Cietais disks strādā uz 100%

Sākumlapa Forumi Hardware Atmiņas (HDD, RAM, Flash) Cietais disks strādā uz 100%

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #160712
    Anonīms
    Neaktīvs

    ir kādas idejas kāpēc uz Windows 8.1 cietais disks iekš task manager uzrādās ka strādā uz 100%, pie dažām tik atvērtām programmām un no kurām lielākā patērē labi ja 0.5mb/s

    esmu izložņājis internetu, un daudz ko izmēģināju, piemēram kā uzlikt virtual memory minimālo tik pat cik rams, maximālo x2 no rama..

    tad atslēdzis windows update, uzlicis uz manuālo + vēl kkādu BIT no tās pašas vietas atslēdzis, nekas nelīdzēja..

    IR vēl kādam šī problēma?

    Windows vaina tā ir??

    MAn ir LEnovo g50 i5, 4gb ram, pirks nedēļu atpakaļ, rīt iespējams zvanīšu teikšu lai savāc šo vārguli atpakaļ

    #315857
    usins
    Participant

    Process explorer. Paskaties, kurš process un kurš fails izraisa vislielāko datu plūsmu.

    Un tad skaties, vai vajadzīga lieta, vai kaut kāda draza. Vispirms uzzini, kurš un tad var cīnīties tālāk.

    Pamēģini power plan pamainīt porķikam. Citriz nepareizi rīkojas ar taupīšanas režīmiem Windows.

    Man, piemēram darbā 15 Lenovo lapši atslēdz skaņas karti, lai ekonometu elektrību.

    #315858
    Anonīms
    Neaktīvs

    Man domāt, ka Windows update pirmās/-o dienu “process”.

    #315859
    romajo
    Participant

    Gadījumā nedarbojas kkāds lenovo solution center? Tas mēdz nogruzīt hdd, jo meklē udeitus sistēmai, draiveriem un vēl hvz ko.

    #315860
    Aldis
    Participant

    Nekam nekad nav sistēmai fonā jameklē draiveri, vai atjauninājumi! Pat āksti to saprot, Arī skaņu karti neviena normāla padarīšana neslēdz nost (Sorry usin, bet garām).

    Pāris, iespējams vērtīgi padomi:

    – Izej cauri startupiem, kas tur palaižas lieks, slēdz nost.

    – Kādi procesi gruzijas, rubī nost liekos.

    – Pasauc datormeistaru, ja esi tuvāk Liepājai – zvani betonam! 🙂

    Cietais nav pie vainas, ja tiešām neesi iedomājies, ka ātrāk dators strādās tajā gadījumā kad pie sys properties uzliksi lielāku ciparu page failam. :>

    #315861
    atlans
    Participant

    ja sistēma nebremzē tad viss ir labi. Kamēr strādā tikmēr neaiztiec, parasti uz diska arī kešojas page file, lai dators darbotos jābūt aktīvai ķēdej, visas komponentes strā’dā.

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā