Apple mainīs vecos iPhone pret jaunajiem

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Apple mainīs vecos iPhone pret jaunajiem

 • This topic has 1 atbildes, 2 voices, and was last updated pirms 6 years by Anonīms.
Tiek skatīts 2 ierakstu – 1 līdz 2 (no 2 kopumā)
 • Autors
  Ieraksti
 • #158351
  samurajs
  Participant

  Kā ziņo Bloomberg, Apple līdz mēneša beigām gatavojas sākt programmu veco iPhone viedtālruņu apmaiņu pret jaunajiem modeļiem (šobrīd iPhone 5). Š im nolūkam tiek slēgts līgums ar izplatītāju Brightstar, kurš jau sadarbojas ar mobilajiem operatoriem AT&T un T-Mobile. Pavisam plānots iepirkt un tālāk pārdot ap 15 miljoniem iPhone. Brightstar jau šobrīd savāc 80% no visiem vecajiem tālruņiem ASV teritorijā un caur savām pārstāvniecībām pārdod tos 50 pasaules valstīs.

  Īpaša vērība second hand politikā nu plānota tieši iPhone. Iepirktās kārtībā esošās ierīces pēc uzpucēšanas pārdos jaunattīstības valstīs, kur pēc iPhone 4 un 4S joprojām ir augsts pieprasījums. Savukārt cilvēks, kurš būs nodevis veco Apple tālruni, saņems ievērojamas atlaides iPhone 5 iegādei.

  Š obrīd AT&T uzpērk darba kārtībā esošus iPhone 4/4S par 200$. Š ā operatora klientiem apmaiņas gadījumā vispār nekas nebūs jāpiemaksā, jo 16 GB iPhone 5 ar līgumu maksā tieši 200$.

  Minētā politika Applei ir ļoti izdevīga, ja attīrīs ASV tirgu no novecojušiem modeļiem un stimulēs kompānijas fanus iegādāties jaunāko preci.

  [img]https://notepad.lv/userpix/28_440_20.jpg[/img]

  Avots

  #298315
  Anonīms
  Neaktīvs

  Labdien gribu samainit apple 6s pret apple x at many piemaksu

Tiek skatīts 2 ierakstu – 1 līdz 2 (no 2 kopumā)
 • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā