Logitech G502X spēļu pele – izcilas veiktspējas un ergonomikas apvienojums spēļu cienītājiem

Šodienas pasaulē, kur ikdienas dzīve kļūst arvien ātrāka un stresa pilna, datorspēles piedāvā iespēju atpūsties un aizmirst par problēmām uz brīdi. Tās sniedz cilvēkiem iespēju iegrimt fantāziju pasaulēs, kur viņi var izjust piedzīvojumus, atrisināt izaicinājumus un veidot savus stāstus. Nesen uz apskatu saņēmām Logitech G502X spēļu peli, tad nu apskatīsim, uz ko tā ir spējīga.

Logitech G502X datorpele galvenokārt paredzēta spēlēm, jo tā ir izstrādāta, lai piedāvātu augstu precizitāti, ergonomiku un pielāgojamību, kas ir svarīgi spēļu pasaulē. Taču tā kā pele ir augstas kvalitātes ar vairākām pielāgojamām funkcijām, to var izmantot gan spēlēs, gan ikdienas darba gaitās, kur precīza kustību kontrole ir svarīga.

Par Logitech G502X

Uz apskatu saņemtā Logitech G502X ir melnā krāsā. Viena no ievērojamākajām šīs ierīces funkcijām ir tās augstās izšķirtspējas sensora tehnoloģija. Optiskais sensors spēj nodrošināt augstu jutīgumu un precizitāti uz dažādām virsmām. Tas nozīmē, ka spēlētāji var izbaudīt gludu kustību un precīzu mērķēšanu, neatkarīgi no tā, vai peli izmanto uz galda virsmas vai peles paliktņa.

Foto: Priede, notepad.lv

Peles ritenītis ir aprīkots ar pārslēdzamām režīmu izvēlnēm, kas ļauj spēlētājiem ātri mainīt ritenīša darbības režīmu atkarībā no situācijas. Piemēram, var pārslēgt ritenīti no precīza kustības režīma uz brīvu ritināšanu, kas ir noderīgi, pārvietojoties pa lielām lapām vai izmantojot ātrās skrullēšanas funkciju spēlēs.

Foto: Priede, notepad.lv
Foto: Priede, notepad.lv

Logitech G502X pele ir aprīkota ar dažādām programmējamām pogām, kas ļauj lietotājiem piešķirt dažādas darbības katrai pogai. Šī funkcionalitāte ir ļoti noderīga spēlēs, jo ļauj piekļūt dažādām spēles funkcijām neizejot no pašas spēles. Piemēram, spēlējot MMO spēles, var programmēt pogas atbilstoši bieži izmantotām spēles darbībām vai ieročiem, tādējādi palielinot efektivitāti un reakcijas laiku.

Foto: Priede, notepad.lv

Ikoniskais G502X dizains tiek apvienots ar iespaidīgu svara samazinājumu līdz 89 gramiem, kas panākts pateicoties plānajam eksoskeletam, vieglajam ritentiņam un citām funkcijām.

Foto: Priede, notepad.lv

Logitech G502X ikdienā

Ikdienā šo pelīti izmantoju arī ofisa darbiem, tai ir ļoti ergonomisks dizains, bet ilgā laika posmā sāk traucēt pogas, kas atrodas sānā. Ja jums ir lielas plaukstas, tad šī pele nebūtu labākais risinājums, jo dažkārt sanāk netīšam piespiest sānu pogas.

Kopumā šī pele mani ir patīkami pārsteigusi, vislabāk man patīk funkcija ar peles ripulīti, kam var mainīt režīmus ar vienas pogas nospiešanu. Ja jums ir jāpārvietojas caur garām lapām, tad brīvais ritenīša režīms ir ļoti noderīgs, jo tas spēj griezties bez pretestības.

Savienojums ar Logitech G HUB

Logitech G sērijas ierīcēm ir atsevišķa lietotne –  Logitech G HUB, ar kuras palīdzību var programmēt peli savām vajadzībām.

Uzinstalējot un palaižot Logitech G HUB, ierīce pati uzreiz sevi atpazīst un savienojas ar lietotni. Skatīsim, ko varam tur pamainīt un kādas papildus funkcijas pieejamas lietotnē.

Pirmais logs, kas atveras ir peles DPI sadaļa, kur var regulēt DPI. G502X pelei ir visai plašs DPI diapazons, tādēļ programmā iespējams pielāgot tā maksimumu un minimumu pēc saviem ieskatiem, lai pēc tam to ātri ar pogas klikšķi varētu pārslēgt, piemēram, no spēles režīma uz ikdienas lietošanas režīmu.

Arī šai pelei ir visai daudz pogu, tādēļ programma piedāvā iestatīt to funkcionalitāti pēc lietotāja vēlmēm. Varam arī savienot G HUB un peli ar dažādām pazīstamām saziņas un spēļu programmatūrām, piemēram, Discord, Overwolf, OBS utt.

Arī peles sānā novietotas pogas, kas ļauj efektīvi pārslēgt kādu no spēlētāja iestatītajām funkcijām. Vien ar divu pirkstu palīdzību iespējams veikt sešas dažādas darbības.

Tehniskā specifikācija

Svars89 g
Augstums131.4 mm
Platums41.1 mm
Dziļums79.2 mm
Lietotāju profiliLīdz 5 iebūvētiem atmiņas profiliem
Pamatnes materiālsPTFE Feet
Pogas13 programmējamas pogas
SensorsHERO 2
Sensora izšķirtspēja100 – 25,600 dpi
Sensora maksimālais paātrinājums40G
Sensora maksimālais ātrums400 IPS

Logitech G502X spēļu vidē

Šo peli izmantoju vairākas dienas, spēlējot tādas datorspēles, kā CSGO un Fortnite. Logitech G502X ir viena no labākajām pelītēm, ko līdz šim esmu izmantojis. Neskatoties uz ierīces izmēru, tai ir pārsteidzoši viegls un ergonomisks korpuss. Īpaši novērtēju iespēju pielāgot pogu funkcionalitāti, lai piemērotu to darbību atbilstoši savām spēles vajadzībām. Šī iespēja ievērojami uzlaboja manu performanci spēlēs. Sensora veiktspēja ir izcilā līmenī, nodrošinot ātru un precīzu reakciju uz maniem kustību veidiem, peles jūtību ir iespējams mainīt arī pogām, kas atrodas pie peles kreisā taustiņa. Modificējot sākotnējos DPI iestatījumus, ir iespēja izvēlēties no 100 līdz 25600 DPI.

Foto: Priede, notepad.lv

Visvairāk pele izcēlās spēlē Fortnite, kur būtiska spēles mehānika ir būvēšana, kurai nepieciešams daudzu funkciju izpilde īsā laika sprīdī. Peles dizains un pogu daudzums ir perfekts, lai šīs funkcijas pildītu.

Logitech G502X arī izmantoju ikdienas darbam. Tā ergonomiskais dizains nodrošina komfortu ilgstošai lietošanai, un programmējamās pogas ļauj pielāgot darbības, piemēram, ātrās piekļuves programmām vai failu pārvaldībai. Šis peles modelis ir aprīkots ar vadu, lai nodrošinātu precīzu un uzticamu kustību uz virsmas.

Foto: Priede, notepad.lv

Logitech piedāvā arī bezvadu peles modeli – Logitech G502 Lightspeed. Šis modelis saglabā populārās G502 sērijas dizainu un funkcijas, piedāvājot bezvadu savienojumu.

Kopsavilkums

Kopumā Logitech G502X ir daudzpusīga un efektīva pele ar vairākām pielāgojamām funkcijām, kas ir piemērota gan spēlēm, gan ikdienas darbam, tomēr tā cena un dizaina aspekti var būt jautājams atkarībā no lietotāja vēlmēm un prioritātēm. Ja jūsu plaukstas ir īpaši lielas, sānu pogas varētu kļūt par šķērsli ikdienā un pele var kļūt neērta.

Patika:

  • Pielāgojamas pogas, kas ļauj pielāgot pelīti individuāli ar lietotāja vēlmēm un spēles prasībām.
  • Augstas precizitātes sensors, kas nodrošina ātru un precīzu kustību reakciju spēlēs.
  • Iebūvētie atmiņas profili un programmatūras pielāgojamība, kas ļauj saglabāt dažādus spēles uzstādījumus un pielāgot pogu funkcijas.

Nepatika:

  • Pele nav piemērota ļoti lielām plaukstām. Dažos saspringtos spēļu momentos sanāca nospiest sānu pogas.
  • Dažiem var šķist, ka pelītes dizains nav pietiekami moderns vai inovatīvs salīdzinājumā ar citiem modeļiem tirgū.

Latvijas interneta veikalos peli var iegādāties sākot no 70 Eur, bet Logitech oficiālajā vietnē tā pieejama par 89 Eur (šobrīd 23.02.2024. tā ar atlaidi tiek piedāvāta par 69 EUR).

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt