2009.g. aprīļa kaitīgās programmatūras TOP5

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas 2009.g. aprīļa kaitīgās programmatūras TOP5

Tiek skatīts 9 ierakstu – 41 līdz 49 (no 49 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #197454
    msh
    Participant

    😀 😀

    #197455
    samurajs
    Participant

    Es tanī visā saskatu dziļas sociālas saknes. Ja kāds cilvēks nopietni spēj apgalvot, ka vīruss spēj sajāt RAM, vai ar RAM moduļiem vīrusus var pārnest… un pie tam vēl publiski deklarēt: “Skolā iet nav jēgas, učuki ir stulbeņi, tad labāk pats samācos” –

    seko loģisks secinājums:

    Vai mūsu valstij govju apsēklotāji ir vajadzīgi? Jā! Vai traktoristi vajadzīgi? Jā! Un dārznieki? Jā! Un sētnieki? Arī! Nu re cik daudz alternatīvu ar IT saistītai profesijai! :D:D:D

    #197456
    WerNeo
    Participant

    samurajs wrote:

    Es tanī visā saskatu dziļas sociālas saknes. Ja kāds cilvēks nopietni spēj apgalvot, ka vīruss spēj sajāt RAM, vai ar RAM moduļiem vīrusus var pārnest… un pie tam vēl publiski deklarēt: “Skolā iet nav jēgas, učuki ir stulbeņi, tad labāk pats samācos” –

    seko loģisks secinājums:

    Vai mūsu valstij govju apsēklotāji ir vajadzīgi? Jā! Vai traktoristi vajadzīgi? Jā! Un dārznieki? Jā! Un sētnieki? Arī! Nu re cik daudz alternatīvu ar IT saistītai profesijai! :D:D:D

    Speciālisti ir tikai tad, kad atzīst, ka savā profesijā jau sevi izsmēluši un, ka profesija jau kļuvusi neinteresanta (pārsvarā). Pie tam, IT ir vesela nozare… kurā ir daudz profesiju… un veins to nevar apgūt (lai arī kā mums to gribētos).

    Lapsis apgalvo varbūt daudziem citiem smieklīgu lietu… Bet tajā pašā laikā, viņš atzīst, ka neizprot savu rāmja gļuku (neapzinās, ka berzējis pret kaķi 😀 )… tāpēc domā, ka tas ir vīruss. 🙂

    Es gribu redzēt to IT profesionāli, kas man tagad un tulīt apgalvos, ka viņš zina visu IT nozarē. Profesionāļi tā neteiks. Tā saka tikai puikas, kas kaut ko ir uztaisījuši, un ar to grib lepoties.

    P.S. Ak vai kur gari sanāca… atvainojos.

    #197457
    samurajs
    Participant

    WerNeo: Ar RAM ķemmēt kaķi – arī tā ir ideja! 😀

    #197458
    Foxsk8
    Participant

    WerNeo: +1

    #197459
    izredzētais
    Participant

    …ramu var sabojāt berzējot to pret kaķi!? 😀

    #197460
    WerNeo
    Participant

    izredzētais, par agru smejies. Smieties vajadzēs tad, kad sapratīsi. 🙂

    #197461
    Stat1CX
    Participant

    izredzētais wrote:

    …ramu var sabojāt berzējot to pret kaķi!? 😀


    Protams ka var, ir tāda lieta kā statiskā elektrība.

    #197462
    Mr.Death
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    nu te laizj…

    pareecu kaartiigi

    sjitaa civilizaacija ir degjenereejusies un ir pelniijusi pazust

    Es jau sen esmu nonācis tajā pārkarmiskajā melnajā caurumā, ko sauc par – psihs.lv 😀 AMEN! 😀

Tiek skatīts 9 ierakstu – 41 līdz 49 (no 49 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā