Cits luksusa tālrunis – Bellperre Nero Gold

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Cits luksusa tālrunis – Bellperre Nero Gold

  • This topic has 23 atbilžu, 11 voices, and was last updated pirms 15 years by Anonīms.
Tiek skatīts 1 ieraksts (no 24 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148608
    Jaunzems
    Participant

    [imgl]https://datuve.lv/images/upload/20090426222931.png[/imgl]Kompānija Bellperre ražo tālruņus, dizainētus Itālijā un ar rokām ražotus Nīderlandē. Luksusa telefonu segments, ar Mobiado un Vertu pa priekšu, paliek arvien plašāks un plašāks, tātad paliek arvien vairāk iespēju jaunām, mazām kompānijām “noķert” savus lietotājus, kuri savas ierīces izvēlas pēc cenas. Jo augstāka cena, jo labāk! Uz tā arī balstās “premium” klases mobilo sakaru ierīču segments.

    Nesen Bellperre prezentēja jaunāko savas ģimenes pārstāvi – Nero Gold. Gluži kā citi Bellperre izstrādājumi, Nero Gold ir veidots ar rokām, sirds mīlestību un augstvērtīgiem materiāliem. Nekur nav manāms plastmasas lētums. Protams, katrs klients var pasūtīt individuālu tālruņa versiju.

    Attēlā – pilna Bellperre ģimene.

    [img]https://datuve.lv/images/upload/20090426215713.jpg[/img]

    Nero Gold izmēri ir 100x44x15.5 mm, un tas sver ne vairāk kā 120 gramus. Interesanti, ka tos ražo no alumīnija, tērauda vai titāna, un var būt apstrādāti ar zeltu vai sudrabu. Aparāta korpuss ir pārklāts ar ādu (aligatora, haizivs, ķirzakas vai bifeļa, vairāk nekā 100 krāsās), bet ekrāns, pateicoties tam, ka pārklāts ar safīra slāni, ir skrāpējumizturīgs.

    [img]https://i.gsmarena.com/vv/newsimg/09/04/belleperre/thumb/gsmarena_002.jpg[/img] [img]https://i.gsmarena.com/vv/newsimg/09/04/belleperre/thumb/gsmarena_003.jpg[/img]

    Jauniņā, Nero Gold, visma ir pārklāta ar skrāpējumizturīgu pārklājumu, bet taustiņi ir taisīti no smalki pulēta zelta vai sudraba.

    Vēl aizvien par cenu nav teikts pat pušplēsts vārdiņš, bet es nemaz nevēlos to uzzināt. Un Tu?

    [img]https://datuve.lv/images/upload/20090426222357.png[/img]

    #196595
    drunk_lizard
    Participant

    khm

    un sjito kursj akcepteeja?

    sjitais veel labaaks pae firefoksiisja strebeleejumu :>

    #196596
    Jaunzems
    Participant

    “pārklāts ar ķirzakas ādu”

    oj, oj…. Nabaga drunk_lizard`s… 😀

    BTW, d_l, solo mio. Es pats

    #196597
    sir_irius
    Participant

    d_l, beidz dzert.

    #196598
    drunk_lizard
    Participant

    e.j. wrote:

    Kompānija Bellperre ražo tālruņus, dizainētus Itālijā un ar rokām ražotus Nīderlandē. Luksusa telefonu segments, ar Mobiado un Vertu pa priekšu, paliek arvien plašāks un plašāks, tātad paliek arvien vairāk iespēju jaunām, mazām kompānijām “noķert” savus lietotājus, kuri savas ierīces izvēlas pēc cenas. Jo augstāka cena, jo labāk!


    khmmm

    sir_irius, cik ir jaaizdzer lai sjitaa rakstiitu publiska vortaala titullapaa?

    #196599
    izredzētais
    Participant

    man gan tīk d_l asprātības 😀

    par rakstu: iepatikās ekrāns ar safīra pārklājumu.. derētu man logus ar šito apstrādāt 😀

    #196600
    rihardsss
    Participant

    Ehh, man gan šitas telefons ar visiem paveidiem liekas draņķis… Ja jau taisa dārgo galu varēja vismaz izveidot dizainu labāku. 3310 noškai labāks dizains nekā šitam… Pirmkārt – ķieģelis, otrkārt pogas ir vnk ņirgāšanās par pircēju, un kopsavilkums – kā no govs pa*aļas izvilkts.

    #196601
    samurajs
    Participant

    Drunk_lizard, ko uzbudināmies? Tāpēc, ka ir arī telefons, pārvilkts ar ķirzakas ādu? 😀

    Zināmās aprindās ar 2 pirkstu platām pierītēm, 4 klašu + cietuma akadēmijas izglītību un “пальцы веером” šitāda prece iet uz izķeršanu, tie vēl trakāki kā arābu šeihi 😀

    Neko sliktu šai IT ziņā neredzu. Man pat patīk autora paustais sarkasms 🙂

    #196602
    drunk_lizard
    Participant

    samurajs, man pie kaajas, kas ar ko paarklaats vai paarklaajies…

    runa ir tiesji par raksta gramatisko stilu

    “Kompānija Bellperre ražo tālruņus, dizainētus Itālijā un ar rokām ražotus Nīderlandē. “

    kas sjitais taads? esmu tups un nesaprotu!!!

    varbuut visu pa taisno tulkot?

    “Luksusa telefonu segments, ar Mobiado un Vertu pa priekšu, paliek arvien plašāks un plašāks”

    un sjitais? uz gala mani izbiidiija par komunistiskaa darba uzsiteeju?

    #196603
    samurajs
    Participant

    Es sapratu, ka tas ir autora stils šitāds 😀 Ja jau mums datori sāknējas un beidzējas, gan jau vēl kāds mēģina jaunvārdiņus sadomāt 😀

    #196604
    Anonīms
    Neaktīvs

    par pāļainā rāpuļa stilu vispār nerunāsim :seeker: Tāda nav :p Zvīņas karstumā saraujas un spiež uz smadzenēm un tad rodas šie un citi gara darbi 😛 Tikai ja ak VIŠ…S, TAS!!! AK, viusvarenais RÄ€pulis ir tik sasoditi krutuma pilns, ir viens pavisam mazs jautājums- kur ir mistera Superkritizātora Pareizā superraksti pa 20 lapām katrā un AkTuKlaunsTads kapēc vēl nav ierindojams vienos apriņdos pie Š akāļuspīra ? :seeker:

    E.j. nice thread :p

    #196605
    drunk_lizard
    Participant

    visi jau taa pat zina, ka tu esi dauna sindroma skarts

    lieku reizi tas nav jaatgaadina…

    #196606
    Anonīms
    Neaktīvs

    Tev zeme nedeg zem kājām par šitādu vāvulēšānu? :seeker: I-nets man domat ir vienīgā vieta kur vari izpausties, citur ne, zin kā, var bik atrauties pa koko, vai nedod dies, noturēs par geju :seeker:

    Ja nu tu gadijumā kādreiz pamanies iet zem manas mājas logiem, labāk uzvelc ķiveri, man bieži pa logiem ledusskapji lec ārā :seeker:

    #196607
    nevertell
    Participant

    Ko jūs tā dzērušo rāpuli aiztiekat ? Gribat, lai jums uzrīda dzīvnieku aizsardzības biedrību?

    Tā taču ir tikai maza, sadzērusies un līdz (par laimi) līdz nāvei nobaidīta ķirzaka, kas histērijā aizsargājas no dīrātājiem.

    #196608
    barkley128
    Participant

    Ko jūs tur murgojat! Drunkam pilnīga taisnība, raksts tulkots, konstruējot teikumus tādus pašus kā orģinālvalodā. Nu nevar tā rakstīt publiskā vortālā..

    #196609
    rihardsss
    Participant

    Morpheus – d_l “nez kāpēc” izpauž viedokli daudz sakarīgāk nekā tu. Man kka liekas, ka tu savu viedokli vari izpaust tikai mēģinot ņirgāties par viņa niku. Neko sakarīgu tavā teiktajā nesaskatu. Un tas teikums par krītošiem ledusskapjiem ir pamatskolnieka cienīgs- esmu kastē (tātad drošībā) un varu uzspļaut kkam kas iet pa ielu. Nožēlojami…

    Un raksts tiešām ir ar stulbiem izteicieniem uzrakstīts. Kāda šķirba vai to raksta publiskā vortālā vai vēl nezkur? Ja nejēdz normāli izteikties, tad nejēdz. Varētu e-žurnālistiem pirms pakāpes uzlikšanas prasīt, lai atsūta skenētu eksāmena rezultātu lapu par latviešu valodu.

    #196610
    kaqp
    Participant

    paldies par rakstu, pasmējos par komentāriem … turpiniet iesildīt smilškasti …

    #196611
    kaqp
    Participant

    rihardsss wrote:

    Morpheus – d_l “nez kāpēc” izpauž viedokli daudz sakarīgāk nekā tu. Man kka liekas, ka tu savu viedokli vari izpaust tikai mēģinot ņirgāties par viņa niku. Neko sakarīgu tavā teiktajā nesaskatu. Un tas teikums par krītošiem ledusskapjiem ir pamatskolnieka cienīgs- esmu kastē (tātad drošībā) un varu uzspļaut kkam kas iet pa ielu. Nožēlojami…

    Un raksts tiešām ir ar stulbiem izteicieniem uzrakstīts. Kāda šķirba vai to raksta publiskā vortālā vai vēl nezkur? Ja nejēdz normāli izteikties, tad nejēdz. Varētu e-žurnālistiem pirms pakāpes uzlikšanas prasīt, lai atsūta skenētu eksāmena rezultātu lapu par latviešu valodu.

    visi var izpaust savu viedkoli, un tu jau nebūsi tas vērtētājs, kurš nosaka kura komentārs ir labāks. Daži šeit neprot laicīgi aizvērt muti… un palikt pie sava…

    #196612
    Anonīms
    Neaktīvs

    rihardsss wrote:

    Morpheus – d_l “nez kāpēc” izpauž viedokli daudz sakarīgāk nekā tu. Man kka liekas, ka tu savu viedokli vari izpaust tikai mēģinot ņirgāties par viņa niku. Neko sakarīgu tavā teiktajā nesaskatu. Un tas teikums par krītošiem ledusskapjiem ir pamatskolnieka cienīgs- esmu kastē (tātad drošībā) un varu uzspļaut kkam kas iet pa ielu. Nožēlojami…

    Un raksts tiešām ir ar stulbiem izteicieniem uzrakstīts. Kāda šķirba vai to raksta publiskā vortālā vai vēl nezkur? Ja nejēdz normāli izteikties, tad nejēdz. Varētu e-žurnālistiem pirms pakāpes uzlikšanas prasīt, lai atsūta skenētu eksāmena rezultātu lapu par latviešu valodu.

    mhm mhm, tikai piemirsi, ka neviens nepiedzimst ar pildspalvu (šajā gadijumā, klaviatūru) rokās un par šekspīru…Š oreiz ne mans komentārs ir ņirgāšanās, bet gan ķirzakas… Par tavu vispar nerunāsim, sapratu tikai 5% no ta ko gribēji pateikt…

    #196613
    rihardsss
    Participant

    Morpheus: Tas, ka saprati tikai 5% nav mana vaina, jo uzrakstīju saprotamā latviešu valodā. Bet nav jābūt šekspīram, lai mācētu pielietot valsts valodu. Nevajag jau rakstīt kkādus literatūras daiļdarbus, vnk normālā, stilistiski un gramatiski pareizā valodā.

    kaqp: Te nav nekāds komentāru turnīrs, kur jānosaka kurš labāks. Tā kā es arī varu izpaust savu viedokli, tad tas ko tu teici ir pretrunīgs. Par mutes laicīgu aizvēršanu, lai katrs pats spriež – kad ir laicīgi un kad nē. Neesmu manījis nekur aprakstītas tādas normas ar to, kad kas jādara un kad pietiek. Es netaisos klusēt, ja kkam nepiekrītu un man ir citas domas par to. Un ja gribēšu tad vērtēšu (piekritīšu vai oponēšu, protams, ar skaidrojošiem iemesliem) un teikšu ko domāju.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 24 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā