Celtnieki…

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #163223
    Andron MacBeton
    Participant

    Pirms pāris dienām mājā stāvvadus mainija. Pie reizes izbāzām trubas atgriezumu no manis uz ratiņtelpu, lai vēlāk var ievilkt pāris kabeļus kamerām*

    Š odien kautko pa podjezdu ņēmās kaukāds celtnieks. Vismaz tā viņš sevi nosauca. Tjipo pēc stāvvadu maiņas dzīvokļos kautko tur “aiztaisa”.

    Sanāca iet lejā, skatos – a šis pa ratiņtelpu ņemās! Man uznāk slikta nojauta! Ieeju ratiņtelpā – protams! Kadrs pastūmis augstāk (!) UN aizmūrējis manu buksiera trubu.

    Blyat nu cik debīli ir latvieši…

    Neviens neko neprot, neviens neko nedomā!

    Nu kas tādam “celtniekam” darijās paurī, kad viņs ieraudzija to trubu? Blyat, nu kapēc nepaņēma savu smartfounu un nepazvanija tiem kolēģiem kuri trubas mainija? Tie būtu pateikuši – truba paredzēta lai izbuksētu kabeļus, neaiztiec!

    Un šitādi pajoli ir visās sfērās, visās malās!

    Latvieši debilizējās acīmredzot, pa stundām, nevis gadiem.

    Trubas vilka 2 krievi, kas latviski saprot knapi, un runāt nerunā vispār. Trubas ievilka perfekti! Es gan bik viebos kā šie nesargā instrumentus, bet gala rezultāts – perfekts.

    Pēc tam atnāk celtnieks latvietis un sapiš visu ko var sapist.

    * Var jau kameras pielikt pie loga, bet nu tad jāpērk dārgās, ar labu kronšteinu un īstas “outdoor”. A gribēju pabāzt lētās 15€ kameras zem balkona.

    #332567
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Kurlmēmais betončiks nevarēja pateikt lai neaiztiek to caurumu? Kurš ir debīlāks galu galā? Izkasīt nevarēji ārā to ķēpājumu pirms nav sacietējis?

    #332568
    3Dklucis
    Participant

    Tur drīzāk nesabalansēšanas problēmas starp darba izpildītājiem….

    Nevis debīls ,bet par ubaga grašiem neviens neko necentīsies noskaidrot….ķipa ko liek to dar bēz emocījām un kurnu vel par iedzilināsanos!

    Es piemēram ar ja man 400-500ero alg, naxren man kur zvanīt un intresēties…nekādas intreses takš -tur jabūt meisteram kas uz vietas visu izskaidro ja tads pajols nav tad no darbinieka neko negaid…..

    Ar loģisko domašan tikai var savu maju celt -ja taadas nav tad sameklē kadu kam tada ir, palīdz…

    Quote:

    Var jau kameras pielikt pie loga, bet nu tad jāpērk dārgās, ar labu kronšteinu un īstas “outdoor”. A gribēju pabāzt lētās 15€ kameras zem balkona.


    Liec pie loga sitādu Kamer Nenožēlosi kvalitate prēks šis cenas pat parak laba nakts režīmā-ka nekā sony ķeskas … Ja netic rītā/oi nu jau šodien sametišu bildes…tieši kas lynkā…. šo var ievietot makoni bez videoreģistrator iekārtas…?!Cena patreiz augstākā uz nosvītroto neskatāmies “marketings”-ir momenti kad par 29,31ero piedavā!

    Te video Kamera salīdzinajums Š odien iešu šādu savākt tad reali parbaudīs vai tā ir…. mošk ķiniet ko saperinājis!!!

    #332569
    Raivix
    Participant

    Un ko tu gribi, lai mēs daram? Varbūt brauksim visi un kopistiski pārmācīsim to celtnieku-latvieti? To tu gribi?

    Kāpēc vārdu k o p i s t i s k i forums cenzē? Tas kaut kas slikts?

    #332570
    shady
    Participant

    Nepārdomāts filtrs uz vārda “p i s t “.

    #332571
    E-500
    Participant

    Celtniekam uzdots darbs aiztaisīt caurumus un tas to arī dara. Tā ir tik reta edge-case situācija, ka kādam tur kaut ko savajadzēsies – zvanīt par katru caurumu būtu nesaprātīgi. Informācija bija pašiem laicīgi jānodod.

    #332572
    cesedy
    Participant

    Un kāpēc neko neteici? Bail bija pa galvu dabūt?

    Tagad, kā gļēvulis, žvanksti pa internetu.

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā