Aldaris, bļ€

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība Aldaris, bļ€

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 24 kopumā)
 • Autors
  Ieraksti
 • #162041
  Andron MacBeton
  Participant

  Klau, jūs lietojat Aldara “produktus”?

  Es to suslu tikai ārkārtas gadijumos spēju iedzert.

  Vai esat pamanijuši ka visa tā susla ir vienāda? Tikai iepakojums mainās.

  Piemēram, kaukāds “Izlases, nefiltrētais” ir tāds pats urīna izstrādājums kā Pežmils.

  Kādas ir teorijas iemeslam, kapēc cilvēki vispār pērk to Aldari?

  Man šķiet ka tas ir debīlisms.

  #325030
  ruukjis
  Participant

  Aldarim dzerami aliņi nāk no vecās darītavas (vismaz man patīk Laumiņas skūpsts un abi eili) jebšu craft ali:

  https://www.aldaris.lv/lv/dzerieni/alus/craft-ali tiesa gan ne visi veikali šos tirgo – Prizmā ir manītas gandrīz visas zortes, Maximā un RIMI šad tad parādās Leģenda, bet nekas vairāk.

  Viss pārējais tiek tecināts no Carlsberg krāna, tik uzlipina citu etiķeti.

  #325031
  Aldis
  Participant

  Kaut kas jau nedaudz atšķirās, es nezinu kādēļ, bet biežajā variantā man no Aldara «Zelta», arī pat no «Zelta Light» sāk raut žagas.. 😀 Pagājušajos pJāņos biju nepatīkami pārsteigts, ka biju panēmis arī kādu daļu no Aldara Zelta alus, un dzerot jamo žagojos.. 😀 Arī vasaras beigās sanāca paņemt «Zelta» alu, biju piemirsis par šīm nepatikšanām, un tās atkārtojās.. :]

  Aldara gaišais un 1865 toč var teikt nav nekādas atšķirības abiem. Pilzeni neesmu dzēris kopš jamā palika dārgāka par 35 santīmiem.. 😀 (Agrāk tas bija specifiski lēts, karstas dienas atvēsinošais padzēriens, bet ja palika dārgs un ar to pašu garšu, tad tas ir overated)

  Gribēju šitos izlases brīnumus noprovēt, bet līdz manai čuhņai vēl nav atnākušas visas zortes, gribas tieši paņemt visas, lai var nodegustēt.. Bet ja saki ka visi viņi ir vienādi, tad ka tik nesanāk aplauziens… 😮

  #325032
  richijs
  Participant

  Ko var gribēt no alus, kas pildīts, kādā no lietuviešu “dvuļu” ražotnēm. Par Aldari jāaizmirst…

  #325033
  GuntOn
  Participant

  No Aldara vienīgais ko dažreiz var iedzert ir “Mežpils”. Agrāk vēl bija “Rūgtais Dumpis”. “Pilzene” ir studentu gadu nostaļģija. Parādoties jaunam Aldara aliņam, es to paņemu lai vienkārši pārliecinātos, ka tas ir tas pats sū*s ar jaunu etiķeti. Nesen iedzēru to izlases lāgeri… Precīzi trīs malkus iedzēru un pārējo izlēju izlietnē.

  #325034
  samurajs
  Participant

  Tas sūds populārs tāpēc, ka lēts, un Maximā tam vnm akcijas. “Zelta” tiešām nav labāks par Optima līnija. Ja grib baudāmu alu, lētāk pa 1€ diezin vai kas būs sameklējams.

  #325035
  Andron MacBeton
  Participant

  Brālis ir 85 centi, bet debīlie veikalnieki tādu netirgo.

  Liepājā diezgan sanāk pastaigāt, lai dabūtu Brāli.

  Garantēti ir tikai Saimē, Krišjānī un Cellē.

  #325036
  samurajs
  Participant

  Par šito 1 veikalnieks jau reiz stāstīja: “Brālim” termiņš ir mēnesis. Pasūtījām daudz, jo solīja siltu laiku. Uznāca auksts lietus periods un puse saskāba. Īpašnieks teica ka nākamreiz mēs paši maksāšot par savām kļūdām. Tāpēc tagad mums plauktos ir lētās bundžas ar termiņu 2 gadi.

  #325037
  Aldis
  Participant

  +1 par brāli. Pie mājam man arī bija mazais veicis, nu pat aizvēra ciet (bankroC) :/ Ar saimnieku bija labas attiecības, un brāli pasūtījām (pāris cilvēki) tieši caur viņu ar noteikumu, ka tiešām pirksim.

  #325038
  Nelabojams
  Participant

  Piekrītu McB, Aldara mīzalus nav dzerams jau sen – gadus 15 vai pat vairāk. Kad Zelta alus parādījās – garšoja un pat ļoti. Arī Luksus savulaik bij pavisam labs. Bet tagad šamiem eju ar līkumu apkārt. Jā, Mežpilnieks vai ta ir Aldara (apskatījos, tiešām ir)? Mežpilnieku parasti ņemu mūsu miesta krogā un pudeļnieks, protams, nav tik labs, bet arī nav smādējams. Tomēr manas markas ir Valmiermuižnieks, igauņu Saaremaa Tuulik un Tērvetnieks (“oriģinālais”). Ja sagribas kaut ko pavisam ekstrā, braucu pēc izlejamā Brenguļnieka uz brūzi. Laumiņas skūpsts ir kaukas ārprātīgs. Garšo īpatnēji (neteikšu, ka slikti), bet pērnvasar uzlēju vienu kādiem četriem citiem pa virsu (nu kas tas ir priekš augoša bērna!?) un dabūju tik dullu galvu, ka riebjas atcerēties. Tieši dullu galvu, nevis piedzēros. Brālis ir foršs un mūsu miestā gandrīz vienmēr dabūjams – gan vnk Brālis, gan “sencis” īpaši labs vasaras karstumā; dažreiz paņemu lielāku tilpumu pa ceļam viņu darītavas bodītē pie Vidzemes šosejas.

  Kāds te pieminēja Rūgto Dumpi – baigi labs un piedevām nedārgs bija, bet laikam divlitru publika neatzina, tāpēc vairs neražo 🙁

  Pilnīgs mīzalus ir un vienmēr ir bijis Līvu alus.

  #325039
  Foxsk8
  Participant

  Ko var dzert:

  1. Krievu alus, virsū dzirnavas, melnais dzirnavnieks

  2. Tērvetes tumšo, vieglo nē

  3. Užavas gaišo un tumšo

  4. Aldara – Leģendu, ja labi paveicās var atrast, bet tam cena kosmosā

  5. Cēsu premium, tikai ne bundžā.

  6. Izlases alu, tikai to nefiltrēto zaļo, un bundžā,

  TOP jaunums: Lielvārdes, visas sortes ir labas.

  Ko nevar dzert:

  1. Lāčplēša dzintara, visus kas bundžā praktiski

  2. Aldara ķiršu, jaunos

  3. Cēsu light

  4. Aldara pilzenes, kad bija pudelēs bija lietojams.

  Š obrīd ja gribu alu, skatos uz normāliem, visi pāri par euro maksā. Tagad tu aizej pie plaukta un domā ko šodien ņemt, visi ir atdzerti un tiešām labu alu, tādu kuru varētu biežāk paņemt un nebūtu nekādu problēmu ir grūti atrast. Š obrīd vairāk uz testēšanu.

  Vēl pieminēšanas vērts ir Bauskas alus, sarkanais. Valmiermuiža dārgs.

  #325040
  Andron MacBeton
  Participant

  Brālim derīguma termiņš ir 6 nedēļas un viņu vienmēr izpērk.

  Ja neizpērk, tad CIK tad tie veikalnieki pasūtija? 10 paletes? Ja nau prāta…

  #325041
  GuntOn
  Participant

  Zelta “alum” man pēcgarša šķiet precīzi kā garša mutē pēc hardcore “pasēdēšanas” nākošajā dienā. Lielvārdes ir dzerams, bet to viena eiro garšu arī īsti neesmu sajutis. Vismaz šis varētu tik ātri nepazust no plauktiem.

  #325042
  flasherr
  Participant

  Aldarim medalus bija garšīgs

  Tad vēl bija tāds kviešu – gaiša etiķete, nedaudz pasalds.

  Neesmu ne vienu, ne otru sen redzējis

  #325043
  m_janis
  Participant

  Ar tiem aliem laikam, kā kuram. Ir man čoms, vācietis. Katru vasaru ierodas Latvijā un kā likums, bagāžniekā divas kastes. Kad tās beidzas – ņem tikai un vienīgi Aldara pilzenes (!!!???). Vienreiz hohmas pēc aizstiepu šim Vanagu :D.

  Pamēģināja, noskurinājās, Zu stark (par stipru) un sūca pilzenieti.

  Pašam iecienīti Užavnieki un Tērvetes tumšais, bet kopš pēdējā ÄŒehijas brauciena ļoti iegaršojās StaroPramen – Latvijā nopirkt nav problēmu, tikai samērā dārgs maita – bet kurš tad alum žēlos, bieži nopērku :D.

  #325044
  ruukjis
  Participant

  😀

  No sērijas: “Izdzēru divas pudeles vīna, puslitru šņabja, kādu glāzi tekilas, bet tikko iedzēru Colu, tā skrēju vemt – nekad vairs nedzeršu Colu….”

  Laumiņas skūpstam, jā, ir ļoti īpatnēja garša – ja kāds ir dzēris Valmiermuižas Frišu, tad aromāts/garša ir uz mata tāda pati, tikai Laumiņas skūpsts ir alus nevis limonāde kā Frišs. Diemžēl sen vairs neesmu redzējis veikalu plauktos jamo.

  #325045
  osy
  Participant

  Man “Zelta” no visiem aliem vislabāk garšo, bet tas jau gaumes jautājums..

  #325046
  Aldis
  Participant

  Jā, tas krievu ar dzirnavām ir «Starij Meļnik iz Bočonka» – labs alus! 🙂 Agrāk bija tikai klasiskais, taga arī šamam kādi 3 tipi ir.. bet visi labi 🙂 Patīk arī skrūvējamā korķa risinājums 🙂

  #325047
  Nelabojams
  Participant

  Laumiņas skūpsts mūsu miestā ir dabūjams regulāri – vēl šovakar redzēju veikala plauktā, bet sev vakara prieciņam paņēmu Brāli (par 0.82, hehe, lētāk, nekā Liepājā :D) un Mežpils nefiltrēto.

  #325048
  Nelabojams
  Participant

  Zin, man viens pazīstams vācietis arī uzskata pilzenieti par vienu no labākajiem mūsu aliem. Bet, ja runā par “inomarkām”, tad mans absolūtais favorīts ir slovaku “Š ariš”, kas te diemžēl nav dabonams 🙁

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 24 kopumā)
 • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā