Filmas 2024. gada pavasarī

Vasara nav tālu, bet laikapstākļi izspēlē dažādus jokus. Lai dienās, kad slinkums meklēt ziemas zābakus, ir ko darīt, jāskatās filmas!

2024. gada aprīlis

Challengers (Sāncenši)

Kad? 30.aprīlī (Forum Cinemas)

Sākotnēji filmas pirmizrāde tika plānota 2023. gada beigās, taču, saceļoties Holivudas aktieru un rakstnieku streikam, to nācās atlikt. 

Zendaja attēlo Tašī Dunkanu, bijušo tenisa zvaigzni, tagad treneri, kura palīdzējusi vīram Artam kļūt par Pasaules klases zvaigzni. Kad Arts netīšām nokļūst karjeru noteicošā zaudējumu sērijā, sieva liek viņam spēlēt ‘Challenger’ sacensībās, kur Arts stāsies pretī tenisa elites apakšgalam. Pāris gan nezina, ka Artam būs jāspēlē pret Tašī bijušo draugu Patriku. Tas rezultējas reibinošā mīlas trijstūrī, kur cīņas ārpus laukuma ir tik pat jaudīgas, cik tajā. 

Luka Guadagnino ir režisors filmai, ko sarakstīja Džastins Kurtizke. Atsaucoties uz 90% Rotten Tomatoes (RT) kritiķu vērtējumu, filmai jābūt apbrīnas vērtai.

Boy Kills World (Čalis iznīcina pasauli)

Kad? 3. maijs (Forum Cinemas)

Boy Kills World aktieris Bils Skašgords (IT) ‘boy’ lomā dodas atriebības pilnā misijā. Viņa ģimeni nogalināja Hilda Van Der Koja, apburtas postapokaliptiskās bandas matriarha. Kurls un mēms ‘Boy’ neatlaidīgi dzenās pakaļ Kojai un kompānijai. Interesanti, ka viņu mudina iekšējā balss, kas, izrādās, ir no viņa bērnības mīļākās videospēles. 

Sems Raimī ir viens no filmas producentiem, tāpēc varam sagaidīt, ka tā būs šausminoša. 60% kritiķu un 63% auditorijas RT vērtējums liecina par pieņemamo kvalitāti.

2024. gada maijs

Fall Guy (Kaskadieris)

Kad? 26. aprīlis (Forum Cinemas)

Ar savu elpu aizraujošo Kena tēlu no mega hita Barbie, Raiens Goslings nopelnījis vairākas nominācijas un pat uzvaras. Tieši tā iemesla dēļ, gaidāms, ka arī ši filma neliks vilties. 

Tajā Goslings, atvadoties no Bārbijas zemes, nonāk triku piepildītā glābšanas misijā kā Kolts Sīvers. Viņš dodas humoristiskā, piedzīvojumu bagātā uzdevumā atrast pazudušo zvaigzni Tomu Rajderu. Atsaucoties uz pirmo treileri, Sīveram nāksies likt lietā savu ikdienas darbu, lai stātos pretī vai izvairītos no likuma pārkāpējiem, ar ko sapinies ir Rajders. 

Emīlija Blanta, Hanna Vadingama, Stefānija Hsū un Vinstons Djūks ir daļa no filmas atbalsta aktieru komandas. Deiva Pīrsa un Dāvida Leiča goda misija ir filmas rakstīšana un producēšana.

Kingdom of the Planet of the Apes (Pērtiķu planētas karaliste)

Kad? 9. maijs (Forum Cinemas)

Ceturtā Planet of the Apes franšīzes filma, kas, iespējams, pavērs ceļu jaunai triloģijai, drīz vien jau būs klāt. 300 gadus pēc War of The.. Ovens Tīgs attēlos Noa, jaunu šimpanzi, kura uzdevums ir pabeigt misiju, kas vienlīdzīgi ietekmēs pērtiķus un cilvēkus. 

Noa piebiedrosies Meja, jauna sieviete, kura tagad ir daļa no savvaļas cilvēku rases. Ja būtu jāmin, abi apvienosies negaidītā komandā, lai stātos pretī Proximus Ceasar, spēcīgam šimpanžu valdniekam, kas verdzina citus pērtiķu klanus un neatlaidīgi meklē cilvēku tehnoloģijas. 

Iepriekšējās franšīzes filmas ir bijušas lieliskas, tāpēc ir cerība, ka arī šī neatpaliks. Balstoties uz treileri, kā pirmizrāde notika 2024. gada Super Bowl, tas solās būt karstasinīgs postapokaliptisks civilkarš. 

IF (Iedomu draugi)

Kad? 11. maijā (Forum Cinemas)

Divus mēnešus pirms Raiena Renoldsa Dedpūls veic lielo lēcienu uz MCU, viņš vēl nedaudz uzkavēsies miermīlīgajā pasaulē – filmā par iedomu draugiem. 

Fantastikas komēdijā sastapsim Kaileju Flemingu kā Bea, kura iegūst spēju redzēt iedomu draugus, kurus pametuši nu jau pieaugušie bērni. Ar The Man Upstairs (Raiens) palīdzību, kuram piemīt tāda pat spēja, Bea dodas piedzīvojumā atkal apvienot draugus ar saviem bijušajiem partneriem.

Džons Krasinskī spēlē divās pasaulēs – gan kā autors, gan režisors. Taču balss aktieri ir Stīvs Karels, Fēbe Vallere-Bridža, Emīlija Blanta, Mets Deimons, Māja Rūdolfa, Avkvafina un Sems Rokvells. Gatavojaties raudāt, smieties un izjust sirds siltu nostaļģiju.

Garfield (Gārfīlds)

Kad? 18. maijs (Forum Cinemas)

Kriss Prats cer uz vēl vienu miljardu vērtu multfilmu. Nē, šī nav otrā daļa bēdīgi slavenajām Bila Mureja hibrīdu filmām. 

Guardians of the Galaxy zvaigzne iejutīsies ikoniskajā lazanjas mīļotājā un pirmdienu nīdējā. Viņa pasaule tiek apgriezta kājām gaisā, kad viņa tīri bezjēdzīgais tēvs (Samuels L. Džeksons) – ielas kaķis – negaidīti atgriežas. Šai filmai vajadzētu “palīdzēt” pieskatīt bērnus vismaz pāris stundas. 

Furiosa: A Mad Max Saga (Furioza: Trakā Maksa sāga)

Kad? 24. maijs (Forum Cinemas)

Anja Teijlore-Džoja attēlo gados jaunāku Šārlīzes Teronas Fury Road varoni. Nav pārsteigums, ka filmas fokuss būs uz viņas mokošo dzīvi pēc 2015. gada vētras epopejas, atklājot, kā viņa ieguva Imperatores titulu.

Furiosa pirmajā treilerī bija redzama Tejlores-Džojas varone, Krisa Hemsvorta trakais ļaundaris un eksploziju virpulis. 

Avots: TechRadar

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt