Aunam kājas uz armiju!

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība Aunam kājas uz armiju!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 99 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148908
    Mr.Death
    Participant

    Zatleru un goču priekšgalā! Iesim un aizsargāsim LATVIJAS (speciāli ar lielajiem, lai izrādītu visaugstāko cieņu pret mūsu valsti [paklanās]. :D:D:D

    Vienvārdakot Jūsu domas par Obligātā Militārā dienesta atjaunošanu. :p

    #201082
    linx
    Participant

    Ko vēl neizdomās mūsu valdība. Tad jau uz armiju ar visiem ministriem priekšgalā – ja reiz atcēla, tad lai tā arī paliek. Vismaz armijā neņem visus pēc kārtas, bet tos, kuri tiešām vēlas tur dienēt!!!

    #201083
    Foxsk8
    Participant

    Kas vēl nebūs, man tur toč nekas nav pazudis 😀

    #201084
    Anonīms
    Neaktīvs

    Sen bija laiks… da beidzot kautkas normāls šiem ienācis biezpiena galvās… A to jau pietiek ņurņiku kas pa pa naktīm apkārt skraida un omem kapostus zog… khe khe….

    #201085
    jazzer
    Participant

    Profesionalā arnija,bez šaubām,ir labaāka un efektīvāka,nekā tāda,kas nolasīta no mīkstmiešiem,kas 100 metrus nevar noskriet finišā nenoģībstot.

    Bet ja nu citas izejas nebūs pavisam,tad neredzu pamatu histērijai.Mladj,dažreiz dusmas parauj.Grūti dienēt savā dzimtenē 1 gadu.!Skautu nometne ar bezmaksas barošanu un apģērbu,bet vārguļu rindās panika !

    Banāli,bet ko viņi,nez,teiktu par divreiz ilgāku dienestu kaut kur pie Ķinas robežas?

    Somiem ir obligātais dienests,bet šie nečīkst un nav dzirdēts,ka bariem taisītu pašnāvības no izmisuma.Gluži otrādi-labi apzinās,ja vajag,tad vajag.

    Ja mācies-cita lieta,bet slaistiem un emoveidīgajiem nāks tikai par labu.

    #201086
    samurajs
    Participant

    No viedokļa “mērkaķa evolūcija par cilvēku” tā būtu teicama ideja. Tikai ne šajos krīzes laikos. Jebkuras armijas spēles smilšu kastē ir milzīgi dārgs pasākums. Ja tur taupīs naudu – spējīgu dzimtenes aizstāvju vietā sanāks tikai lielgabalu gaļa, ko varēs tirgot kā mērķus pasaules “karstajos punktos”.

    #201087
    Uldis
    Participant

    Ops sanāca pataikt to pašu ko Samurajam variet nodzēst.

    #201088
    Evers
    Participant

    Da tie tirliņi var necerēt ka es tur iešu Obligātajā karadienestā, Proffessionālajā jā – uzdzītu kārtīgu fizisko un ietu prāvo piķi pelnīt. bet obligātajā par baltu velti ziepes cilāt…nē sorry, es vai nu vienkārši uzlikšu mīksto vai tīšu prom no šitās nolāpītās bedres 😀

    Piekrītu samurajam, jēga ir tikai no proffessionālās kur cilvēki tiešām ar pilnu atdevi kļūst par karavīriem. Tāpat ja nu sāktos tāds nopietns karš, tad cilvēki būs tikai gaļa. Krieviem bez visām nukēm pietiek nežēlīgas tehnikas ar ko Latviju iztaisīt par kotleti nezaudējot pašiem nevienu karavīru.

    Spēlējot Counterstrike nebūsi nemaz sliktāks karavīrs dzīvē, nekā tāds kas pret savu gribu aizgājis un izvilcis gadu tajā dienestā.

    P.S Ja man ir 20 gadi , tad ar vēl ņems?

    #201089
    drunk_lizard
    Participant

    rokas nost no indigo beerniem!!!

    mlje!

    lai juus neteiktu, ka es te lieki apvainoju nabaga beerninjus – luuk oficiaali dati, mhh

    50% jauniesaucamo dienestam bija nederīgi psihisko slimību dēļ un viņiem bijusi attīstības aizture

    https://www.apollo.lv/portal/news/73/articles/65366

    dati ir triis gadus veci, sjobriid jau ir ap 80% indigo…

    visus nerkstosjos kropljus vajadzeetu uz 3 gadiem ziemelju flotee, tur aatri izsistu stulbumu…

    Evers wrote:


    P.S Ja man ir 20 gadi , tad ar vēl ņems?


    tu vari neuztraukties, tu noteikti esi tajos procentos…

    #201090
    jazzer
    Participant

    Protams,piekrītiu d_l

    Un vēl- Izraēlā dien visi,pat skuķi(nečīkst un nepuņķojas-starp citu,kā mūsu mīkstmieši),toties tai ir visefektīvākā un kaujasspējīgākā armija pasaulē.Nu labi-viņiem nauda ir,bet tomēr jautājums ir nevis par iesaukuma veidu,bet par apmācības efektivitāti un intensitāti.Ja atmet muļķošanos,bumbieru dauzīšanu un soļošanu bezēgā,bet katru stundu un minūti māca tiešām svarīgāko,tad var sasniegt lielisku rezultātu.Tur ir kur strādāt,pat ja finansējums nav nekāds lielais.

    #201091
    Foxsk8
    Participant

    Domāju, ja 20, tad ies secen, vismaz uz mani “indigo” 😀 😀 arī tas attiektos. 😀

    #201092
    iKey
    Participant

    tās “ģedovšķinas” atbaida daudzus no obligata dienesta, tādēļ viņi tēlo nīkuļus

    #201093
    aoma
    Participant

    Tas ir koks ar 2 galiem, valstij naudas nav, bet tāda armija, kāda te bija – vistīrākā mīkstmiešu bedre, pa sestdienām mājās brauca… Phe, ka nav armija, ta labāk nav vispār. 3 gadi 80 km no Ķīnas robežas bez jebkādām cerībām tikt atvaļinājumā, tas jau bišku nopietnāk? 😀

    #201094
    Evers
    Participant

    1. Stulbeņu varzai “valdībai” , kas šito putru Latvijā ir ievārījusi, es esmu tikai skaitlis, statistika. Toties es pats sev esmu cilvēks ar savu “esību” viedokli, domām.

    2. Mīkstmieši ir tieši tie kas akli pakļaujas, kas neprot pastāvēt par sevi. Mīkstais nebūšu taisni pastāvot par sevi un nepakļaujoties kā tādam nīkulim visiem valdības izdomājumiem. Un nav man viņu ievārītā putra jāstrēbj. NEesmu marionete.

    3. Dzīve ir īsa, jaunība ir vēl īsāka, negrasos norakstīt veselu gadu no tās. Man ir 1001 labāki veidi kā pavadīt to gadu,

    4. Negribu nosviest zemē to gadu par baltu velti ejot “pildīt kautkādu tur pienākumu” “valsts” labā, no kā tāpat nebūs absolūti nekāda labuma ne man ne kādam citam.

    5. Ja nu tas krievs te nāks mūs sist, tad man tāpat būs nospļauties par šito valsti kur dzīve ir sačakarēta līdz pēdīgo, NAV TE KO AIZSTÄ€VĒT. Aizdiebšu prom ka gailis pakaļ nedziedās i nu nemaz neuzskatīšu tādēl sevi par mīksto. Ja būs jākaro tad karošu priekš sevis nevis priekš citiem bezjēgā par gaļu iešu.

    #201095
    ob1
    Participant

    Nupat man notiek razborkas ar vienā šaha serverī, kur sarakstoties ar idiņu no USA atļāvos izmantot kombināciju “USA F***”.

    Baidos, ka mana atbilde uz Š O topiku varētu izskatīties aptuveni šāda:

    :mod: :mod: :mod: , :mod: :mod: un :mod: :mod: :mod: māti!

    tādējādi riskējot noraut banu 🙁

    #201096
    drunk_lizard
    Participant

    tamponjack, tu esi atradis sev liidzveertiigu (ne)domaajosju buutni!

    apsveicu!

    #201097
    ob1
    Participant

    Paldies, ķirzak!

    Negribi šahu uzspēlēt? (Varbūt pie viena iemācīsi mani mazliet (ne)domāt?)

    #201098
    Foxsk8
    Participant

    ob1: Davai uzraujam šahu 😀 Man 1 sporta klase, ja tev tas kaut ko izsaka 🙂 Jaunībā apmeklēju šaha klubu.

    #201099
    samurajs
    Participant

    d_l: Padomijas laikos 99% bija karadienestam derīgi. Pārējie pakārās paši. Varbūt es runāju kā fašists, bet genofonda attīrīšanai tā nemaz nebija slikta ideja…

    #201100
    ob1
    Participant

    Hmm, foxi, varam mēģināt. Kā būtu ar blicu?

    Piedāvāju kurnik.org

    tikai ne tagad – vakarā pēc 18:00. (Tev būs laiks atcerēties gājienus 🙂 )

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 99 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā