Vai policija mani sargā?

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

Vai policija mani sargā?

Mūsu policija ir the best
3
9%
Viņi ne ar ko neizceļas
10
30%
Ar aploksni daudz var panākt
5
15%
Vai tur vispār kāds ir sakarīgs?
0
No votes
Skūtais kaimiņš palīdzēs operatīvāk
7
21%
Ā, mums ir arī policija!
8
24%
 
Total votes: 33

User avatar
Graafiene
E-žurnālists
Atbildes: 140
Pievienojies: 12 Apr 2008, 15:41
Reputācija: 0

Vai policija mani sargā?

Post no Graafiene » 21 Aug 2012, 20:59

[imgl]https://notepad.lv/userpix/849_latvi ... cija_1.jpg[/imgl]Š odien, palasot NP, sapratu, ka ne man vienai ir sarkastiska attieksme pret mūsu miera sargātājiem - policiju. Cik pašai ir nācies saskarties ar šī kantora pārstāvjiem, tad negatīvā ir vairāk un nekā pozitīvā, lai gan nenoliedzu, ka ir bijušas reizes, kad esmu bijusi patīkami pārsteigta par sapratni, un tiešām labi veiktiem dienesta pienākumiem. Tie daži sakarīgie "eksemplāri" nespēj mainīt tautā radušos nievājošo attieksmi pret policiju. Varbūt es kļūdos, un man vienkārši, kā vienmēr, nav paveicies, bet ja slikto puišu ir pavisam maz, tad pat viena darvas karote var sabojāt visu medus burku.

Bieži esmu dzirdējusi, ka policijai neziņo par pāridarījumiem (sīkām zādzībām no a/m, somu "atbrīvošanu" no maka, mob. tel. "privatizēšanu" utt.), jo jēgas jau no tā tik un tā neesot. Kāda ir notepad.lv lasītāju pieredze, un tātad arī attieksme pret mūsu tiesībsargiem? Vai policija savu darbu veic godprātīgi un tiek izsmieta nepatiesi?
Gribēt nav kaitīgi, kaitīgi ir negribēt, bet vēl kaitīgāk ir dabūt negribot...

User avatar
samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Reputācija: 0
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Post no samurajs » 21 Aug 2012, 22:27

Uj šo viennozīmīgi nevar atbildēt. Ir normāli policisti, un ir arī citādi policisti. Ja neskaita atsevišķus sava amata fanātiķus, lielākai daļai tomēr viena kopīga iezīme: kā maksā, tā strādā. Tāpēc arī veltīgi ziņot par sīkām zādzībām.
Image

User avatar
KoЯn
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2219
Pievienojies: 18 Jūn 2009, 20:46
Reputācija: 0
Atrodas: Galvaspilsēta

Post no KoЯn » 21 Aug 2012, 22:52

mhh ... pirmām kārtām .. Policija nav viens kantoris, pašvaldības policija, manās acīs, līdzinās sētniekiem vai veco ļaužu kopējiem, bet valsts .. labi ir tad, ja kāds pazīstamais strādā, tad viss norisinās savādāk.

Pats ar savu "mentu" esmu nezin ko pārdzīvojis :>

User avatar
Oxys
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 332
Pievienojies: 11 Jan 2012, 15:39
Reputācija: 0

Post no Oxys » 21 Aug 2012, 23:32

Korn, Tavai zināšanai veco ļaužu kopējiem arī ir smagi, jo tur ir fizisks un morāls darbs.
Domā, ka ir viegli redzēt mirstošus cilvēkus? Daudziem soc. aprūes nozarē ir augstākā izglītība, arī daudziem aprūpētājiem un maz maksā.
Ja cilvēks palīdz cilvēkam, viņam jaizceļas no labās puses!
Korn ar ko aprūpētāji ir sliktāki par Tevi?
Ja kārtīgi nezin, tad nelej!

Raivucis88

User avatar
Crow
E-žurnālists
Atbildes: 5391
Pievienojies: 10 Mai 2009, 14:22
Reputācija: 0
Atrodas: Ir

Post no Crow » 21 Aug 2012, 23:54

Ragavās un uz mežu prom :D ^

A par tēmu: mazos zagļus kar, lielos ceļ amatos. Likums tiek prasīts vai nu pēc burta vai tikai skata pēc.
Дебилы, бл*ть...

User avatar
Garinsh
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 301
Pievienojies: 12 Nov 2009, 02:13
Reputācija: 0

Post no Garinsh » 22 Aug 2012, 00:38

Pozitīva pieredze ar šīm iestādēm tikpat kā nav bijusi - menti līdz nāvei piekāva draugam vecāko brāli (jā, viņš bija kārtīgi iedzēris, bet ne jau tādēļ kāds nāvi pelnījis), bieži slēpjas krūmos un lec mašīnai priekšā (vai tad nepieņēma likumu, ka vairs nedrīkst slēpties?) un pēdējie atgadījumi bija 20Ls sods par perpendikulāri brauktuvei novietotu auto (tas nekas, ka mašīna 5-10m no brauktuves nost) un savācot vienu iekarsušu tusētāju izlauza viņam elkoni, kā rezultātā nonāca slimnīcā. Daudz dzirdēts no pazīstamiem, ka dažādos festivālos savāktie bieži vien tiek sasisti, kādai meitenei kājas zilas sasistas, ka knapi varēja pavilkties nākamajā dienā.

Ä€, vēl viena zelta epizode, braucam uz muzeju mūmijas skatīties un atstājam mašīnu sānielā, kas atrodas perpendikulāri galvenajai ielai. Uz galvenās ielas sēž menti, vaktē ātrumus, bet fakts ir tāds, ka nekas starp mentiem un mūsu mašīnu redzi traucējošs nav, kā vien aktīvā satiksme, kas ne cik aktīva tobrīd nebija. Pēc muzeja apmeklējuma konstatējām, ka logs izsists un radio jau ceļā uz latgalīti. Kad prasa mentiem, vai neredzēja, ka kāds logus sit laukā, šie tik atmet, ka esot veduši ko tur uz iecirkni. Yeah, right...

Vienīgā pozitīvā pieredze ar mentiem laikam tikai to vienu reizi bija, kad sīcis ar riteni bez bremzēm izbrauca mašīnai priekšā, jāmin, ka sīcim ne skrambiņas, gājēju pārejas tur nebija un vienīgie bojājumi maniem un pārējo braucēju nerviem, kā arī kārtīgi ielocīts kapots un bojāts vējstikls.

User avatar
aoma
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2599
Pievienojies: 25 Apr 2007, 12:47
Reputācija: 0
Atrodas: LV

Post no aoma » 22 Aug 2012, 08:46

Ja kāds apkopotu visādu aptauju rezultātus, saraksts ar negatīvajām atsauksmēm būtu garum garš, bet pozitīvā - ļoti shortly.
Ko var darīt, ja arī neatkarīgās valsts laikā nekas būtiski nav mainījies - kā kādreiz milicijā, tā tagad policijā salien visādi vieglas dzīves tīkotāji, kā arī tādi, kas pēc saviem uzskatiem un dzīvesveida, ja vien neatrastos policijā, tad sen sēdētu cietumā, tāpat tādi, kam patīk staigāt ar ieroci, izbaudīt savas varas apziņu, noskatoties no augšas uz pelēko pūli. Cik tādu, kas aiziet strādāt policijā, lai pildītu patiešām to, kas rakstīts statūtos, respektīvi, ķertu bandīšus un sargātu sabiedrisko kārtību, var uz pirkstiem saskaitīt.
Korumpcijas līmenis šai iestādē ir ārkārtīgi augsts, sākot jau no pašām augšām, ko gan var gribēt no ierindas policistiem.
viegls rokenrols pa radio

User avatar
ruukjis
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 1981
Pievienojies: 16 Apr 2009, 15:39
Reputācija: 0

Post no ruukjis » 22 Aug 2012, 09:17

"Š odien, palasot NP, sapratu, ka ne man vienai ir sarkastiska attieksme pret mūsu miera sargātājiem" Es ar šodien palasīju NP un tā arī nesapratu, no kurienes tev tāda jokaina atziņa...

User avatar
Aldis
E-žurnālists
Atbildes: 5084
Pievienojies: 21 Nov 2008, 15:55
Reputācija: 0
Atrodas: LV

Post no Aldis » 22 Aug 2012, 12:32

Mums pirms 2 nedēļām nospēra ūdensmoci. Kamerās redzams kā zagļi ne visai profesionāli čakarējās 20min!!!
Šªdens moča atslēgas stāvēja citā vietā. Tās zagļiem nav.

Lai pārkodētu ūdensmoci, lai ņemtu pretī citu koda atslēgu, jāpāršuj visa smadzene (Kas nav tik vienkārši izdarāms), tā tad - dārgi.

Pirms pāris dienām poliči pazvana, un prasa - lai mēs šiem atdodam atslēgas. (WTF?) Kam viņiem vajag atslēgas? Ka tik ne tālāk tirgošanai . . .?

Ir vēl daudz gadijumi dēļ kuriem neuzticos policijai. Smagākais bij pirms gada - kad nosita draugu, iemeta viņu mazā varžu dīķī. Pat tos huligānus paši atradām - bet nē... Redz tajā naktī neesot strādājušas nevienas video kameras, un protams - jams esot gājis mājās ar 2km līkumi, lai tik noslīktu tajā dīķī.. :s
Image Oh My God = OMG
Image Ak Mans Dievs = AMD

User avatar
Graafiene
E-žurnālists
Atbildes: 140
Pievienojies: 12 Apr 2008, 15:41
Reputācija: 0

Post no Graafiene » 22 Aug 2012, 12:52

Vai īsziņu sadaļu arī kādreiz lasi?
Gribēt nav kaitīgi, kaitīgi ir negribēt, bet vēl kaitīgāk ir dabūt negribot...

User avatar
ruukjis
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 1981
Pievienojies: 16 Apr 2009, 15:39
Reputācija: 0

Post no ruukjis » 22 Aug 2012, 13:15

Jā, piedod, to es vēl nebiju izlasījis.

User avatar
ruukjis
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 1981
Pievienojies: 16 Apr 2009, 15:39
Reputācija: 0

Post no ruukjis » 22 Aug 2012, 13:37

Mana pieredze ar policiju. Parasti esmu bijis nevis palīdzības lūdzējs, bet gan grēkāzis un nevaru sūdzēties par policijas attieksmi, lai arī biju "ierāvis", sitienus nesaņēmu, pat balsi neviens nepacēla.
Vēl viens stāsts, kad mans auto sāka ap 4:00 no rīta gaudot, protams, kaimiņi izsauca pašvaldībniekus, jo es troksni nedzirdēju, arī tad viss tika nokārtots civilizēti pat bez jebkādiem sodiem.
Daudz nepatīkamāka "saskare" man ir bijusi ar apsardzes darbiniekiem, tur gan zēni kā nopratināšanas metodi izmantoja dūru valodu.
Bet vai es uzticos policijai kā sargiem vai palīgiem?.. Diezvai, pārk daudz negatīvu stāstu gan no mēdijiem, gan paziņām.

Pievienot atbildi

Return to “Aptaujas”