Kāpēc uz 4h pazuda Notepad?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Kāpēc uz 4h pazuda Notepad?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148415
    Mr.Death
    Participant

    Jūhūū. Beidzot online. Š is būs topiks jaukajiem vēlējumiem serveris.lv administrācijai par 4 h ilgo mūsu portāla darbības pārtraukumu. :lala: :mod: :devil:

    Sākšu es: Ar ko viņi iedomājas konkurēt, pieļaujot šādu pārtraukumu savam pakalpojumam, kā arī sāksim aprēķināt zaudējumus saistībā ar banneru zudušajām ekspozīcijām un klientu piesaisti :mod:

    #194267
    Foxsk8
    Participant

    Velns, ar pakāsu vienu svarīgu mail sūtījumu. Nekas, dzīve turpinās. Labi, ka vismaz 4 H laikā.

    Naniņi droši vien pēc pulkstens 6 nestrādā 😀

    #194268
    Mr.Death
    Participant

    piedod atvaino, bet nano.lv neatceros gadījumu, kad būtu bijis TIK liels offtime. 😉

    In fact, viņiem vispār ja ir bijušas, tad bijušas problēmas ar ātrumu, vai īslaicīgi taimauti, bet nekad offtime. nu vismaz pēdējo pusgadu ne.

    #194269
    Foxsk8
    Participant

    Nu bet vecais, te mums ir portāls, kas tev tur pāris firmu webi stāv, plus nezinu, nano 2,5 Ls plānā neko labu nevar dabot, kā jau te bija viena tēma, par grīšas variantu, tad nu ir tik daudz faktoru, kāpēc tavs variants ir galīgi garām.

    Notepad.lv administrācija visa kā viena ir pret nano pakalpojumiem, tur pat nevajag ahujel web masteru, lai pateiktu, ka nano nav labs.

    Samurajs varbūt varētu izteikties precīzāk.

    #194270
    Mr.Death
    Participant

    “mums ir portāls” – neizplūdīšu detaļās, bet tu labi zini, ka man arī tur stāv portāls, kas smuki gāja laikā, kad notepad bija offline. tā jau nav pirmā reize 😀

    #194271
    Anonīms
    Neaktīvs

    es ar sēžu uz nano 😀 nekādu problēmu

    #194272
    samurajs
    Participant

    Visiem gadās, ka kaut kas salūzt, tāpēc nav jāiet pa gaisu.

    Nano laikā mums gadījās pamatīgi datu zudumi – tas gan ir krimināli.

    #194273
    Anonīms
    Neaktīvs

    viss taču attīstās un aug, no sākuma jau reti kuram hosterim vsp bija latvijā i pieredze i kvalifikācija 😉

    #194274
    Foxsk8
    Participant

    Vo beidzot DNS update, veselu dienu netiku klāt.

    #194275
    Mr.Death
    Participant

    Nano.lv vēl varētu pieļaut šādas cūcības, jo salīdzinot ar serveris.lv, firma tomēr jauna. Par datateks runājot, tas gan nošokēja. Cik jau viņi gadus nepiedāvā hostingu un šitāds triperis gadās. Apollo hostingā tajā pašā laikā vispār ne reizi kaut kas tāds pēdējo 3 gadu laikā nav redzēts.

    #194276
    grisha
    Participant

    nano varbuut stabili straadaa, toties paroles gan vinji mieriigu sirdi dala sveshaam personaam. Nu stabils kantoris ir Edmundam, kaut kaa neesmu maniijis ka shis iipashi kaut kur reklameetos, bet nu laikam vinjam reklaamu nevajag. Shinii biznesaa vinjsh ir ljoti sen.

    #194277
    Mr.Death
    Participant

    Par parolēm, tā ir pagātne. Jādzīvo tagadnē. 😉

    #194278
    Aldis
    Participant

    nano.lv bija shur tur ar konfiguraciju nesmukumi, ka laikam nedriksteja but index.html, bet obligati index.php.. 😀 😀 u.t.t. – neesmu ar sho hosteri saskaries, ka tikai draugam pusstundu izpalidzeju vinja html lapu dabuut pie dzivibas.. 😀 😀 un izradijas tikai faila normaala galotne serverim nepatika…

    #194279
    nostreb
    Participant

    Nano incanti lepojas ar saviem 23 graadiem servertelpaas un valjeejiem logiem kameer kondishka iet 🙂

    cenas jau labas, bet nu taa iisaa saraxte toreiz man lika saprast ka tie nau iisti nopietni.

    Protams prieksh nesvariigas lapas neko vairaak arii nevajag un ja kas nopietnaaks tad to jau parasti tur uz vietas ofisaa. Nebuus jau interneta datu paarraides apjoms taads kaa LANaa.

    #194280
    Anonīms
    Neaktīvs

    Zin ko es atklaju? 😛 ar nano vaig runāt krieviski, tad viņi visu super atri uztver 😀 it ipasi pa telefonu 😀 bija ķibele piekdien man bik, pazvaniju man atbild krieviski Da, nu kas ta man es ar preti U menja lja lja lja, pec 5 min problema pazuda 😛

    #194281
    Aldis
    Participant

    supports ta tad tikai krievu valodaa, daziem rigas mazajiem proviem gluzhi tas pats – jaudigi interneti, bet velk un kabeļo krieviski runājoši onkulīši! 😀


    Now playing: Unheilig – Herz Aus Eis

    via FoxyTunes

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā