Bliežam pingavīnu: humors

Sākumlapa Forumi Datorspēles Online spēles Bliežam pingavīnu: humors

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 81 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #145713
    Foxsk8
    Participant

    Meklējot swf spēles atradu vienu, par pingavīnu, kurš jāsit tālumā. Diezgan smieklīgi.

    [flash width=600 height=400]https://4ff3.dk/archive/flash/pingwin1.swf[/flash]

    Linuxsisti neapvainojaties

    #166683
    deivs001
    Participant

    Sis jau forsais Jetij sport variants. Bija vel daudzas, kur Jetijs tos pingavinus lidina, daudza utt

    #167464
    deivs001
    Participant

    Sis jau forsais Jetij sport variants. Bija vel daudzas, kur Jetijs tos pingavinus lidina, daudza utt

    #166686
    Jonis
    Participant

    823.6 :die:

    #167465
    Jonis
    Participant

    823.6 :die:

    #166688
    usins
    Participant

    ahh shiis jau jautraas speeliites.. 😀 ir veel taada, kur salaveciitis aiz apeneem shauj ruukiishus uz taalumu.. :rofl:

    #167466
    usins
    Participant

    ahh shiis jau jautraas speeliites.. 😀 ir veel taada, kur salaveciitis aiz apeneem shauj ruukiishus uz taalumu.. :rofl:

    #166689
    Tvinky
    Participant

    901.5

    P.S Fox palabo varbût CSS mazliet deox stilam. Tâ, lai links no teksta atðíiras 🙂

    #167467
    Tvinky
    Participant

    901.5

    P.S Fox palabo varbût CSS mazliet deox stilam. Tâ, lai links no teksta atðíiras 🙂

    #166691
    Foxsk8
    Participant

    Ja es nomainîðu, tad arî visur tie linki nomainîsies, provçju ar bbcode uzlikt krâsu, negrib òemt pretî.

    #167468
    Foxsk8
    Participant

    Ja es nomainîðu, tad arî visur tie linki nomainîsies, provçju ar bbcode uzlikt krâsu, negrib òemt pretî.

    #166693
    Mr.Death
    Participant

    Heheheheeee ðitâ tagad bûs man jauna nodarboðanâs pa brîviem brîþiem. Ðî spçle man no sirds patîk :die: :money: 😀 😀 😀

    #167469
    Mr.Death
    Participant

    Heheheheeee ðitâ tagad bûs man jauna nodarboðanâs pa brîviem brîþiem. Ðî spçle man no sirds patîk :die: :money: 😀 😀 😀

    #166695
    Tvinky
    Participant

    Fox, tev visas tçmas uz viena CSS faila iet? 😐 Katrai atseviðíi un tad var arî pielâgot pie style krâsas. Ja es nemaldos, tad tâ parasti dara 😉

    #167470
    Tvinky
    Participant

    Fox, tev visas tçmas uz viena CSS faila iet? 😐 Katrai atseviðíi un tad var arî pielâgot pie style krâsas. Ja es nemaldos, tad tâ parasti dara 😉

    #166697
    Foxsk8
    Participant

    Skinam ir vairâki css faili. Redzi laiks baigais pajies. Bet cik atceros vienâ vietâ tiek definçtas hiperlinku krâsas. Nomainîðu uz zilu krâsu, visur kur bûs linki bûs zila krâsa. Bet varbût es kïûdos, tas tuvâk ir jâskatâs.

    #167471
    Foxsk8
    Participant

    Skinam ir vairâki css faili. Redzi laiks baigais pajies. Bet cik atceros vienâ vietâ tiek definçtas hiperlinku krâsas. Nomainîðu uz zilu krâsu, visur kur bûs linki bûs zila krâsa. Bet varbût es kïûdos, tas tuvâk ir jâskatâs.

    #166699
    deivs001
    Participant
    #167472
    deivs001
    Participant
    #166701
    Faust
    Participant

    Ak, Jûs sadisti..nevainîgus pingvîniòus te sit… 😥 :grr:

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 81 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā