMG

root
Reģistrēts lietotājs

Post no root » 11 Mai 2015, 15:10

Un gala beigās, piemēram, temati par ko es tiešām vēlētos rakstīt ir tik specifiski, ka šeit tam pamatā nebūs lasītāju. Nu kurš piemēram vēlētos lasīt par Agile noise reduction un mikroservisu arhitektūrām? Neviens.

quizzical
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 610
Pievienojies: 28 Apr 2007, 21:47

Post no quizzical » 11 Mai 2015, 15:24

Nevajag spiest uz jaunumiem utml lietām. Vajadzētu būt tā lai tieši forums ir galvenais. Jauno censoņu nolikšana tur nu gan neder. Tieši otrādi vajag lai jaunie darbojas, kam ir vairāk laika ko veltīt iekš Notepad.
Toreiz, kad braucu ar PB-70 34-tajā gadā, šitā te nebija, toreiz bija savādāk...

quizzical
Reģistrēts lietotājs

Post no quizzical » 11 Mai 2015, 15:26

Noderētu arī kautkas līdzīgs kā spokiem "cepumu" sistēma, par lielāku aktivitāti nāk kautkādi bonusi utml.
Toreiz, kad braucu ar PB-70 34-tajā gadā, šitā te nebija, toreiz bija savādāk...

flasherr
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 158
Pievienojies: 27 Apr 2008, 10:55

Post no flasherr » 11 Mai 2015, 16:38

nu zinot, kā ir audzis kursors, skaidrs, ka daļa tika atņemta no notepada

par notepad:
- liels mīnuss ir kā notepad izskatās uz planšetēm un telefoniem. uzlikt kaut vai šādu tēmu http://www.industrialthemes.com/engine/ , mazliet pielāgot un super. forumam arī responsīvās tēmas, no problem
- pelnīt naudu: partneris piem. datateks vai kā viņu tagad sauc.
visu laiku cilvēkiem interesē dators līdz 500, dators līdz 1000 utt. nu tad uzturam attiecīgo info (gatavie datori un diy komplekti), links uz datateks. affiliate ya know? labākais telefons līdz x eiro -> apskats -> datateks, foršāka planšete -> .. -> ..
-ziņas: imho lielākai daļai interesē 'vieglās ziņas' tā paša kursora stilā. jauns produkts, kkāds kuriozs it pasaulē utt, interesants video par it nopietnos tehniskos rakstus lasīs advancētie useri un visticamāk lasīs ENG
-forums: forums ir tusiņš un es pamatā uz notepadu nāku foruma dēļ. jautrības dēļ mopšiem u.c. ir jābūt, bet brīdi kad aiziet augstākās pakāpes rupjības, nu nav patīkami uzturēties. banot, komentāru vērtēšana ( vai kā bootā - balsot tikai ar plusiem, lai ar mīnusiem kāds neietu vendetā)
-kā motivēt rakstīt rakstus:virtuālie punkti, balsot par rakstiem, labākie raksti. amati - galvenais redaktors, katrai kategorijai (spēles, dzelži utt) savs atbildīgais. šos cilvēkus likt sadaļā 'komanda', uzturēt 'mēneša foršākais autors' utt celt šos cilvēkus saulītē, lai nav tā ka pagrabā uztaisa rakstu un kkā tas nonāk notepadā
cilvēki kurn, ka nav darba pieredze - vot, laba iespēja gūt pieredzi. ideāla pieredze (moš kādu praksē paņemt? :D) gaišā nākotnē sāk nākt bolsije babki - atalgojam autorus ar taustāmiem paldies.

cilvēki, 55 000 nav maz - tā ir gandrīz visa Jūrmala (neskaitot tūristus), kas atnāk mēnesī uz šejieni. Un gandrīz 10 gadi binārajā pasaulē noteikti nav maz.
potenciāls bija un ir, liekam idejas, sadalam darbus un atdzīvinam šo digitālo fēniksu!
https://www.visicelojumi.lv/ - Tūraģentūru piedāvājumi, kartes, informācija

Skilletin
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 23
Pievienojies: 10 Sep 2011, 14:14

Post no Skilletin » 11 Mai 2015, 18:31

Arī es domāju, ka "Kursorveidīgajiem" jaunumu rakstiem nemaz nav ne vainas. Protams, tik vrb nevaig tos vena līdz divu teikumu jaunumus, bet piedomāt vairāk pie tiem. Te der arī paturēt prātā sakāmo, ka vienam patīk māte, otram meita, bet trešajam vel kleita. Vienam tuvāka būs telefonu pasaule, citam datoru un softa, citam vel audio video un kādam vrb arī foto. Nevajadzētu Notepadu ieturēt parāk šaurā nišā. Papildus tam vel var veidot "nopietnos" rakstus, kur var pieķerties nopietnāk kādai tēmai, kas nu konkrētajam autoram ir svarīgāka. Arī tutoriāļu, jeb pamācību sadaļa par sliktu nenāktu. Saprotu, ka to nevar tā uzreiz un ne ar pašreizējiem resursiem, ka tur vaig jaunas darba rokas un prātus piesaistīt, bet Notepadam ir kur izvērsties un paplašināties un īstenībā, Notepadam ir milzu potenciāls, ja vien kkas tik patiešām darīts.
Arī ar to pašu Kursoru Notepads var labi konkurēt...tas, kas Kursoram ir zemā līmenī ir forums. Un loģiski, ka tur negriezīsies ar tādiem jautājumiem kā "Mēģināju instalēt Windows, bet neatrod cieto disku!?!" jo vnk tur nav tādu cilvēku, kas uz to atbildētu, bet Notepadā ir, ja vien te vairumā forumā uzdotajo jautājumu nesāktos ierastās gaiļu cīņas un autora nomētāšana ar to, ka viņš tāds un viņš šitāds, galu galā nemaz uz uzdoto jautājumu neatbildot. Loģiski, ka cilvēks šeit vairs neatgriezīsies un arī neieteiks citiem. Un nepiekrītu, ka forums ir tusiņš, kur visiem jājautrojas. Forums ir diskusiju vieta, kur cilvēkiem diskutēt un apmainīties ar viedokļiem un rast atbildes uz intresējošajiem jautājumumiem. Bet patreiz Notepadā šis diskusiju un komunikācijas līmenis ir visai briesmīgs. Arī man pašam diezgan bieži ir sanācis griezsties kkur pēc padoma un tieši dēļ šīm gaiļu cīņām un vispār attieksmi pret cilvēku, kas kko cenšas noskaidrot vai atrisināt, esmu izvēlējies to nedarīt šeit. Ko dod tādi "speciālisti", kas nevar pat uz jautājumu atbildēt un nodot tālāk savas zināšanas? Saprotu, ka jums te ir nolasījusies sava blice/komūna jau gadu gadiem un tie ir neaizskarami, bet tādā gadījumā par ko tad mēs te vispār runājam? Tad vai nu Notepads tiek likvidēts nost, vai tiek turpināts tādā pat garā un nav ko tad čīkstēt, ka apmeklētāju skaits krīt.
Vispār sākumā redzot to statistiku par apmeklētāju skaitu biju diezgan pārsteigts - tiešām tik daudz apmeklētāji ir Notepadam!?!:D Ikdienā te ienākot un paskatoties kas darās pie rakstu komentāriem un forumā, ir sajūta, ka te apgrozās vien 10-15 cilvēku auditorija:D
Kā jau iepriekš minēju, ka Notepadam ir liels potenciāls, bet ja netiks nekas nopietni darīts, tad beigās tā arī būs, ka te paliks vien tā 10 - 15 cilvēku kompiena. Veiksmi! :)

depo
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 69
Pievienojies: 09 Apr 2010, 16:41

Post no depo » 11 Mai 2015, 19:07

Kur tad Boot ir nosprādzis?~180 vieta Latvijā pēc reitinga...Notepad ~800

Y
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 258
Pievienojies: 30 Sep 2013, 18:10
Atrodas: IP

Post no Y » 11 Mai 2015, 19:25

Erotiskie stāstiņi. Pozitīvi domājošiem cilvēkiem. :D

Bet nu šodien visur dominē jaunieši, tīņi, vai pieaugušie, tādi paši, kuriem darbs, ģimene, un skaita katru centu, pat dumja klienta apcirpšana. Tāpēc spoki izcīnījis savu tirgu, viss par visu un par neko, visām tautībām un inteliģences līmeņiem. Uzraksti spoku meitenei, lai paver kājas, un viss notiek. Uzraksti rakstu pēc Notepad šablona, un notiekas tas pats, kas notepad.
Spoki mums te ir, vajag tik viņus pabarot un audzināt, plašāku rotaļu laukumu, tā nu tas ir.
Labas atlaides Steam spēlēm @ http://www.greenmangaming.com/?gmgr=nucuteko
Ar mums abiem izdevīgu ielūgumu sistēmu.
Reģistrējoties zem mana linka, tikko kā nopirksi spēli vērtībā virs 2 euro, abi saņemsim . . . . . . 2 euro bonusu mūsu greenmangaming maciņos :>

Aldis
E-žurnālists

Post no Aldis » 11 Mai 2015, 20:21

Jū, uzlaboti profili, kautkāda reputācijas sistēma, utt... noderētu - agrāk jebkurā sevis cienošā lapā vai forumā tāda bija, tagad visi pārgājuši uz soc. tīkliem, postē uz savām sienām, un tas vairs nav tik interesanti. :)
Image Oh My God = OMG

shady
Moderators
Atbildes: 5311
Pievienojies: 06 Mar 2007, 19:20

Post no shady » 11 Mai 2015, 20:42

Y wrote:Erotiskie stāstiņi. Pozitīvi domājošiem cilvēkiem.
Patiešām lieliska doma! Es noteikti palasītu! Un, ja tā padomā, tad tā jau viņš ir. Ja cilvēks ir saguris un darba ikdienā ir ļoti daudz, tad, atnākot mājās, it nemaz negribas lasīt ko ļoti smagu - gribas ko satīrisku.
Padomāsim....ko es apmeklēju no LV WEB satura...hmm... Notepad? (ok, vecs pieradums, bet apmkelēju ne jau tāpēc, lai kaut ko jaunu uzzinātu - drīzāk ieraudzīt ko interesantu). Padomāsim, ko vēl es lasu no LV? Hm... zinu! Cehs.lv! Vairāk laikam arī neko.... žēl, agrāk bija arī tāds Benis, ko lasīju, bet pazuda.

A, idejas, kuras te bārsta. tāpat jau sen zināmas.... Nav jau to cilvēku, kas kaut ko darītu! Jā, tā tip virtuālā apdāvināšana varētu arī ko pozitīvu dot, bet tur vajag foxi, kas to visu sataisa. Cik nopratu, foxis ir aizņemtāks kā vēl jebkad...
Tikai retais saprot, kāds milzīgs darbs ir jāiegulda kā rakstu autoram. Kad es te ar putām uz lūpām rāvos, tad šis bija man kā otrs darbs, kas paņēma visu manu brīvo laiku.... Viss sākās kā hobijs, bet visu šo gadu laikā piegriezās atdot savu laiku un pretī saņemt vēl nolamāšanu un visādas "bumbas"... Tā nu viņš ir...

Un, lai nebūtu tukša pļūtīšana, tad ieteiktu savu priekšlikumu. Nu nesanāks dabūt uzreiz patstāvīgu rakstu autoru - utopija (pierādiet, ka kļūdos), bet katrs tak var kādu štruntu iemest kaut forumā. Nu redzēji interesantu video, joku vai hvz ko vēl - nu nepaslinko - iemet to forumā! Pofi*, ka nav par IT! Nu tač pie *irsas! Iemet! Pacelsies aktivitāte, i pašiem interesantāk būs! Ja mēs tā darītu, tad pamazām kaut kas ietu uz labo pusi un ja tas izdotos, tad varētu nākotnē to izdalīt un sakārtot labāk index lapā. Es pat no sevis to varētu apsolīt, nav taču grūti iemest ko interesantu (nav jau vienam cilvēkam tas katru dienu jādara).
Agrāk es domāju, ka cilvēki ir stulbi....Tagad zinu - viņi patiešām tādi ir. /© shady/

samurajs
Administrators

Post no samurajs » 11 Mai 2015, 21:09

Nu nevaram salīdzināt Kursoru ar Notepad - Kursorā redaktori vien ir veseli četri + vēl 2 darbinieki (tie laikam kā sekciju vadītāji). Ja šeit būtu 6 aktīvi purni - mēs kalnus gāzt varētu!

Kas attiecas uz apmeklējumu, tad viss ir korekti. Lielum lielā daļa nereģistrējas vai nelogojas, tāpēc liekas, ka te gandrīz neviena nav.
Image

APOC
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 525
Pievienojies: 05 Feb 2009, 02:51

Post no APOC » 11 Mai 2015, 21:40

Cehs.lv! Vairāk laikam arī neko.... žēl, agrāk bija arī tāds Benis, ko lasīju, bet pazuda.
Benis tas pats Benvenuto no ceha vien ir. Tā ka nekur nav pazudis. :)

Y
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 258
Pievienojies: 30 Sep 2013, 18:10
Atrodas: IP

Post no Y » 11 Mai 2015, 22:59

Ja būs kāds progress, es ar varētu piedalīties. Negribu būt treilbleizers un to visu sākt ar savām idejām. :D
Labas atlaides Steam spēlēm @ http://www.greenmangaming.com/?gmgr=nucuteko
Ar mums abiem izdevīgu ielūgumu sistēmu.
Reģistrējoties zem mana linka, tikko kā nopirksi spēli vērtībā virs 2 euro, abi saņemsim . . . . . . 2 euro bonusu mūsu greenmangaming maciņos :>

Hominidae
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 569
Pievienojies: 26 Jan 2011, 11:35

Post no Hominidae » 11 Mai 2015, 23:30

Samurajs negrib pievienoties kursors.lv komandai? Tad tas spēļmanti... oi, tehnoloģiju portāls būs daudz lasāmāks. Labi, labi, joks.
Arī mana ikdiena sastāv no cehs.lv un notepad.lv. Neba jau informācijas iegūšanas dēļ, bet gan tāpēc, ka šajās vietnēs ir interesanti.

ExDec
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 285
Pievienojies: 24 Mar 2011, 12:00
Atrodas: Latvija

Post no ExDec » 12 Mai 2015, 00:10

Ja runājam par citiem Latvijas IT portāliem, tad pats personīgi apmeklēju vienīgi Boot. Un nejau tāpēc, ka tur būtu interesanti raksti - reizēm vienkārši tirgus sadaļā viņu forumā kaut kas labs parādas. :D
Runājot par pašu Notepad - pirmā lieta, kas nāk prātā, noteikti ir dizainiskā puse un bugi. Bet nu cik zināms, tur jau Fokxsis (miskūzi - neatceros nekad kā pareizi rakstās) strādā.
Personīgi domāju, ka ir jācenšas kaut kā vairāk atdzīvināt forumu. Citādi te neparādas nekas vairāk kā Mopša tirgus topiki un betona smadzeņu ateja. Savulaik bija modinga sadaļa aktīva un vēl viss cits - aiziet, darbojamies.
Par rakstiem - varētu jau personīgi arī kādreiz kaut ko tieši par datorspēļu tēmām uzrakstīt. Pats neprasu iespējas rakstus pievienot, bet, ja vajadzīgs, varu uzrakstīt šo un to un nosūtīt kaut vai Samurajam vai jebkuram citam, lai tad iemet rakstu attiecīgajā sadaļā.

foxsk8
Moderators

Post no foxsk8 » 12 Mai 2015, 07:05

Tehniskie lapas atjauninājumi ir pa lielam gatavi. Es varu kaut brīvdienās nokonvertēt datubāzi, un pārlikt visu lapu. Protams, pirms tam, kādas 2-3 dienas NP nebūs pieejams, kamēr iekārtosim sadaļas, sākuma jaunumus, utt...

foxsk8
Moderators

Post no foxsk8 » 12 Mai 2015, 11:22

Te maza statistika par forumu:

Atbilžu skaits: 172464
Atbildes dienas laikā: 57.47
Tēmu skaits: 15877
Tēmas dienas laikā: 5.29
Lietotāju skaits: 33652
Lietotāji dienas laikā: 11.21
Notepad.lv izveidots: 22 Februāris 2007 12:33:18

quizzical
Reģistrēts lietotājs

Post no quizzical » 12 Mai 2015, 15:29

Nelogojas tāpēc, ka piem. atverot kādu tēmu gribi kautko iepostot, bet lai ielogotos ir jāiet uz lapas sākumu , tad jāielogojas un pēc tam atkal jāmeklē tā tēma kur gribēji iemest komentu, kas ir visai garš process un pēc tās procedūras tā komentēšānas gribēšana pāriet.

Runājot par redaktoriem, vajag paņemt kādu fuksi, kam ir gribēšana, laiks un varēšana kautko darīt, kautvai pieredzes dēļ. Tādus redaktorus varētu salasīt cik vajag.

quizzical
Reģistrēts lietotājs

Post no quizzical » 12 Mai 2015, 15:33

Un kas pie velna ir šis "Pašlaik tiek publicēts Jūsu iepriekšējais ziņojums, lūdzu nedaudz uzgaidiet, pirms rakstīt nākamo ziņu."?

Vienāt tēmā atbildēju, otrā rakstu komentu un parādās tas. Pats notepad nemaz neļauj jēdzīgi diskutēt.

foxsk8
Moderators

Post no foxsk8 » 12 Mai 2015, 15:39

Tas ir, lai spameri neveido postēšanās flūdu.

quizzical
Reģistrēts lietotājs

Post no quizzical » 12 Mai 2015, 16:41

Nu tā jau saprqatu, bet tam noderēu kāds cits risinājums, vai tie paši admini, vai kas tml. tikai ne captcha

ExDec
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 285
Pievienojies: 24 Mar 2011, 12:00
Atrodas: Latvija

Post no ExDec » 12 Mai 2015, 17:00

Tas ir reāli labākais risinājums. Uzgaidi drusku, pirms posto nākamo ierakstu un miers. Nav tak laika nevienam sēdēt visu laiku klāt un skatīties, ko katrs dara.

Barons
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 461
Pievienojies: 03 Mai 2010, 09:34

Post no Barons » 14 Mai 2015, 16:57

Domāju forumā noteikti vajag sadaļu SPORTS un jau līdz PÄŒ beigām, lai lietotājiem tviterī nav jāraksta, Tiesnešiem hagas tribonālu. Citās spēlēs iedod 2 buļus pret mums, šiet Daugavam neko. Jau kuro spēli tiesneši dzer šampi.
Intel Core i5-9600K | Asus ROG STRIX | Samsung 970 Evo Plus NVMe M.2 | Seagate 1TB |Kingston 16GB, DDR4 HyperX Fury Black |Corsair 650W, RM650X 80+ Gold | Be Quiet Dark Rock 4 | Fractal Design Define

samurajs
Administrators

Post no samurajs » 14 Mai 2015, 17:15

Nekādu problēmu, ja kāds uzņemsies to vadīt, ielikt informāciju utt.
Image

foxsk8
Moderators

Post no foxsk8 » 14 Mai 2015, 19:06

Jaunā versijā viss būs responsive, gan pats portāls, gan forums, pilnīgi viss būs lietojams uz planšeti, mobilo. Ieteikumus droši vien ņemsim vērā.

Pievienot atbildi

Return to “Foruma Jaunumi un Lietošana”