Aptauja: Internetveikali un garantija

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Aptauja: Internetveikali un garantija

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
 • Autors
  Ieraksti
 • #160330
  samurajs
  Participant

  Daži baidās iepirkties internetveikalos, jo uztraucas, ka preces defektu gadījumos būs problēmas ar garantijas saistībām. Tāpēc šajā aptaujā noskaidrosim cik pamatotas vai nepamatotas ir šīs bailes. Es pats nevaru padalīties ar informāciju, jo visas manas i-veikalos iegādātās preces ir bijušas kvalitatīvas, un kaut ko atgriezt nav bijusi vajadzība.

  Lūdzu negatīvas pieredzes gadījumos arī minēt konkrētos i-veikalus: tautai jāapzin “labākie” veikali!

  #312575
  Foxsk8
  Participant

  Ir nācies atgriest mātesplati m79.lv, un vienīgais veids bija vest viņiem uz Rīgu, nepiedāvāja ne savākšanu, neko vairāk, jāsaka, tas bija pāris gadus atpakaļ, un tad rēķinam, iedot uz garantiju, tad gaidīt, un atkal braukt pakaļ, uz Rīgu, tur tiešām jauna plate sanāk vietā. Viss ir atkarīgs protams, kurā LV galā dzīvojies.

  Viss pārējais ir kalpojis godam un varētu teikt, pat labāk, nekā pirkts vietējā veikalā, kurā tik galvenais nogrūst uz fast buy principa, vai veidot akcijas ik dienu ar defektainiem produktiem.

  #312576
  dexsters
  Participant

  Pagaidām nav nācies bīdīt garantiju internetveikalos,viss kalpo.

  #312577
  akms47
  Participant

  Piekrītu foxim, tā varētu būt lielākā problēma ar ko saskāros, kā nogādāt. Gadījies ir, kad tādi lielāki tirgotāji izdomā iemeslus un atsaka, bet tas kā saka “bija simts gadus atpakaļ”.

  #312578
  RicoPico
  Participant

  Ebay un šipings no Ķīnas skaitās? 😀

  #312579
  Crow
  Participant

  Un Ëlko Ecom arī skaitās? Jo tad man gandrīz katru dienu ir problēmas ar garantiju un ar to saistīto birokrātiju 😀

  #312580
  3Dklucis
  Participant

  Man tas tiesi sagada problemas -kulies nu uz rīgu-kavē darbu un savu naudu laiku…intenet veikola nemšu ,bet nu jau RD jo ir kur nogrūst…nekas pa 5 eiro dargaks sis tas ,bet nebus jadoma ka uz to nolapito rig dabūt…

  #312581
  3Dklucis
  Participant

  Tu nemīz mans panēm 707lv. ixbox360 pec 4 menesiem sak glukot -zvanu uz to 707 sie man sut uz sony riga -labi ka naaizperos….tad but toc tas 707 bez logiem palicis… izradas paintresejos uz vietas ar spelmaniem – sak smieties kur tie pamuļki tevi sutijusi -xbox uz mirosoft jau jagada…! ta tas drankis pagulte metajas nekur nevedu ..pieradijas ka vini ir dzranki ne citu -sony ari mesls jekas …

  galigi letais ķinietis kalpo godam, krutie xboxi sony plist nax maksat par nosaukum

  Taka tauta uzmansas no 707 lv precēm man tiesi tagat ar gadu vecu tv problemas luk vaina https://www.youtube.com/watch?v=2-Ak4oF7Q6Q zvaniju uz to 707 nu saku tada xuina…lik uzgaidīt un vesi pateic jagriezas riga slokas iela 12 -es saku garantiojas talona nekas nav ierakstits -sie sak pietiks ar pirkuma lapu karoč pavadzime kur minets kur nemts un kad ar atiecigas firmas un manuparakstu

  #312582
  dexsters
  Participant

  Es tai lietai pieeju savādāk,kaut gan vēl neko nav nācies mainīt bet verķu sapirkti ir diezgan daudz.Jau pašā sākumā pasaku ka pērkot internetā sanāks stipri lētāk nekā vietējā gaļas bodē sūtīt bet ja kas juks tad neatmaksāsies čakarēties ar garantiju,būs jāperk jaunu.Neviens neprotestē.Te gan runa iet par lētā gala verķiem kuru vērtība grozās ap 50-100Eur.

  #312583
  3Dklucis
  Participant

  RD ir ilgadigs un vienigais kas palicis no visiem 5 elektro precu veikoliem -iet runa par kudigas novadu

  RD bode 2010gada pavasari nemtais LCD TV darbojas jo projam bez glukiem un tiek triekts katru dienu, bet nujau kaiminu frontee:)-mans ar savu jauno sūd paliek driķerī:)…ta ir ka ieprieksejos tv izdaila rinķi …

  Es jau nu nesedes bez tv -tie pajoli jau pat medz turet preci garantija ap 2 menesiem -nakamais bus sis ka rezerves vareants https://www.rdveikals.lv/products/lv/188/42532/sort/1/filter/0_0_0_62954/32W3433DG-LED-Televizors.html nevaig man tos lielos …

  #312584
  nevertell
  Participant

  Paņēmu dateksā gigabaita plati ar 990fx čipsetu, nu sūc ka sūc. Nesu mainīt, un man mēģināja smērēt sūkaināku plati. Bij tur kautkāds čakars, bet beigās dabūju jaunu dibenakmens EXTREME plati, viss itkā čotka. Bet tielējās gan baigi. Negribēja ticēt, ka neņem atbalstītu atmiņu pretī.

  #312585
  RicoPico
  Participant

  Pats vainīgs, ka tik lielā kantorī strādā! Tirgotu Tu pa vienai VGA dienā- i bēdu nezinātu! 😀

  Pieļaujamais brāķa procents ir ražotāja sirdsapziņas traips, nevis Elko vai Dateks.

  #312586
  romajo
  Participant

  Tā ir, garantijas lietās jābūt uzstājīgam, ja nē tie barigas no sevis iedomājas, ka ir situācijas noteicēji un tin picējus ap pirkstu.

  #312587
  ExDec
  Participant

  Saņēmu no 1a brāķa mātesplati (velns viņu zina, kad tur salauzta – ražošanā vai gādājot uz manu bedri). Tā arī neizdevās apmainīt vai dabūt remontu viņai, jo norakstīja šie to uz lietotāja vainu. Baidīju, baidīju ar PTAC, “Bez Tabu” un visu ko citu, jo bija arī bildes ar tikko no kastes izņemtu plati, kur piezūmējot varēja redzēt, ka platei tā problēma jau bija (timestampi uz bildēm un faila propertijos parādīja precīzu laiku, kad uzņemtas un SMS par to, ka plate atgādāta man, rādīja, ka tur starpā minūtes 15 bijušas – tieši tik, cik man vajag, lai izņemtu no Pasta Stacijas un nogādātu mājās). Neko beigās nepanācu. Nospļāvos un pasūtīju na*uj. Paņēmu citu plati vietējā veikalā, absolūti nekādu problēmu. Interneta viekali var iet di*st.

  #312588
  usins
  Participant

  Pareizais piegājiens: servicenet.lv un pskaties, ko labo, viņiem ir Liepājā filiāle, un ļoti bieži visu uz vietas salabo. Savādāk, jāņem kaut kas tāds, kam filiāle pilsētā ir, kur mitinies. Laukos laikam sarežģītāk

  #312589
  romajo
  Participant

  Nevajadzēja baidīt, vajadzēja tā arī izdarīt, kā minimums uz PTAC piezvanīt un painteresēties ko darīt, kaut gan tie mūjābeļi ar totik māk, kā citēt likumus, bet reāli nav dzirdēts, ka kādam palīdzētu. Galu galā TV nav zemē metama doma, nevienam nepatīk, ka tā vārdu vazā nelabā gaismā un bojā reputāciju. Savādāk jau nafig jātirgo kvalitatīva prece, kas jāiepērk salīdzinoši dārgāk, ja var tirgot brāķi vai citu fufeli, ko iepērk pa kapeikām.

  #312590
  3Dklucis
  Participant

  Nu reku ir internet veikol iespaids 🙂 https://www.youtube.com/watch?v=7T7xmFhufH0 panem uz vietas RD veikola…

  #312591
  ExDec
  Participant

  Plate sen jau izmesta, nolasīju tikai nost visu, ko varu kaut kur izmantot kādreiz (kondensatori utt.). Katrā ziņā kā jau teicu – pasūtīju ratā viņus, komponentes tiešām internetā vairs nepirkšu. Peles, klaviatūras u.c. perifēriju un aksesuārus – labi, lai būtu, tos vēl varētu.

  Lielisks piemērs arī tas vietējais veikals, kur paņēmu pēctam plati – vasarā baigi daudz manā pilsētas daļā dzīvojošie dabūja nest PC remontēt pie viņiem, jo atrāvās no zibens. Vairākas pie viņiem pirktas plates arī bija aizgājušas – visi, kuru platēm nebija lielas vizuālas pēdas, mierīgi varēja apmainīt pret jaunām platēm. Ja piegādātājs kaut ko brauca augumā un jautāja, kāpēc tā plate nestrādā, servisā arī pateica – kā pie velna lai viņi to zina? Nestrādā un viss. Ikvienam jauna plate tika bez lielām problēmām.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
 • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā