Atzīmēšanas vērta lasāmviela

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība Atzīmēšanas vērta lasāmviela

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 26 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147862
    deivs001
    Participant

    Lai gan mūsdienu pasaules jaunieši lasot mazāk kā agrāk, es sāku apšaubīt šo lietu. Pats arvien biežāk cenšos izlasīt, vismaz izšķirstīt kādu sev noderīgu grāmatu. Ticu, ka šāda vēlme nav tikai man, tādēļ varbūt katrs varam padalīties ar sevis izlasīto gramatu. Neatkarīgi no tā vai tajā rakstīts par ceļojumiem laikā vai izskaidrots kā strādā mūsu ikdienā lietojamais fotoaparāts, vai kāda tautas pasaka, padalīsimies ar šī darba nosaukumu un iemeslu kādēļ tas ir palicis pratā.

    Palīdzēsim apgāzt viedokli, ka mūsdienās neviens nelasa grāmatas arī digitālas versijas.

    Varu ieteikt izlasīt Roberta Kijosaki (Roboet Kiyosaki) grāmatu – Bagātā tēva dēls. Angliskais nosaukums – Rich dad, poor dad. Lai gan šaja grāmata netiek iemācīts, kā kļūt par bagātnieku, bet var atrast patiesību par to, kur nauda pazūd pašiem nemanot un ko vajadzētu mainīt. Kritiķi apgalvo, ka tajā ir pārlieku daudz humoristiski stasti un esot sliktākā grāmata, kas rakstīta par finansēm, bet tik un tā, grāmata ir bijusi bestsellers.

    Nu tad stāstat, ko esat izlasījuši jūs!

    #188066
    devill
    Participant

    nu visas neuzskaitišu bet nu sis bija pedejas ko izlasiju pa pagajusiem menesiem

    1.HTML kak 2×2

    2.Tālis Vaidars “Stāsti”

    3.WEB Dizaini

    4.”Trijatā ÄŒikoltinas mežos”

    5.”Motesuma meita”

    #188067
    Loading
    Participant

    Gribu lasīt, bet nevaru saņemties.

    #188068
    aidskillz
    Participant

    Dažas labas grāmatas bija:

    1. Aizeks Azimovs “Es, robots”,

    2. Autoru neatceros “Kumeļa prāts”,

    3. –”– “Augšup pa lejupejošām kāpnēm” (varbūt tomēr otrādi bija, nav pie rokas)

    4: –”– “Sarkanās rozes brālība” (arī neesmu drošs par pareizu nosakumu)

    5: –”– “Sargasi kosmosā”

    Un vispār, atzīstu par labu esam gandrīz jebkuru zinātniskās fantastikas grāmatu un veco labo humoresku krājumus. 🙂

    P.S.

    Laikam jāiet pie daktera pārbaudīties, nevaru atcerēties grāmatu autorus… Ož pēc alcheimera… 😀

    #188069
    normis_161
    Participant

    Es iesaku izlasīt šādu grāmatu:

    “Sievietes un mīļākie.” 🙂

    #188070
    Anonīms
    Neaktīvs

    Cilvēkiem, ,uri vēlas dzīvē lielus mērķus saistībā ar biznesu, finansēm, dzīves kvalitāti. ieteiktu lasīt Donalda Trampa, gāmatas, Jau pieminētā Roberta Kyosaki, Robina Š arma, un Denijas Džonsones grāmats,

    Tas protams nav viss, bet no mans puses šīs grāmatas man personīgi deva lielu spēku un zināšanas lai paaugstinātu savu dzīves kvalitāti,

    Cilvēkiem, kuri vēlas paaugtināt savas zināšanas un prasmes biznesā ieteiktu pievērsties tīkla mārketingam,

    īpaši jauniem cilvēkiem, jo tika marketings piedāvā ļoti labu biznesa skolu tieši no praktiķiem un pats labākais, ka tas nemaksā gandŠ—iz neko, pats iesaku Network-21,

    pēc gada, gan mana finansiālā situācija, gan dzīves kvalitāte stipri palielinājās

    Pēc pieredzes saku, ka vidusskolā, augstkolā mācītais, man pa lielam traucēja, jo šādās izglītības iestādēs lielākoties māca teorētiķi, kas paši dzīvē neko daudz nav sasnieguši , kā vien iemācījušies, to no iepriekšējām skolām, un tas sanāk tāds atkārtošanās process un zināšanas ir tīri teorētiskas bez prakses,

    #188071
    akms47
    Participant

    Viktors Suvorovs “Akvārijs”.

    #188072
    ExDec
    Participant

    Ļoti sen neviena kārtīga grāmata nav lasīta. Nespēju saņemties un pieķerties pa nopietno, tālāk par 10 lappusēm netieku.

    Bet nu no kādreiz lasītajām prātā palikušas:

    J. Klīdzējs “Cilvēka bērns” (lasīta ļoti, ļoti sen, bet vienalga atceros)

    K. Paolīni “Eragons”

    R. Blaumanis “Purva bridējs” (šeit gan laikam daudz nospēlē pēc izlasīšanas redzētā izrāde)

    Ir gan tā, ka esmu redzējis daudzas filmas, kas ir uzņemtas pēc grāmatas motīviem, tāpēc zūd interese lasīt pašu grāmatu, jo pašas galvenās lietas ir zināmas.

    #188073
    iKey
    Participant

    Cilvēkam, kuram ir tuvas IT lietas iesaku izlasīt Maikla Kraitona grāmatu “Spiets”

    #188074
    Oskars D
    Participant

    Tīkla mārketings – tie ir pydari, kuri visās iespējamās vietās spamo savu sydu par 10000 dolāru peļņu dienā?

    Donalds Tramps un viņam līdzīgie blēži nudien nav ievērības cienīgs paraugs jauniešiem.

    #188075
    iKey
    Participant

    Cilvēkam, kurš pārzin IT lietas, iesaku izlasīt Maikla Kraitona grāmatu “Spiets”

    #188076
    msh
    Participant
    #188077
    Crow
    Participant

    Visiem “Patiesās Dzīves”, Trempļa, Stīvā Džobsa un citu lielo bizpismeņu veiksmes stāstu cienītājiem-pseidointelektuāļiem:

    [spoil][img]https://i.imgur.com/39Z1cBV.gif[/img][/spoil]

    Ja dzirdiet, ziniet, man no jums nāk vēmiens. Nē, patiešām – man no jums nāk vēmiens. (© Armands)

    Pats iesaku visus old school sci-fi klasiķus – Azimovu, Bredburiju, Š ekliju, Klārku, Simmonsu, Nivenu, Gibsonu, Harisonu – visus pēc kārtas. Un arī kaut ko retāku kā Jozefu Nesvadbu. Kā pats pirms gadiem no vietējās biblenes padomju laikā (un retos vēlāk) izdotos griezu cauri… neko neatceros un redz, kas no manis iznāca :>

    Galvenais literāro (un vispār jebkuru) garadarbu iepazīšanas procesā ir nesasirgt ar t.s. “синдром поиска глубинного смысла”. Sociālais komentārs ir praktiski jebkurā darbā, bet aizkari tāpat ir zili, bļeķ, jo viņi ir zili.

    Un jā, augstāk norādīto pasaciņu grāmatu arī ir vērts izlasīt, tīri “для расширения кругозора”. Citādi nevar cīnīties pret to, ko nepazīst.

    #188078
    SFiX
    Participant

    Otrās autors ir Andrejs Skailis.

    #188079
    SFiX
    Participant

    Vilnis Bankovičs – “Los, Los! Davai, Davai!”. Autora atmiņas par Otro pasaules karu.

    #188080
    Crow
    Participant

    Un vēl joprojām nav zaļibalti tā t.s. otrā pasaules kara kā baigā morāles piemēra pastāvīgā piesaukšana? Man šitas pārgāja 9. klasē, kad mēs daži oberšturmbanfīrerus mētājām un svastikas zīmējām. Un visā nopietnībā, nevis lai kādam spītētu. Draņķīgi, stulbi utt., bet īsi un konkrēti sakot – nu un? Vai kaut kas ir mainījies, vai kāds ir kaut mazliet mācījies no situācijas? Vai kopš tā laika mazāk tizlu kropļu ar krāniņu puspirksta garumā ir bijis? Vai mazāk karo un slaktē viens otru nost? Vai mazāk notiek demagoģija, spīdzināšana, terors? Kāpēc tas piemērs ir paceļams starp pārējiem? Tas ir kāds mazohisma paveids ieciklēties uz to vienu lietu un par to šausmināties, bet aizmirst to visu pielietot šodien un rīt?

    Tagad sakarā ar Ukrainu jo īpaši šitie klubkrēsla leģionāru slavētāji lien ārā no pažobelēm un klāsta savu gudrību.

    Vai tā grāmata rod atbildi kaut uz šiem jautājumiem? Piedod, ja tā ir, bet mani māc stipras šaubas.

    #188081
    SFiX
    Participant

    Ar šādiem jautājumiem jāgriežas pie biedra msh minētās grāmatas.

    Lai nu ko, bet kaut kādas absolūtas vai ideoloģiskas morāles piešaukšanu “Los, Los! Davai, Davai” nevar pārmest. Grāmata ne neizvirza pretenzijas uz Otrā pasaules kara reducēšanu līdz kādai spārnotai filozofiskai frāzei, ne idealizē vai kritizē kādu no daudzajām pusēm. Priekšvārdā darbs ir trāpīgi salīdzināts ar dienasgrāmatas žanru, no sevis gribētos pievienot- garlaicīgas dienasgrāmatas. Bankoviča atmiņās neatrast varonīgus gājienus naidnieka zonā vai bojeviku cienīgas frontes cīņas, kā visbiežāk mēs iztēlojamies karus, tieši otrādāk- autora pieredzētās kaujas var saskaitīt uz vienas rokas pirkstiem. Darba ideja ir pavisam citur, tā ir šī kara attainošana caur vienkārša līdzdalībnieka skatupunkta. Tas, vai no tā mācās, vai to ņem vērā veidojot nākotni, tas jau ir atkarīgs no tā, kādus secinājumus izdara lasītājs. Grāmata tos nedod jau gatavā veidā pagatavošanai 3 minūšu laikā.

    #188082
    Crow
    Participant

    Skaidrs. Tad pie viena interesentiem iesaku Miervalža Birzes atmiņas par Salaspils lāģeri. Akurāt nosaukumu neatceros; bija kādā kopējā sējumā par šo tēmu.

    #188083
    jurgenz
    Participant

    Pēdējā ko lasīju:

    The Boy Who Was Afraid of the World

    https://www.amazon.co.uk/The-Boy-Who-Afraid-World-ebook/dp/B00JI1UHZ0

    Tagad lasu:

    Learning PHP, MySQL, JavaScript & CSS by Robin Nixon

    Nākamā sarakstā:

    Interaction Design Best Practices

    https://www.uxpin.com/interaction-design-best-practices-tangibles.html

    #188084
    jurgenz
    Participant

    Es izmantoju šo grāmatu dzīves līmeņa uzlabošanai, nāca līdzi kursam iekš udemy.com.

    How To Earn $10,000 While Learning To Code

    https://www.amazon.com/How-Earn-While-Learning-Code-ebook/dp/B00KG5D5MO

    Nezinu kā ir lasīt, ja kurs nav ņemts, bet ja domāju, ka idejas reālai peļņai iedos jebkuram. Nav nekāds 10,000 dienā, bet neatlaidīgs darbs un reāla nauda gan tur ir.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 26 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā