Cits luksusa tālrunis – Bellperre Nero Gold

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Cits luksusa tālrunis – Bellperre Nero Gold

Tiek skatīts 4 ierakstu – 21 līdz 24 (no 24 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #196614
    Wallaby
    Participant

    “Dizainēts” – tas ir normāls latviešu valodas darbības vārds 🙂

    Nākošie būs: dizainierēts, dizainistisks un dizainomisks…

    Nesaprotu raksta autora cepšanos – nu ja arī aizrādīja, tad fiksi izlabo un viss…

    #196615
    izredzētais
    Participant

    Quote:

    lai atsūta skenētu eksāmena rezultātu lapu par latviešu valodu.


    savukārt tev derētu nopublicēt savas atzīmes… 😀

    bet par komentāru daļēji piekrītu.

    raksts – ir ok

    gramatiaks stils – ir saprotams, tik autoram tas nedaudz jāpieslīpē, arī man no sākuma tulkojot teikumus no angļu uz latviešu valodu reizēm sanāca kāda izteiciena ķibele, ar laiku jau piešāvos. jāpiebilst ka šis žurnālists nav viens no tiem sliktākajiem ar nesaprotamāko rakstības stilu.

    tiem kas aizstāv dl – da nafig… viņ š ir tik stipra personība, ka viens pats noleik uz lāpstiņ ām visus aizvainotos knauķus. viņ a diršana nav diršana, tie ir visai trāpīgi komentāri ar dzēlīguma piegaršu. šitie morpha un kaqp komentāri gan vienmēr ir nevietā..

    #196616
    rihardsss
    Participant

    Būtu vajadzība, nopublicētu. Lai gan parastas mēneša atzīmes es neuzskata par reālu zināšanu noteikšanu. Valsts eksāmenu atzīmes gan ir kas objektīvāks. Bet man šeit vnk nepatīk stilistiskās kļūdas, pie tā tomēr jāpiedomā. d_l lai arī aizstāv sevi, nedomāju, ka viņam ar to ir problēmas , bet ja es piekrītu paustajam viedoklim, tad arī es to aizstāvu.

    #196617
    Anonīms
    Neaktīvs

    viena no retajam reizem, kad piekrītu Rihardam. Heh, man informātika bija N/V, aizgāju noliku eksi uz 10, učenei žoklis gandriz atsitās pret grīdu 😀 rofl

Tiek skatīts 4 ierakstu – 21 līdz 24 (no 24 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā