Adobe CS aktivizācijas backup.

Sākumlapa Forumi Software Grafikas programmatūra Adobe CS aktivizācijas backup.

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
 • Autors
  Ieraksti
 • #157552
  Nettwerk
  Participant

  Labs vakars visiem. Vēršos pie jums ar nedaudz dīvainu jautājumu, bet tas ir kaitinoši. Protams tas nav katru dienu, bet ir gadījies 2x mēnesī installēt Adobe produkciju. Problēma sākas tajā, ka ir uzinstalēts un aktivizēts Adobe CS. Ar darbību nav problēmu, bet uztaisot sistēmas backup un ja nākas izmantot recovery, tad pēc šī procesa Adobe neveras neviens no produktiem. Ar paziņojumu: “Your computer’s configuration appears to have changed”. Kaut gan nekas konfigurācijā nav mainīts. Backup kopiju veidošanai izmantoju Acronis True Image Plus Pack Bootable disku. Sodien veicu recovery un kā nu ne nācās atkal uninstall taisīt un reinstall. Tad ar adobe support sazināties. Ar support runājot nezināja teikt kā taisīt backup, kas neietekmētu Adobe produkcijas aktivizāciju. Vienīgi ko teica, ka katru reizi būs jāsazinās ar support pie aktivizācijas. Tāpēc, gan jau daļa te lieto “pirkto” produkciju un zinās kā saglabāt licenses failu vai aktivizācijas failu lai pēc rekovery man nav jādiskutējas ar support. Bet vienkārši pēc system recovery var uzreiz lietot Adobe.

  Paldies jau iepriekš.

  #292742
  aoma
  Participant

  Nav īsti skaidrs, kā esi veicis to bakupu un rekoverēšanu, gan ar Acronis, gan Ghost, gan vēl ar kaudzi citām līdzīgām programmām, (arī ar w7 iebūtēto) tiek uztaisīts pilns sistēmas īmeidžs, atjaunojot no tā, nekas nedrīkst mainīties, pat ne sīkākais failiņš.

  System restore gan mēdz izspēlēt ļaunus jokus.

  #292743
  Nettwerk
  Participant

  Pilnu backup, kā arī recovery veicu ar Acronis True Image. Bet kā jau rakstīju augstāk, tad atverot adobe, pēc sistēmas recovery, cik ātri atvērās, tik pat ātri aizveras. Bet pirms programmas aizvēršanas parādas logs ar paziņojumu:”Your computer’s configuration appears to have changed”.

  #292744
  Crow
  Participant

  Nu jau kādu laiku “pirktajai” Adobes produkcijai aktivācija tiek apieta pavisam, nevis izveidota viltus licence. Tāpēc tādā veidā pasākumu diez vai sanāks vērst par labu.

  Pēc sistēmas atjaunošanas (ja pārformatē partīciju vai pārraksta MBR) var gadīties, ka mainījās volume seriālais numurs un/vai diska ID. Ja tā, tas arī būs nogrāvis aktivācijas statusu.

  #292745
  aoma
  Participant

  Man par šito ar ienāca prātā. Insanti, a kā tad ar pašu winduli, vai citiem produktiem, kas piesienas konkrētam dzelzim?

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
 • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā