AMD gatavo jauno Black Edition sērijas procesoru

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas AMD gatavo jauno Black Edition sērijas procesoru

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #202605
    ob1
    Participant

    Wuu, atdod man to lūzni par lētu naudu, es zināšu ko ar to iesākt. 🙂

    #202606
    msh
    Participant

    Es zināšu labāk par tevi 😀 Tev tur būs kārtējā mocību nedēļa 😀

    #202607
    ob1
    Participant

    msh, Tu jau tikai māti un CPU gribēji, es visu kompi. 😀

    #202608
    msh
    Participant

    Tā kaste nav tava seksa vērta, tvīkot tur var vienīgi fistu vai win7 😀

    Es tev varu uzdāvināt divas kastes ar 333 MHz celkām, tur tev būs mēnesi ko krāmēties 😀 😀 😀

    #202609
    ob1
    Participant

    0.3GHz celkas, tas jau velk uz win98 vai pat uz win 3.11… bet vienu paņemtu, būs interesanti…

    #202610
    Wuu
    Participant

    Cik dosi par 2.2Ghz + 120 hdd +1gb rama + GeForce 6200 ?

    #202611
    msh
    Participant

    Kādi vēl 2,2 GHz 😀

    #202612
    usins
    Participant

    Wuu wrote:


    Un ko var darīt ar 3,4 GHz x 4 procesoru ,ir kaut viena mājas darbība kas spēj viņu vismaz uz 20% noslogot? 😀

    Ir gan- sāc renderēt savus mājas vdeo. Redzēsi, kar ir manāmi uzlabojumi darbā. Un vēl, sāc niekoties ar 3D animāciju izveidi, atkal jau pie renderēšanas palīdzēs. Palīdzi organizācijai folding at home utt. Ir kur to spēku likt mūsdienās. Nevaajg satraukties.

    #202613
    Valodja
    Participant

    Pašam Athlon X2 5000+ Black Edition. Nodarbojos ar programmatūras izstrādi. Kompilējot abi kodoli ir uz 100% noslodzes. Tas jaunais Black Edition ar 4 kodoliem gan labi noderētu – lilu projektu kompilēšanu varētu palaist uz 4 plūsmām un viss notiktos baigi žigli. 🙂

    Bet vēl labāk būtu kāda normāla darbstacijas vai servera pamatplate ar 2 soketiem – tad varētu iespraust 2 Phenom II X4 965 – kopā 8 kodoli. Tādā ziņā kopilēšanas process, kas ilgst uz mana Athlon X2 dažas minūtes, to sadalot 8 plūsmās būtu veikts sekundēs. 🙂

    Un par siltumu – vai tad neviens neizmanto Cool’n’Qiet jeb visiem cauru diennakti katrs CPU kodols strādā pie 100% noslodzes? 😀

    #202614
    rajah
    Participant

    Valodja – te bieži vien uzduramies uz to ka vispārībā nezina kas ir draiveri, ko nu par proča draiveriem vispār teikt….

    #202615
    Valodja
    Participant

    rajah wrote:

    ko nu par proča draiveriem vispār teikt….


    WTF? Man viss iet out of box.

    #202616
    rajah
    Participant

    Izskaidrojies latviskāk. Jau apnīk tā angļu valoda.

    #202617
    msh
    Participant

    he he 😀

    #202618
    ob1
    Participant

    Valodja wrote:

    Pašam Athlon X2 5000+ Black Edition. Nodarbojos ar programmatūras izstrādi. Kompilējot abi kodoli ir uz 100% noslodzes. Tas jaunais Black Edition ar 4 kodoliem gan labi noderētu – lilu projektu kompilēšanu varētu palaist uz 4 plūsmām un viss notiktos baigi žigli. 🙂

    Bet vēl labāk būtu kāda normāla darbstacijas vai servera pamatplate ar 2 soketiem – tad varētu iespraust 2 Phenom II X4 965 – kopā 8 kodoli. Tādā ziņā kopilēšanas process, kas ilgst uz mana Athlon X2 dažas minūtes, to sadalot 8 plūsmās būtu veikts sekundēs. 🙂

    Un par siltumu – vai tad neviens neizmanto Cool’n’Qiet jeb visiem cauru diennakti katrs CPU kodols strādā pie 100% noslodzes? 😀

    Kāda valoda, ja tik ilgi kompilējās? Vienīgais kas nāk prātā ir VHDL vai Verilog. Tad ir cits risinājums, kas nav saistīts ar proci.

    #202619
    Aldis
    Participant

    black saslik edishen.. 😀

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā