Chrome Remote Desktop

Sākumlapa Forumi Software Pārlūkprogrammas Chrome Remote Desktop

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #157375
    Ralfie
    Participant

    Es nezināju par šādu prikolu, bet nu tagad padalos arī ar Jums.

    Chrome Remote Desktops

    #291625
    Aldis
    Participant

    Itkā labi, bet ja tā aizdomājas, cik tālu iet web pārlūki… ja caur viņiem var kontrolēt datoru..?

    #291626
    m_janis
    Participant

    Nu bet tas taču Chrome – informācijas vākšana par lietotāju ir viens no tā pamatuzdevumiem, tāpat kā Android.

    #291627
    shady
    Participant

    Vērtēju pozitīvi, nafig liekas klapatas instalēt, ja visu var caur vienu programmu? Browsers mūsu dzīvē ieņem aizvien lielāku lomu, tas nu ir fakts, tā iespējas nesaruks – tikai pilnveidosies.

    Paldies par info – es arī nebiju šādu iespēju pamanījis, būs jāpapēta, cik funkcionāla tā ir.

    #291628
    WordPad
    Participant

    Es ar pamanīju, kādu laiku atpakaļ šo funkciju savā pārlūkā pie pluginiem ieslēgtu. Tā tik uzprasās uz kādu eksploitu, pārlūks domāts, lai pārlūkotu nevis tādām figņām.

    #291629
    Nettwerk
    Participant

    Jo tālāk jo trakāk lai nu ko bet ko tizlāku google nespēj izdomāt. Nezinu Lync šādu iespēju dod ja ir dikti nepieciešams, Es tikai brīnos par tiem kas lieto Chrome. Drausmīgākais pārlūks. Tad jau es labāk lietoju IE ar visiem caurumiem nekā Chrome.

    #291630
    Ralfie
    Participant

    Man ir aizdomas, ka zem šīs “fīčas” slēpjas viena no ChromeOS funkcijām.. tad ir, tīri tā.. laikam saprotams..

    #291631
    Crow
    Participant

    Vai ir vēl palicis kaut kas, ko nevērtē pozitīvi… jebšu ēd visu, ko tehnikas lielskungi dod -.-

    #291632
    samurajs
    Participant

    Itkā nav nekas krimināls – kaut kas TeamViewer līdzīgs uz pārlūka bāzes vien ir. Latviski arī dabūjams – Lietojumprogramma “Chrome attālā darbvirsma”.

    #291633
    Nettwerk
    Participant

    Nekas jau sodāms nav. Bet kā augstāk saka Wordpad saka, tik uzprasās uz kāda eksploita.

    Nezinu special šodien tika nošārēts ekrāns un izskatās šādi:

    [img]https://kttns.org/f/zy1md[/img]

    #291634
    shady
    Participant

    crow – Ēdu to, kas man atvieglo dzīvi. Cenšos izmantot apstākļus, tehnoloģijas, servisus, risinājumus savā labā. Piemēram, es pat neatceros, kad pēdējo reizi lietoju zibatmiņu, jo mākoņtehnoloģija to ir aizstājusi pilnībā, nemaz nerunājot par laiku un komfortu, ko tā ietaupa dažādos pielietojumos. Nevis sēdēt pagājušā gadsimtā un bļaut, ka neko vairāk par Nokia 3310 nevajag. Agrāk arī man bija izteikta paranoiska domāšana. Atmetu, kļuva vieglāk. Bet Tu droši vari uzmaukt gumiju uz interneta vada un dzīvot bez galvassāpēm. Priekā!

    P.S. – tukša pļāpāšana forumā, mazai paranoiķu grupai, neko nemainīs lielajam gigantam. Drīzāk ieteiktu apsvērt konkrēta servisa administrēšanu vai atslēgšanu, ja konkrētai iekārtai tas nav nepieciešams. Un iemācīties adaptēties konkrētiem apstākļiem, lai vajadzības gadījumā esošās lietas varētu izmantot savā labā. Bļaušana, ka neko jaunu nevajag, ka viss šitais ir kaķim zem astes un vispār, Googles produktus labāk neizmantot – tā ir skriešana ar galvu sienā, kaut vai no profesionalitātes viedokļa.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā