Linux flash instalācijas problēmas

Sākumlapa Forumi Software Linux/BSD Linux flash instalācijas problēmas

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #154901
    klinter
    Participant

    Sveiki, man tāda lieta – es nojūdzu savam Ubuntu 11.04 grafisko vidi, tagad esmu bez grafiskās vides – t.i. termināļa veids – melns ekrāns, kur var ievadīt loginu un pass un pēc tam rakstīt visu kā terminālī.

    Tika izmēģināti visi googles piedāvājumi, un rezultatā secināju, ka vajag vnk uzlik pa virsu jauno/citu linux. Nokačaju linux Ubuntu 11.04 un Kubuntu 11.04, ierakstīju flash atmiņā, bet mēģinot iedarbināt flash, instalācijas vietā ir melns ekrāns ar copyright (tieši šis teksts : SYSLINUX 4.04 EDD 2011-04-18 COPYRIGHT (C) 1994-2011 H. Peter Anvih et al).

    Flash itkā ierakstīts pareizi – pārbaudīts uz cita datora – strādā.

    Kāpēc mans portatīvais dators vairs never vaļā pareizi linux instalāciju, ko man darīt? Caur CD vai DVD disku nevaru instalēt – mans dators nepiedāvā BOOTā startēt diskus.

    #275347
    shady
    Participant

    Pamēģini ierakstīt citu instalāciju.

    Bez tam, ja tev nobruka grafiskā vide, tad atinstalē nost un uzliec pa jaunu to pasu vidi vai piekabini klāt citu – no tās pašas negrafiskās vides. Lai kaut ko instalētu un darbotos sistēmā – nav vajadzīga grafiskā vide linuxam.

    #275348
    nevertell
    Participant

    Ja ikslogus nobeidzi un tev ir nvidia karte, uzliec nvidia officiālos draiverus un palaid iekš recovery konsoles nvidia-xconfig.

    Bet kas tas par marazmu, nevar iemācīt, lai būto no CD? Nestāsti.

    #275349
    klinter
    Participant

    Jā, internetā ir daudz aprakstīts, kā noņemt gnome3 https://www.google.lv/search?client=opera&rls=en&q=how+to+remove+gnome+3&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest , galvenokārt

    Code:

    > sudo apt-get install ppa-purge
    > sudo ppa-purge ppa:gnome3-team/gnome3


    Tikai man jau sen šis izmēģināts. Nedarbojas.

    Mēģinot visādus sudo apt-get update vai upgrade, vnk atbild

    Code:

    E:Bojātas pakotnes

    , vai arī

    Code:

    Type ‘b-src’ is no known on line 2 in source list /etc/apt/sources.list.d/gnome3-team-gnome3-natty.list
    The list of sources could not be read”

    Kā Jums liekas, vai nonemot pilnibā linux ar GRUB ar EasyBCD, flash instalācija sāks darboties? 🙂 Un kas vispār var ietekmēt flash instalatora darbību? Salauztais linux vai k-kas cits?

    #275350
    klinter
    Participant

    nu BOOTlistā itkā ir USB-CDroom, bet esot iekšā instalācijas diskam (un protam bootlistā ieliekot kā pirmo palaižamo) disks nestartējās. Es biju tādu dzirdējis, ka portatīvajiem datoriem ir tāda lieta, ka nevisiem portatīvajiem var BOOTot disku. Vai arī es te k-ko nepareizi daru?

    #275351
    nevertell
    Participant

    Ja esi nobeidzis apt’u, tad tur var sanākt baigais dibenseks.

    Kas notiek, ja uzraksti no recov konsoles “mv /etc/apt/sources.list.d/gnome3-team-gnome3-natty.list .gnome3bckp ?

    #275352
    klinter
    Participant

    Uzrakstot “mv /etc/apt/sources.list.d/gnome3-team-gnome3-natty.list .gnome3bckp terminālī mana login name nozūd, t.i.

    Code:

    MyComputerLogin: #$!@ [vieta, kur rakstīt kodus]

    tā vietā

    Code:

    >

    un rakstot jebkatu kodu – nereaģē.

    Ko tas nozīmē? un kas notiek, ja nobeidz apt’u?

    #275353
    piwchix
    Participant

    Bootable flash nav USB Cdrom, bet gan kā USB HDD. Paskaties vai pie boot iespējām nav cita varianta bez USB Cdrom.

    #275354
    klinter
    Participant

    Nea, protams es butoju flashu caur USB HDD, es teicu, ka caur USB CDrom nevar butot CD un DVD instalācijas.

    Tatad man Bootlists:

    USB HDD;

    USB FDD

    IDE0 : HITACHI HTS35[…..];

    IDE1 : MATSHITADVD – RAM UJ89[……];

    NETWORK BOOT : LEGACY PCI DEVICE;

    USB CDROM.

    Paga, IDE1 : MATSHITADVD – RAM UJ89[……] – kas tas ir? tas nevar būt tā lieta, kas liek butoties CD diskam?

    #275355
    KristoZ
    Participant

    Jā, tas arī ir Tavs disku lasītājs! 😉

    #275356
    klinter
    Participant

    Nu ladn, tgd iemācījos palaist Linux instalāciju caur CD :D. Bet tomēr ir tāda nepatīkama lieta, ka nevaru saglabāt /home mapi – kad teicu sablabāt viņš vienkārši tālāk neko nedarija. Labi, ka vajadzīgie faili izvilkti uz windows caur ext2explorer…….

    Bet kas ir Bootlistā USB-CDROM – ko viņš dara, kāds ir viņa praktiskais pielietojums?

    #275357
    KristoZ
    Participant

    Kādā veidā Tu mēģināji saglabāt to /home mapi?

    Tas USB-CDROM būtībā ir vairāk domāts mazajiem portatīvajiem un netbukiem, kam nav/nevar iebūvēt parasto disku lasītāju – tādā gadījumā var nopirkt pie USB porta spraužamu ārējo disku lasītāju.

    #275358
    klinter
    Participant

    Nu viņš pats piedāvāja saglabāt, bet tālāk par piedāvājumu neko nesaņēmu.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā