Kāda pieredze shoppingā AliExpress.com

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

samurajs
Administrators
Atbildes: 14988
Pievienojies: 06 Mar 2007, 15:04
Reputācija: 0
Atrodas: Liepājas anomālā zona

Kāda pieredze shoppingā AliExpress.com

Post no samurajs » 16 Mai 2015, 18:25

AliExpress izvēlējos jebaja vietā, jo nevajag nekādus Paypalus - samaksā ar kredītkarti un miers. Bez tam tur netiek pielaistas privātpersonas, bet tikai firmas un i-veikali. Cenas mēdz būt vēl lētākas kā jebajā. Veicu dažus testa pirkumus par dažiem euro katrs, tagad uz Jāņiem gaidu :D
Vai ir kādam pieredze shoppingā ar AliExpress?
Image

shady
Moderators
Atbildes: 5311
Pievienojies: 06 Mar 2007, 19:20
Reputācija: 1
Atrodas: Rīga

Post no shady » 16 Mai 2015, 18:50

AliExpress taču ir tikpat zināms saits kā ebay... Vari nekādus testa pirkumus nemaz netaisīt - regulāri tur iepērkamies. Dažreiz izdevīgāks piedāvājums ir ebay, citreiz aliexpressā - jāskatās no situācijas, tāpēc vienmēr pārbaudu preces abos minētajos saitos.
+ Iesaku arī http://www.sportsdirect.com/ => bieži var dabūt kvalitatīvus apavus / drēbes par lēto. Praktiski visas drēbes / kurpes ņemam no šejienes.

P.S. - uztaisīt Paypal ir minūtes darbs. Tur nekā sarežģīta un "bailīga" nav.
Agrāk es domāju, ka cilvēki ir stulbi....Tagad zinu - viņi patiešām tādi ir. /© shady/

Jaunzems
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 3935
Pievienojies: 20 Apr 2008, 12:19

Post no Jaunzems » 16 Mai 2015, 19:32

Ir OK, ja pērk super cheapo stuffu, nevis zīmolu mantas.
Es gan vairāk izvēlos Banggood, jo tiem ir vairāk interesanta tastatūru stuff, un no Ķīnas parasti nāk no divām nedēļām līdz mēneša. Profila bildē redzamā tastatūra tika pasūtīta 17. jūnijā un atnāca 1. jūlijā (nedēļa tika pavadīta muitā, jo Jāņu laikā visi pielējās un gulēja visu nedēļu pēc tam). Savukārt uz tās redzamās podziņas nāca mēnesi.

Mini3D
Klauns
Atbildes: 208
Pievienojies: 16 Mai 2015, 19:46

Post no Mini3D » 16 Mai 2015, 19:53

jau kadu gadu tur ieperkos-nu ka jau saki ir kakaura lieta cita ebay cita alli.....
Vis ir atnacis vienīgais maitas LG tauch vieta atsūtīja kautkadu TIGER. galigi nepasēja...dariju zinamu tas akst noteloja muļķi-ta sim neieliku atsauksmi un pasudzejos administracijai kuri adeva naudu...Viens T krekls neatnaca jo pec 3 dienam pazinoja ka neuzticams pardēvējs ,adeva naudu -jekas tas ar derēbēm biezi esot -es parsvara tur elektroniku perku vis ir atnacis...Viena manta nedelas laika no ķīinas..

SWC
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 351
Pievienojies: 10 Aug 2010, 11:36

Post no SWC » 17 Mai 2015, 09:51

Regulāri iepērkos gan aliexpres gan ebay, bet Ali jaskatas uz pardevēju. ja ne var uzgrabties un jačeko lidz pircēju aizsardzibai, viņi nepaziņo kad beidzas,

Loading
E-žurnālists
Atbildes: 1617
Pievienojies: 25 Feb 2007, 18:08
Atrodas: Liepāja

Post no Loading » 19 Mai 2015, 23:16

Esmu šo to pircis gan vienā, gan otrā. Nopietnu problēmu nav bijušas. Vienmēr cenšos iepirkties pie pārdevējiem ar "daudz zvaigznītēm".

rizhee
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 130
Pievienojies: 26 Apr 2011, 00:55

Post no rizhee » 20 Mai 2015, 07:37

ja ņem to, ka 2x dabuju naudu atpakaļ, tad problēmu nav bijis. 1x prece vienkārši neatnāca, bija iedots kaut kāds tracking numurs, bet tas nebija īstais, bet kāda cita no latvijas :D 2x sūtot čipu dabuju divus, bet ne tādus kā man vajag...
Show me your configuration.

ExDec
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 285
Pievienojies: 24 Mar 2011, 12:00
Atrodas: Latvija

Post no ExDec » 20 Mai 2015, 19:28

Ja ņem no pārdevējiem ar daudz zvaigznītēm, tad viss ir bumbās. ÄŒoms pasūtīja kaut kādu kvadkopteri no turienes - viss atnāca un darbojas. Pats te šodien paķēru 5m LED strip, jāgaida tagad, kad atnāks. :D

Mini3D
Klauns
Atbildes: 208
Pievienojies: 16 Mai 2015, 19:46

Post no Mini3D » 20 Mai 2015, 21:47

Atnāks tavu LED virkne man kadas 3 jau ir atnakusas ar pulti...
Nu ir tā no ebay vienu laiku naca ilgi parsniedzot nolikto termiņu -Es protams iebilstu ka nekas nav atnācis šie liek pagaidīt 1 nedēlu..pagaidu un nekā-protams saku ka nekā sie piedava naudu vai pa jaunu preci -es parsvara jaunu preci --ta par 5 gadu laika iepirkasanos ebayu ir anakusas prece pat bubultā Pat ar davaninu par kavešanos ir 2 pa so laiku kas nav atnakusas ne anauda adota...bet nekas nenozīmīgs kaimin sutijumi.....Portativiem kompjiem klaviaturas censos UK vai vacijas pirkt tapat porķikiem displejus -nedēlas laika ir klāt un vis kartībaa..

Pievienot atbildi

Return to “Cilvēks un Sabiedrība ”