Cs 1.6 serveris

Sākumlapa Forumi Datorspēles Online spēles Cs 1.6 serveris

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150962
    busix
    Participant

    Kr sveiki visi

    Es zinu kad jus esat kruti un visi ir kruti.

    tatad velos pareklamet manu serveri vins ir pavisam nesen uztaisits un tautas nav,bet viss parejais ir tatad webs man galiigi iesuka,bet ja velaties tur iejiet kautko padarit taisiet jaunas temas,bet webs man bus jauns ne ucozs pagaidam ir ucozs jo nav laika taisit jauno,bet asolu bus tatad mums serveri vaig tautu ka jus to zinat tatad jus drosi varat iet serveri igrat un izpriecaties,bet ir aizliegts izmantot paligprogrammas ja tiks vinas izmantotas tad pasi zinat kas bus ban!

    tatad kad bus tauta mums vaidzes ari adminus un ja jus spelesiet un pieradisiet sevi 100% jums acc nodrosinats.!Tatad tagad pa serveri un stuulbo webu

    Tatad servers vel nav nohostets tatad ejat caur ip

    Servera ip- 78.84.48.254:27016

    Webs (stulbais) http://www.csowned.ucoz.lv

    Ttad laipni gaiditi

    Un ja kadi jautajumi skype nick dumburs11

    #232621
    elvisburdajs
    Participant

    busix, Sāksim jau ar to ka nekādu nesaskaņotu reklāmu te nedrīkst ievietot (pietam 3 reiz pēc kārtas).. Par pārējo nav komentāru, principā topiks uz dzēsšanu.

    #232622
    samurajs
    Participant

    Kā tas džeks raksta – tas ir pipec! 😀 Bet nu pie online spēlēm tēma varētu būt. Ja redzēšu vēl kādu šā raksta klonu, autoram permanent bans un reklāma uzreiz ārā.

    #232623
    drunk_lizard
    Participant

    karteejais 11gadiigais puisjels noutpadaa…

    nu jaa, kur ir, tur rodas.

    ak taa, samurajs, pieveers uzmaniibu taa vunderkinda parakstam :>

    #232624
    Crow
    Participant

    busix wrote:

    Es zinu kad jus esat kruti


    THIS

    busix wrote:

    webs man galiigi iesuka


    THIS

    busix wrote:

    Ttad laipni gaiditi


    inahh…

    P.S iegajju es taka lapa pets tam restarteejas pc tagat man cs nejiet kolaj dara!!! un ferma arii 😮

    #232625
    Evers
    Participant

    Š ito pie jokiem! 😀

    P.S. CS 1.6 – tā ir nekrofīlija, ar izņēmumu ja tiešām dators neko labāku nevelk. Pats mīlu šad tad uzrambāt CS Source, ja ar kādu draugu kopā, tad ir interesanti.

    #232626
    daGrevis
    Participant

    Heh, sasmīdināja. Sākumā gribēju dzēst ārā bez pasjkaidrojumiem, tad redzēju, ka komentējis samurajs – nedzēsu, izdomāju, ka labāk atstāt, lai tak’ cilvēki pasmejās! 😀

    #232627
    _Mo3_
    Participant

    ko jūs smejaties, puisis tak centās 😀

    #232628
    Toms
    Participant

    Tēmas autoram, vai Jūs arī organizējat CS spēlēšanas apmācības? 😀

    #232629
    elvisburdajs
    Participant

    Tom, 😀

    #232630
    aoma
    Participant

    Ea tikai no malas esmu redzējis, kā to dara, skatīties uz apkārtējo vidi caur automāta tēmekli – drūma nākotnes vīzija pēc 2012-tā 😀

    #232631
    Aldis
    Participant

    ienaakiet manaa serverii arii.. sodien uzlauzu ucozu, man tur taads idiotisks webs bij, tagad jau sadada-stradaa, principaa gatavais teeveenets, arii super mario multiiplajerii.. serveriii tauta nav, bet mees wunderkindu baru nodibinasi, tad tas bus kautkas krutaaaks par cs un dr.house apvienojumaa…

    P.S. – Tā rakstīt pat ir ļoti grūti… lielāku murgu izdomāt nevarēju 😀 Topika autors ir uzvarējis!!! 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā