Bloķēts no adreses

Sākumlapa Forumi Software Pārlūkprogrammas Bloķēts no adreses

Tiek skatīts 4 ierakstu – 1 līdz 4 (no 4 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #157721
    janisbalodis
    Participant

    Tā tad, nesen laikam tiku nobloķēts no kādas adreses un nevaru izdomāt veidu kā esmu nobloķēts. Vēlos atkal piekļūt šai adresei, bet nemāku sevi atbloķēt (diezgan grūti izskaidrot) Neesmu bloķēts ar IP adresi, jo no otra datora brīvi varu piekļūt adresei. No datora uz kura neiet šī adrese lapai varu piekļūt izmantojot tikai wap adresi. Esmu mēģinājis iztīrīt kešatmiņu chromei. Esmu mēģinājis aplūkot adresi izmantojot citu browseri (mozilla) esmu aplūkojis hosts.txt failu, kurā arī nekā neatradu, ir kādas idejas? ar bloķets es domāju, ka vienīgais ko es redzu ir balta lapa.

    Aplūkojot lapas elemtu, izmantojo chrome, pie Matched CSS Rules vienīgais ko redzu ir :

    Quote:

    user agent stylesheetbody {

    display: block;

    margin: 8px;

    }

    #293826
    Nettwerk
    Participant

    Ja ir Lattelecom internets ar standarta modemu, tad pastāv iespēja ka esi bloķets, bet dodu 0.001%. Vairāk tas izskatās pēc, ka Tev kādi plugini salikti pārlūkprogrammai, vai antivīrus/firewall ko bloķē.

    #293827
    m_janis
    Participant

    Nu vai tad šis

    Code:

    …no otra datora brīvi varu piekļūt adresei…

    nerada aizdomas, kaut kas līki konfigurēts, vai arī datorā ieviesies zvērudārzs ? Iztīri/sakārto sistēmu un viss notiks.

    Un jā – ko pēdējo darīji (instalēji vai pa aizdomīgām vietām staigāji), pirms problēma radās?

    #293828
    akms47
    Participant

    Ja Lattelekom internets, tad vispār var nekur nestaigāt. Pietiek atslēgt antivirusu uz sekundi un datorā ir daudz dažādu sugu pārstāvji. 😀

Tiek skatīts 4 ierakstu – 1 līdz 4 (no 4 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā