macOS uz Hyper-V

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

russo
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 313
Pievienojies: 02 Nov 2014, 21:00
Reputācija: 1

macOS uz Hyper-V

Post no russo » 31 Okt 2016, 08:28

Kādam ir izdevies šādu kombināciju dabūt gatavu?
Mani neinteresē sprediķi par licenzēm, WMvare, vBox utml. sūdiem.

Jautājums ir īss un konkrēts.

Š odien veltīšu dienu, lai sariktētu bootable flash un mēģināšu iebarot viņu Hyper-V bet esmu gandrīz vai pārliecināts, ka nekas nesanāks.
Bļins.. izraku pat visus ķīniešu forumus...
Nu nekādu pavedienu...

MeistarsUnVergs
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 1388
Pievienojies: 22 Aug 2014, 15:14

Post no MeistarsUnVergs » 31 Okt 2016, 20:20

Kura MacOS versija? Vecās PowerPC arhitektras diez vai izdosies.
Legālās programmatūras lietotāji ir vēl lielāki stulbeņi par legālo narkotiku lietotājiem

russo
Reģistrēts lietotājs

Post no russo » 31 Okt 2016, 23:35

Principā pilnīgi vienalga, ja vien nav no gaišajiem 80mitajiem. :). Jebkura. Pašlaik lietoju Sierru iekš WMv.

MeistarsUnVergs
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 1388
Pievienojies: 22 Aug 2014, 15:14

Post no MeistarsUnVergs » 01 Nov 2016, 01:39

Nemanu šajā sarastā KakOS https://technet.microsoft.com/en-us/lib ... s.11).aspx

PowerPC lietoja līdz 2004. gadam ja nemaldos, klasisko MacOS līdz 2001. gadam kad to nomainīja MacOS X. Neesmu gejs, tādēļ par Apple Macintosh sīkāk nevarēšu palīdzēt.
Legālās programmatūras lietotāji ir vēl lielāki stulbeņi par legālo narkotiku lietotājiem

russo
Reģistrēts lietotājs

Post no russo » 01 Nov 2016, 13:06

Nu es arī visu dzīvi gulēju ļoti saldi neko nezinot un nevēloties zināt par Apple. Bet te radās nepieciešamība ikdienā lietot softu, kas ir tikai uz Mac.

mildaa
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 271
Pievienojies: 17 Sep 2008, 09:10
Reputācija: 0

Post no mildaa » 02 Nov 2016, 14:59

Nu tad atliek vien eksperimentēt. Neesmu informēts par Hyper-V, bet ļoti iespējams, ka var mēģināt pielauzt tādā pat stilā kā Hackintosh uz "tīra" dzelž ... Ja intel+Nvidia, tad ir cerība... Cik ir bijusi saskare, tad Mac OS uz virtuālajām mašīnām smagi bremzē. Ja ir iespēja, vajag mēģināt uzlikt pa tiešo, bez starpniekiem, atvēlot disku, vai kādu daļu no tā. :-)
Strīdies ar idiotu? Padomā – varbūt arī viņš dara to pašu…

Aldis
E-žurnālists
Atbildes: 5085
Pievienojies: 21 Nov 2008, 15:55
Reputācija: 0
Atrodas: LV

Post no Aldis » 02 Nov 2016, 17:56

Man pašam nav sanācis kā hakintoš, ir tikai uz vmware, un galīgi vecu var palaist uz PearPC. Bet tie abi varianti bremzē un nav lietojami ikdienā.

Bet cilvēki runā, ka var mēģināt uzlikt šo te kapteini: http://iatkos.me/

Un info var pasmelties šeit: http://wiki.osx86project.org/wiki/index.php/Main_Page

Kā arī jūtūbā daudz dažādas pamācības.
Image Oh My God = OMG
Image Ak Mans Dievs = AMD

russo
Reģistrēts lietotājs

Post no russo » 02 Nov 2016, 22:10

Nu man neder atsevišķa tīrā instalācija, jo uz paša dzelža griežas kaut kas, kam 24/7 jābūt online, līdz ar to dual boot man neder.
Pašlaik ir cerība uz VirtualBox... it kā to var piedabūt darboties kopā ar Hyper-V.
Nebūs baigi smuki, bet nu vismaz.

Par ātrdarbību... par cik neesmu Mac OS fans un lietoju tikai 2 noteiktu softus uz viņa, tad pilnīgi vienalga, kāda ir ātrdarbība Hackintosham. Patiesībā, uz mana dzelža es baigi neredzu, ka kaut kas stipri bremzētu. Pašlaik griežu Sierra uz WMvare Workstation. Principā nesūdzos.

Hyper-V vajadzīgs dēļ Docker.

Pievienot atbildi

Return to “Windows”