Es un Tviteris

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

Tviterī es...

regulāri "čivinu" un komunicēju
4
12%
lielākoties ātri pārskatu jaunumus
10
29%
uzturos reti, jo tas nav domāts man
2
6%
neesmu vispār, jo nepatīk
11
32%
... man ir savs viedoklis (iespamot!)
7
21%

Total votes: 34

samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Reputācija: 0
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Es un Tviteris

Post no samurajs » 11 Okt 2013, 13:11

Pēdējā laikā mikroblogu vietne jeb čivinātava Twitter kļuvis īpaši populārs. Reti kuram ar tehnoloģijām saistītam cilvēkam vai uzņēmumam tur nav atvērts lietotāja konts.

Aicinām Notepad lasītājus padalīties ar domām par šī sociālā tīkla nozīmi, kā arī paziņot komūnai savus Twitter lietotājvārdus (īpaši aktīvos tvītotājus)!

@samurajsnotepad - es tur daudz nečivinu, vienīgi ko jautru vai interesantu retvītoju :)
Last edited by samurajs on 11 Okt 2013, 13:15, edited 1 time in total.
Image

Quagmire
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 950
Pievienojies: 27 Dec 2012, 23:55

Post no Quagmire » 11 Okt 2013, 13:12

Ik pa laikam mēdzu ko ierakstīt. :)

https://twitter.com/svonabaraB
Last edited by Quagmire on 20 Okt 2013, 16:20, edited 1 time in total.
One small step for mankind, a kind of a major event for me.

Y
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 258
Pievienojies: 30 Sep 2013, 18:10
Atrodas: IP

Post no Y » 11 Okt 2013, 13:21

Sapulcē cilvēkus un sludini Jēzu, un savu ezīti vai čūskulēnu. Nekam vairāk parastam lietotājam vai bez pašrokas skriptiem tas neder.

Priekšroku dodu RSS ar pārdomātu keyword filtru :)
Labas atlaides Steam spēlēm @ http://www.greenmangaming.com/?gmgr=nucuteko
Ar mums abiem izdevīgu ielūgumu sistēmu.
Reģistrējoties zem mana linka, tikko kā nopirksi spēli vērtībā virs 2 euro, abi saņemsim . . . . . . 2 euro bonusu mūsu greenmangaming maciņos :>

RicoPico
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2308
Pievienojies: 09 Jan 2009, 12:54
Atrodas: Jūrmala/Rīga

Post no RicoPico » 11 Okt 2013, 13:29

Agrāk aizrāvos jo dikti. Sekoju citiem, un arī pats vēl līdz nesenam vecumam tvītoju gultā. Tad savus kontus sāka dzēst personas, kuru tvītus tvēru ar sajūsmu. Piemēram Kardināls Pujats (Pardinals Kujats) vai Konrāds. Vakar, pēc viena gada pauzes, biju atkal ielogojies, un iztīrīju vēl daudzus nomirušus akauntus. Toties uzgāju citus interesantus, līdz ar ko atjaunoju Twattera houmskrīn-widžetu viedtārlunī. Tagad var gardu muti pasmieties par @Sencis_ ierakstiem. Baigais prātvēders, vai zin'.

[spoil]Image[/spoil]

Nečivina tikai ar mazvērtības kompleksu sirgstošas personas. In-Your-Feeeeeis! YOLO!!! ...teica viņi...
Last edited by RicoPico on 11 Okt 2013, 14:56, edited 3 times in total.
3GHz takts frekvences viļņa garums ir 10cm

Kalviitis
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 9
Pievienojies: 12 Sep 2012, 22:05
Atrodas: Cēsis

Post no Kalviitis » 11 Okt 2013, 13:59

Katru dienu ieeju , lai stalkotu citus. Pats nekad neesmu neko rakstījis , un visticamāk arī to nedarīšu.

RicoPico
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2308
Pievienojies: 09 Jan 2009, 12:54
Atrodas: Jūrmala/Rīga

Post no RicoPico » 11 Okt 2013, 14:06

A Tu no visurienes dzēsies ārā, kam neredzi jēgu? Kāda ir dzīves jēga, ko? :>

Vai Tu zini, ka izdzēstie dati tiek tikai nomarķēti kā izdzēsti, bet patiesībā nekur nav pazuduši? Attiecīgi, es nesaprotu tos, kuri izdzēšas no draugiem, twattera un citurienes. Kāda jēga?
3GHz takts frekvences viļņa garums ir 10cm

Nelabojams
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 1036
Pievienojies: 03 Sep 2009, 12:20
Atrodas: Naukšēnu novads

Post no Nelabojams » 11 Okt 2013, 14:18

Nespēju iedomāties, ko es varētu tur rakstīt tādu, kas varētu interesēt citus. Reāli interesēt, lai nebūtu žēl iztērētā laika. Un otrādi.
Mana pieredze rāda, ka nav tādas zodiaka zīmes "Kretīns".

grisha
E-žurnālists
Atbildes: 1130
Pievienojies: 25 Jūn 2007, 18:43

Post no grisha » 11 Okt 2013, 16:09

Es arii tur neesmu, arii neredzu jeegu spamot kaa es no riita dzeru kafiju vai kuraa briidii kasu pautus...
KAut kaadiem slaveniem cilveekiem varbuut vinjsh noder, ierindas cilveekam domaaju ka nevajag taas mulkjiibas.
Un taa tauta tik raksta grib, un attieciigaas iestaades zin visu ko dari.

aoma
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2599
Pievienojies: 25 Apr 2007, 12:47
Atrodas: LV

Post no aoma » 11 Okt 2013, 17:11

Neesmu bijis tur, un nebūšu. Nekad šito padarīšanu laikam nesapratīšu - kāda darvina pēc cilvēkiem patīk publiski savu zarnu saturu demonstrēt.
viegls rokenrols pa radio

msh
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3460
Pievienojies: 06 Apr 2007, 12:21
Atrodas: Latvija

Post no msh » 11 Okt 2013, 17:39

Da nu [censored], aka viss ko uzrakstīja aoma.
PAKAĻROKS - Fusion A4-5000/ASROCK QC5000-ITX/WIFI/8 GB DDR3 1333/FSP200 50GSV-5K/ST2000VM003-1CT164 2 TB Seagate Pipeline HD/vecs mazs IBM keiss/winxp x64/2 ventilatori

APOC
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 525
Pievienojies: 05 Feb 2009, 02:51

Post no APOC » 11 Okt 2013, 19:00

Regojies neesmu un pirms pāris mēnešiem uz visu šo skatījos ar riebumu līdz kāds kolēģis neizsklāstīja par twitter no sava skatu punkta, kuram nācās piekrist. Ir ļoti maz, bet tomēr ir arī vērtīgi resursi/cilvēki kam sekot, jo reizēm kāds padalās ar kādu interesantu domu graudu, saiti. Tās ir specifiskas cilvēku grupas, kurām ir kopīga interese par kādu specifisku tēmu - zinātne/kāda spēle/filmu žanrs/specifiska IT nozare/...

Diemžēl jāpiekrīt dažiem augstāk izteiktajiem viedokļiem un domāju ka nekļūdos, ka 90%+ no twitter patiešām satur informāciju par zarnu saturu, konkursiņiem un citu ebļu, kuru īpatsvars ir tik nomācoši liels, ka noderīgās/intelektuālās lietas paliek zem tik bieza mēslu slāņa, ka ja neej ar mēŠ—ki atrast sev interesējošas lietas, tad "netīšām" uz tādām trāpīt nevari.

Pa lielam tā visa ir miskaste ar < 10% noderīgas informācijas.

LAN
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 112
Pievienojies: 24 Aug 2013, 23:04

Post no LAN » 11 Okt 2013, 19:53

Katru dienu ieeju , lai stalkotu citus. Parasti tikai retviitoju labus tviitus.

dexsters
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 355
Pievienojies: 08 Dec 2012, 10:48

Post no dexsters » 11 Okt 2013, 20:29

RicoPico> ,,Nečivina tikai ar mazvērtības kompleksu sirgstošas personas,,?????

Pastāv viedoklis ka daudz runā tie kam maz prāta.

sokoladeq
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 89
Pievienojies: 06 Mai 2013, 12:46

Post no sokoladeq » 11 Okt 2013, 20:56

Ir arī konts, bet pārsvara izmantoju to, lai palasītu kādu interesantu tvītu, saites uz citiem resursiem vai arī palasītu aktuālas diskusijas, starp nozaru speciālistiem.

Crow
E-žurnālists
Atbildes: 5392
Pievienojies: 10 Mai 2009, 14:22
Atrodas: Ir

Post no Crow » 11 Okt 2013, 22:12

Sev interesējošos šad tad palasu klikinot uz bukmārkiem. Ir bijušas reizes, kad ir gribējies izgāzt savu verbālo caureju saturu publiski (tāpat blagot utml.), bet kam ta' Notepad domāts? :D
Дебилы, бл*ть...

m_janis
Lietpratējs
Atbildes: 1079
Pievienojies: 22 Feb 2009, 22:26

Post no m_janis » 11 Okt 2013, 22:47

Nav tur konts un nebūs. Uzskatu, ka tikpat bezjēdzīgs pasākums, kā purnugrāmata un oranžais portāls.

MyNegation
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 74
Pievienojies: 08 Jan 2011, 00:07
Atrodas: Ogre

Post no MyNegation » 12 Okt 2013, 01:08

Neesmu un nebūšu. Kādēļ?
Tā ir pārāk populāra pulcēšanās vieta cilvēku masai, kura nejēdz pat uzrakstīt jauktu saliktu vai saliktu pakārtotu teikumu.
Citiem varbūt tas ir kā viens liels forums vai viesu grāmata, bet es to "klabinātavu" uzskatu par smakojošu interneta mēslaini ar iespēju degradēties ģenerējot bezjēdzīgus ierakstus.
Tie pāris asprātīgie komentāri ir kā anekdošu lapa laikraksta aizmugurē - paredzēti "īpašajai auditorijai".

Hominidae
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 569
Pievienojies: 26 Jan 2011, 11:35

Post no Hominidae » 12 Okt 2013, 20:09

Ir jau arī prātīgi tvītotāji, ne tikai tādi, kuri raksta, ka patreiz dzer kafiju vai klubā alkoholu + foto. Tak pilns ar dažādu nozaru tviterkontiem, ja man patīk zaļie, tad sekoju visādiem Homo Ecos un Dabas Draugu kontiem, uzzinu jaunumus un citas interesantas lietas, ja patīk IT, sekoju krizdabz (haha). Ja tevi interesē kas vairāk par pautu kasīšanu, tak vari atrast milzum daudz kontu, kuru veidotāji ziņos par aktuālo un ko ne vienmēr spēs dot RSS. No rīta pie kafijas palasīt Twitter jaunumus ir bauda, ja izmet ārā visus tos, kuri par katru soli publiski atskaitās. Es agrāk arī Twitteri neizpratu un domāju, ka tas ir domāts gejiem, bet nē.. Un ja vēl paķer kādu smieklīgo tvītu kontu (žēl Kardināla Pujata) vai kādu Blaumani, tad vispār..

Aldis
E-žurnālists
Atbildes: 5084
Pievienojies: 21 Nov 2008, 15:55
Atrodas: LV

Post no Aldis » 13 Okt 2013, 12:24

Tvītoju kā http://twitter.com/Bedre_lv :)

Twitteri izmantoju lai ātri ar kādu sazinātos - ar tiem pašiem Bite.lv ; LMT; Microsoft; utt var ātri uzdot kādu jautājumu un var teikt zibenīgi saņemt atbildi - ērti, nav jāzvana uz infodienestiem utt...

Kā arī ir izveidojušies dažādi kontakti ar cilvēkiem, uzņēmumiem ar kuriem var sazināties ērti un ātri.

Tie kas domā «Ko tad es rakstīšu kas citus varētu interesēt?» i labi laikam ka nav twitterī.... :D Jo neinteresanti cilvēki tur īpaši nav nepieciešami. :)

Kā arī, no twitter.com bieži var uzzināt dažādas ziņas ātrāk kā citi, piemēram atrodoties 30km attālumā no Rīgas centrālās stacijas origo, es viens no pirmajiem uzzināju par to ka tur vilturs trauksme un nevienu iekšā nelaiž. Lielie portāli par to sāka rakstīt tikai pēc 20-30 minūtēm, pa radio pat stunda pagāja kamēr šī ziņa aizgāja. :]
Image Oh My God = OMG
Image Ak Mans Dievs = AMD

Brutto
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 508
Pievienojies: 14 Nov 2009, 13:46

Post no Brutto » 13 Okt 2013, 15:16

Laacz regulāri to dara ;))

Arcis
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 149
Pievienojies: 05 Jūl 2009, 17:34
Atrodas: Grobiņa

Post no Arcis » 13 Okt 2013, 16:20

Līdz šim neesmu pat reģistrējies, jo nejūtu nepieciešamību to izmantot.

Nelabojams
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 1036
Pievienojies: 03 Sep 2009, 12:20
Atrodas: Naukšēnu novads

Post no Nelabojams » 14 Okt 2013, 07:24

Tie kas domā «Ko tad es rakstīšu kas citus varētu interesēt?» i labi laikam ka nav twitterī.... Jo neinteresanti cilvēki tur īpaši nav nepieciešami.
Nē, vēl ir saglabājušies cilvēki, kuriem ir mazliet paškritikas.
Mana pieredze rāda, ka nav tādas zodiaka zīmes "Kretīns".

Willis
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 1218
Pievienojies: 20 Okt 2008, 16:28

Post no Willis » 14 Okt 2013, 07:35

Neizmantoju sociālos tīklus, esmu reģistrējies tikai Facebook un to pašu lietoju tikai lai izlasīt kādas ziņas .

system32
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 78
Pievienojies: 22 Mai 2012, 10:34

Post no system32 » 15 Okt 2013, 15:04

Aktīvi tvītoju @elvismeisters

Galveno kārt tvītoju to, kas man interesē, un ar laiku ir savācies sekotāju loks, kam arī tas interesē. Un vēl protams ātra saziņa ar uzņēmumiem un tādām lietām :)

No rīta, kad pieceļos, lasu nevis avīzi, bet tviteri, jo sekoju pārsvarā tiem, kas raksta jaunumus, nevis, ka tagad dzer kafiju!
The Mondays does not suck, it's your job that sucks

tastins
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 139
Pievienojies: 16 Dec 2007, 15:26
Atrodas: Liepāja

Post no tastins » 16 Okt 2013, 11:59

Tavas gudrības labprāt tur palasītu, tur tas viss tā portablāk...

foxsk8
Moderators
Atbildes: 5070
Pievienojies: 22 Feb 2007, 12:33
Atrodas: Liepāja, www.notepad.lv

Post no foxsk8 » 19 Okt 2013, 00:09

Izmantoju lai sekotu dažadiem web blogiem, resursiem, sava veida rss readers, ja pareizi atlasa sekotājus, lasītājus, utt..

Pasūtu telefonu caur twiiter, ieeju @bitelv uzrakstu problēmas, ja kaut kas nejiet, visu atbild laicīgi, godīgi, vērtīga saziņa ar uzņēmumiem un visticamāk, ka tev atbildēs pēc 5 min twiiterī, nekā uz e-pastu pēc nedeļas, divām. Esmu caur twiiteri pircis bitē telefonus, iedodu kontakta datus, visu nepieciešamo info caur PM un telefons next day pie manis, mājas, nekur nav jājiet, jāzvana, pieved pie mājam :) Tāpēc es tur esmu, jo man ir vērtīgi komunicēt ar uzņēmumiem, no kuriem ņemu pakalpojumus vai interesē kāda atbilde, saistīts jautājums par viņu pakalpojumiem. 40% uzņēmumi, 40% dažādi blogi, resursi, ārzemju saturs, 20% LV hohma, joki, jautrības, ziņas, dzeru rīta kafiju un kasu pautus ieraksti. Žēl tādus sekotājus mest, jo arī tiek kas raksta, un kam tu seko veido to visu tw saturu, un visvairāk nepatīk tādi, kas raksta nopietnas lietas, nopietns profils, zināms cilvēks aprindās piem tajās pašās IT un maļ kaut kādu hohmu vienu brīdi joki, vienu brīdi es dzeru kafiju, un 3 brīdi kaut kas noderīgs. Reāli, vidēji cilvēks to visu drazu kaut vai filtrē, labi ja atcerās 20 - 30 % no tā ko izlasījis soc tīklos, ieraudzījis, jo saturs viņam ir nācis neapzināti, tāpēc tērēt laiku uz to, ko tā pat neatcerēsies nav jēgas. Tas ir tas pats, šoferītis brauc pa ceļu, brauc, brauc, un tagad viņam paprasi, cik bija zīmes dotiet ceļu, cik gājeju pārejas bija tajā ceļa posma, utt.. Š eit vairāk darbojās faktors, daudzi tur ir, man ar vajag, nekā vairāka. Protams, ka twiterī vari filtrēt caur hastagiem saturu, utt... bet nav teikts, ka tur arī nebūs kaut kādas mulķības. Google + tādā ziņā ir daudz labāks, jo tu tur izej ar vārdu, uzvārdu, visu savu info, un protams, ka tur jau tu nerakstīsi, ka kasi "pautus".

KoЯn
Vecākais lietotājs
Atbildes: 2219
Pievienojies: 18 Jūn 2009, 20:46
Atrodas: Galvaspilsēta

Post no KoЯn » 20 Okt 2013, 16:18

Kopš pārdevu twittera kontu ar jūtūba kanālu, neesmu tur izveidojis jaunu.

Starpcitu, kāds atceras šito mēslu? http://www.sekoman.lv/ :D

Quagmire
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 950
Pievienojies: 27 Dec 2012, 23:55

Post no Quagmire » 20 Okt 2013, 16:31

Nezināju, ka šis vēl eksistēs, joka pēc pat piereģistrējos - http://sekoman.lv/svonabarab - aktivitāte tur pielīdzināma nullei. :D
One small step for mankind, a kind of a major event for me.

Pievienot atbildi

Return to “Aptaujas”