Cerot uz bezmaksas Windows 10,tauta intensīvi stājas "insaideros"

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Īsziņas Cerot uz bezmaksas Windows 10,tauta intensīvi stājas "insaideros"

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #160919
    samurajs
    Participant

    Padzirdējuši, ka testētājiem par velti dos Windows 10 RTM, jauni un jauni gribētāji laužas Microsoft Insider programmā. Kopš attiecīgā paziņojuma iznākšanas pirms pāris nedēļām insaideru skaits zibenīgi uzlēca līdz 3,9 miljoniem. Respektīvi 200,000 uzreiz pienāca klāt. Gada sākumā testētāju skaits nepārsniedza 2,2 milj.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_1431544558_windowsinsider04_story_1.jpg[/img]

    https://www.neowin.net/news/another-200000-people-have-started-testing-windows-10-in-the-last-two-weeks

    #317382
    Raivix
    Participant

    Arī man bija tāda doma, bet šaubos, vai tas viss būs tik vienkārši. Iespējams, uzlikšu, kad RTM fāze nāks tuvāk.

    #317383
    Crow
    Participant

    Mrakosofts uzvedās tagad kā savulaik mums Zīgerists ar banāniem. Plot twist: banāni šai gadienā izrādīsies ļenganais aiz vaiga.

    #317384
    SWC
    Participant

    PO man MDSN subskraiberos tapat nahaļavu un licenzēts

    #317385
    Andron MacBeton
    Participant

    Ka es jums saku! Anālā Dildo Licenzēšana jāievieš! Būs piekritēji!

    Viņi ļurkās/lietos kautvai 30/60min lai tikai varētu “palietot” jaunāko windowsu!

    Tā štelle ir jāpatentē laicīgi!

    #317386
    atlans
    Participant

    Katrai paaudzej jādod vairāk Ghz, tiko kad iznāca dual core visi bija 1.8 ghz, mūsdienās processori ir virs 3 ghz. protams hardwear dod savu ja katrs windows n’;ak ar savu atmiņas menedžmentu. windows ir jādodas tālāk pie vairāk atmiņas un 64 bit os, singel core velk arī šodien, bet tas vairs nav nopietni. no intel gaidu vairāk kodolus un jaunus processorus, ceru ka cena neskries debesīs kas raksturīgs katram tirgum.

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā