AMD gatavo jauno Black Edition sērijas procesoru

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas AMD gatavo jauno Black Edition sērijas procesoru

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149006
    Wallaby
    Participant

    [imgl]https://www.moddings.lv/uploads/posts/2009-06/amd_1.jpg[/imgl]AMD kompānijas piekritējiem drīz būs kārtējais iemesls priecāties – amerikāņu procesoru ražotājs jau tuvākajā nākotnē nodemonstrēs un, attiecīgi, sāks ražot jauno centrālo procesoru „Phenom II X4 965 Black Edition”, kurš tiek pozicionēts kā bezkompromisa risinājums entuziastiem un ekstremāliem virstaktētājiem.

    Š is jaunais produkts aizvietos pašlaik hierarhijas virsotnē esošo „Phenom II X4 955 Black Edition”, kas piekāpsies debitantam tikai ar takts frekvenci, kam nu tā būs par 200 MHz zemāka, nekā brenda līderim.

    [img]https://www.moddings.lv/uploads/posts/2009-06/amd_2.jpg[/img]

    Jaunums, kā jau tam pienākas, iegūs 2 MB otrā līmeņa un 6 MB trešā līmeņa kešatmiņu, kā arī 3,4 GHz takts frekvenci, kas ļaus noturēt TDP līmeni pie 125 vatu atzīmes. Tāpat, kā tas ir iepriekšējam procesoram, arī šis būs bāzēts uz 45 nm Deneb kodola, tātad pieredzējušiem lietotājiem paveras jauna iespēja palielināt sava datora ātrumu.

    Phenom II X4 965 Black Edition cena sāksies no $ 249.99.

    via

    #202586
    Jaunzems
    Participant

    AMD sen jau sevi pierādījis kā sildītājs, ne procesors

    #202587
    samurajs
    Participant

    Jaunzem, vai tu domā arī ko runā?

    #202588
    Wallaby
    Participant

    Bet jaunajiem gurķiem jau patīk tas, ka to radiatoru var uzklokot. Viņus vienkāršs darbs pie kompja neinteresē… 😛

    #202589
    Jaunzems
    Participant

    samurajs wrote:

    Jaunzem, vai tu domā arī ko runā?


    Vienā video redzēju, kā viņš nodega. AMD nekad neesmu lietojis….

    #202590
    Wallaby
    Participant
    #202591
    Jaunzems
    Participant

    Jā! 🙂

    #202592
    Stat1CX
    Participant

    Varbūt arī paskaties kādi tur procesori tajā video ir, tur tak vecais athlon xp kurš dega, ja pārkarsa, jo tiem nebija iebūvēta aizsardzības sistēma uz paša procesora kas to izslēgtu pie pārkaršanas, ja mātesplatei tādas bija tad labi, ja nē tad cpu dūmos. Sākot no athlon 64 šī problēma tika novērsta uz cpu uzliekot sistēmu kas to atslēdz pārkaršanas gadījumā. jaunie amd cpu nedeg, pc vienkārši izsledzas ja tiek pārsniegta noteikta temperatūras robeža.

    #202593
    Stormbird
    Participant

    Tas jau ir liimenis ja noliek lietas kuras pats nav nekad lietojis…

    #202594
    Gonzoo
    Participant

    Pašam ir AMD 5000+ Black Ediotn un labrat parieitu uz 4x!

    Tie kas noliek AMD ir taadi pashi stagnati ka ties kas 9maija pie ta piemineklja pulcejas 😀

    #202595
    rajah
    Participant

    Jaunzems wrote:

    AMD sen jau sevi pierādījis kā sildītājs, ne procesors


    tirliņtu vispār zini KAD ir ievietots tas video un cik vispār viņš ir VECS?

    speciāli priekš tevis ielieku bildi lai tu redzi kurš ir tas sokets

    [img]https://img199.imageshack.us/img199/5682/clipboard01tge.jpg[/img]

    https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_AMD_microprocessors

    Quote:

    Athlon (Socket A) (Thunderbird) (2000)

    tu vēl joprojām dzīvo 2000.gadā? tu maz jēdz cik proču paaudzes nomainījušās? kas tu par žurnālistu te vari būt?

    #202596
    ZalktiS
    Participant

    Nu par AMD runajot! Kaa pazuda no tirgus AMD 64 bit uz 939 porta AMD ir riktiigi uzlabojies temperaturas zinjaa…

    P.S.

    1) neverteejiet brendu pec 1 video

    2) neverteejiet vecus video

    Un tad jums nesanaks izgaasties

    #202597
    rajah
    Participant

    Zalkti – man tieši ir 939 soketa procis, un nekas nekarsējas.

    #202598
    Wuu
    Participant

    Man Amd Athlon 2500 ,virstaktēts no 1.8 uz 2.2 ar oriģinālo kūleri. Datoram vairāk par 5 gadi.

    Un viss bumbās… ražots 2003 gadā 😀

    Un ko var darīt ar 3,4 GHz x 4 procesoru ,ir kaut viena mājas darbība kas spēj viņu vismaz uz 20% noslogot? 😀

    #202599
    Evers
    Participant

    Esmu Intel fans, bet priecājos arī par AMD panākumiem, jo kvalitatīvāki un jaudīgāki AMD, jo veselīgāka konkurence kas liek Intel arī censties – tādā veidā arī kļūstot vēl kvalitatīvākiem, jaudīgākiem un galvenokārt lētākiem. 🙂

    #202600
    msh
    Participant

    Wuu wrote:

    Man Amd Athlon 2500 ,virstaktēts no 1.8 uz 2.2 ar oriģinālo kūleri. Datoram vairāk par 5 gadi.

    Un viss bumbās… ražots 2003 gadā 😀

    Un ko var darīt ar 3,4 GHz x 4 procesoru ,ir kaut viena mājas darbība kas spēj viņu vismaz uz 20% noslogot? 😀


    Man kak raz ir tāds pats procis, nopirkts tajā pašā gadā, vienīgi man ar galvu viss ir kārtībā, tāpēc vienīgā nobīde no standarta režīma ir par 0,15v samazināts kodola spriegums :devil: Ja varētu normāli salodēt L1 tiltus, tad labprāt arī samazinātu reizinātāju, lai pie esošajiem 1,83 ghz FSB grieztos @ 200 mhz, tā kā labāk neriskēt… 😀

    P.N. Ir viena lieta, kam ir bik par īsu – mkv HD – kaut kādos īpašos apstākļos mana kaste spēja atskaņot 720p, bet neko vairāk. Tāpēc gribētos kādu socket 939 Athlon 64 X2, diviem kodoliem pielietojums uzrastos.

    P.P.N. Cool’n’quiet tika ieviests ar s939 nevis AM2. Tāpēc kaut kāds a64 3200+ spēj darboties ar 35c ar veņķiku, kurš lēni griežas.

    #202601
    ob1
    Participant

    -> msh

    Pamēģini šo:

    https://cpu.rightmark.org/products/rmclock.shtml

    var ļoti precīzi visu notūnēt.

    Pirmo reizi sastopu kādu, kas arī nodarbojas ar underclockingu. 🙂

    #202602
    Wuu
    Participant

    msh man tas dators ir apriebies tāpēc spīdzinu viņu kā varu ,klusībā ceru ka saplīsīs un varēšu jaunu nopirkt 😀 Jo kamēr strādā žēl naudas. Bet kā neplīst ,tā neplīst! Un 400mhz ieguvums ir tomēr jūtams…

    #202603
    msh
    Participant

    Ja apriebies tad par cēneri pērku māteni kopā ar visu kas uz tās 😀

    P.N. Es to 400 MHz ieguvumu kaut kā nespēju pamanīt, tāpēc tāda lieta tikusi izmantota vienīgi tad, kad vajadzējis kādus lielus viģikus konvertēt.

    #202604
    msh
    Participant

    ob1 wrote:

    -> msh

    Pamēģini šo:

    https://cpu.rightmark.org/products/rmclock.shtml

    var ļoti precīzi visu notūnēt.

    Pirmo reizi sastopu kādu, kas arī nodarbojas ar underclockingu. 🙂


    Kaut kad sen atpakaļ pamēģināju padarbināt uz 1,1 ghz, pirmā reize bija tāpat vien, kādi 35c beigās bija, otrā reize bija, tad spēlējot kaut kādu commandos bez maksimālās grafikas un minimālās taktsfrekvences pārāk ātri gāja 😀 Patlaban kaut kādi 47 grādi ir, pie vainas istabas temperatūra un veņķika ātrums.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā