Aunam kājas uz armiju!

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība Aunam kājas uz armiju!

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 99 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #201121
    drunk_lizard
    Participant

    necisaa, obivan, sleepies turaidas pilii :>

    #201122
    ob1
    Participant

    Nu labi, var jau arī revolūciju …

    😀

    Ķirzak, piedāvāju vidējo variantu – iziet ielās, bet nevis Vecrīgā, bet pie atbildīgo personu dzīvesvietām. Nu un ja kāds sadomēs kādu logu izcelt, tad vismaz pašiem no budžeta nebūs jāatmaksā.

    Update:

    Izskatās, ka nebiju izlasījis Tavu postu pietiekami uzmanīgi – Tu jau kaut ko līdzīgu piedāvā.

    Update2:

    https://www.apollo.lv/portal/news/72/articles/170314

    Izskatās, ka baidās …

    #201123
    drunk_lizard
    Participant

    tiesji taa

    pie agresijas raapulji saliidiis savaas alaas(man kauns par saviem radiem() un nebuus jeegas

    bet raapulju sveepeesjana tiesji to ligzdaas/alaas ir ieveerojami iedarbiigaaks liidzeklis.

    pie kam netiks paarkaapta kaada nebuut eiropas regula, ja to visu izdariis ar praatu :>

    #201124
    jazzer
    Participant

    Edgar,tas ir psc,ko raksti .Alternatīvā domāšana,kuru nekad nesapratīšu un negribu saprast,jo neredzu jēgu un loģiku.Piedo,ja vairs nebūs komentāru taviem tekstiem..

    Dienēju Samarkandā un Ļeņingradā(Pēterburgā) 2 gadus aviācijas daļās..Nenožēloju nevienu dienu,par spīti visiem sūdiem,kas bija.Iespaidi,dzīves pieredze un iegūtā māka sadzīvot ar dažādiem cilvēkiem-nenovērtējama.Kas bija ģedovšķina-nav ne jausmas,jo paši izveidojām apstākļus,kur tāda parādība nebija iespējama. Tas bija svešā armijā.Apzīmējumu tiem,kas raustās no savējas varat ierakstīt šeit(……….),pēc paša izvēles.

    p.s. Valsts un valdība nav viens un tas pats.Armija ir paredzēta mūsu.t.i.-valsts pilsoņu aizsardzībai.Kaut vai tik ilgi,kamēr atnāks palīdzība,ja atnāks.Vismaz nebūs kauns,ka savu zemi atkal,kartējo reizi,būsim atdevuši bez jebkādas pretošanās,kā lohi pedējie.

    #201125
    drunk_lizard
    Participant

    jazzer wrote:

    Vismaz nebūs kauns,ka savu zemi atkal,kartējo reizi,būsim atdevuši bez jebkādas pretošanās,kā lohi pedējie.


    luuk sjeit ir zelta vaardi!

    ulmanis nomiiza, bet somi nee

    rezultaatu mees visi redzam!

    https://lv.wikipedia.org/wiki/Ziemas_karŠ¡

    mle

    #201126
    Evers
    Participant

    Tie lielākie aizstāvij obligātajm dienestam jau ir tie kas jau ir dienējuši, psiholoģiski – “ja reiz es esmu to izcietis, tad lai tie jaunie ar cieš” – nožēlojami

    #201127
    ob1
    Participant

    Hmm, pingvīni jau ir parūpējušies par adresēm…

    Un tagad pingvīniem ir savējais rāpuļu nometnē…

    😀

    #201128
    drunk_lizard
    Participant

    wtf?

    paluugsju bez valstiskas noziimes apvainojumiem!

    everinj, beerninj, mammiite jau sen ar podinju un papiiriiti gaida!

    #201129
    ob1
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    raapulji saliidiis savaas alaas(man kauns par saviem radiem()


    Sorry, no offence.

    😀

    #201130
    Wuu
    Participant

    Neko nesaprotu no puse postiem ,bet lai tik sauc uz armiju visus Latvijas jaunos liekēžu!

    #201131
    samurajs
    Participant

    #201132
    Mr.Death
    Participant

    heh, ja tas, ko pateicu, kaut nedaudz iebaidītu treknuļus, tad tas tikai pierādītu to, ka viņiem nav pārliecības par to vai viņi rīkojās pareizi vai nē :> vispār jau es gan izteicos subjektīvi. par tiem, kas domā, ka armija nepieciešama ir pilsoņu aizsardzībai, neatceros nevienu gadījumu pēdējo 10 gadu laikā, kad mūsu pilsoņi būtu bijuši tik nopietni apdraudēti, kā arī pirmā dzirdēšana, ka kāds mums “pilsoņiem” varētu uzbrukt. parasti ja uzbrūk, tad uzbrūk militārajiem / valsts objektiem.

    #201133
    drunk_lizard
    Participant

    beerns

    #201134
    Evers
    Participant

    drunk_lizard wrote:


    everinj, beerninj, mammiite jau sen ar podinju un papiiriiti gaida!

    Domā ka esi vecāks par mani ta baigi gudrāks (valdībā parasti tie vecie krabji ir tie visstulbākie un savtīgākie)? Savu veco laiku taisnību tu ar saviem jēlajiem apvainojumiem te nevienam neieborēsi, sēdi savā prātā 20. gadsimta domāšanā! Moderni domājoši cilvēki attīstīsies tālāk :p . Sorry bet nu veci 60gadīgi opīši ar vecolaiku domāšanu te jaunos nemācīs un neregulēs kā dzīvot, manai omei tu vari kautko paborēt ne man :devil:

    P.S Spēcīgs fleims te 🙂

    #201135
    drunk_lizard
    Participant

    Evers wrote:


    Domā ka esi vecāks par mani ta baigi gudrāks (valdībā parasti tie vecie krabji ir tie visstulbākie un savtīgākie)? Savu veco laiku taisnību tu ar saviem jēlajiem apvainojumiem te nevienam neieborēsi, sēdi savā prātā 20. gadsimta domāšanā! Moderni domājoši cilvēki attīstīsies tālāk :p . Sorry bet nu veci 60gadīgi opīši ar vecolaiku domāšanu te jaunos nemācīs un neregulēs kā dzīvot, manai omei tu vari kautko paborēt ne man :devil:


    nu te mees beidzot redzam pilniigo indigo

    kaada domaasjana! kaads domas asums! izcili!

    attiisties, beerns nu taalaak, mhhh

    iespeejams, ka pat astiite izaugs…

    kurkulis.

    #201136
    Evers
    Participant

    drunk_lizard wrote:


    nu te mees beidzot redzam pilniigo indigo

    kaada domaasjana! kaads domas asums! izcili!

    attiisties, beerns nu taalaak, mhhh

    iespeejams, ka pat astiite izaugs…

    kurkulis.

    Labāk ej pansionātā ar opīšiem šahu uzssist un ūsainām medmāsiņām pameņģēties. Pie reizes varēsi pastāstīt par savu “old scool” ideoloģiju un veco valdību ieskalotajiem dzīves principiem 🙂

    #201137
    ob1
    Participant

    Veči, ja Jūs piepītu klāt IT, tad tā kasīšanās varētu kļūt interesantāka.

    🙂

    #201138
    Sid
    Participant

    Pārstājam braukt offtopikā vai slēdzam tēmu ciet.

    #201139
    Evers
    Participant

    Lai nu kā, obligātais karadienests nebūs, vairāki politiķi teica ka tas nemaz ekonomiski nebūtu izdevīgi un sabiedrība (indigo 😀 ) nav sagatavoti 🙂

    #201140
    Mr.Death
    Participant

    Paldies d_l. Uztveršu to kā lietišķo komplimentu 😀 Bet arī neuzskatu, ka mans viedoklis būtu tas pareizākais un vienīgais, tāpēc Tev ar savu pieredzi ir visas tiesības to apgāzt :> Nu tad gaidu ko teiksi 😀

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 99 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā