Datorsomas

Sākumlapa Forumi Tehnika Cita tehnika Datorsomas

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152834
    afigel
    Participant

    Kurā veikalā Rīgā ir vislielākā datorsomu izvēle?

    Vajag 15.6″ lapam somu. Normālu, konservatīvu plecu somu.

    #255048
    Jaunzems
    Participant

    Dicota.

    #255049
    afigel
    Participant

    lv neviens nopietni netirgo.

    ar veikalu biju domaajis iestaadi, kuraa es fizisku varu ieiet, nodauziit no kurpeem sniegu un pajjautaat – vai jums ir man vajadziigaa datorsoma?

    #255050
    WerNeo
    Participant

    Vari iet pa visiem veikaliem pēc kārtas… Visos vari “ieiet, nodauziit no kurpeem sniegu un pajjautaat – vai jums ir man vajadziigaa datorsoma.” 🙂

    “lv neviens nopietni netirgo.” 🙂 Ir tāda lieta kā pasūtīšana… ja vien esi gaidītājs, gan jau pasūtīs Tevis izvēlēto modeli.

    #255051
    afigel
    Participant

    man to koferi vajag redzeet pirms pasuutu.

    #255052
    WerNeo
    Participant

    Nu… Tad laikam atliks vien piedāvāt staigāt pa veikaliem. 🙂 Jo kas kuram ir “vajadzīgā datorsoma”. Varbūt atradīsi pirmajā veikalā, varbūt trīsdesmitpirmajā. 🙂

    #255053
    afigel
    Participant

    WerNeo wrote:

    Nu… Tad laikam atliks vien piedāvāt staigāt pa veikaliem. 🙂 Jo kas kuram ir “vajadzīgā datorsoma”. Varbūt atradīsi pirmajā veikalā, varbūt trīsdesmitpirmajā. 🙂


    nu tapeec jau es jautaaju jums, mok kaads var ieteikt kur ir liela izveele uz vietas nevis peec kataloga jaapeerk.

    #255054
    WerNeo
    Participant

    Nezinu. Jāatzīstas, ka parasti uz tādiem sīkumiem, kā mana soma man derēs vai izskatīsies, vai patiks, neiespringstu. 🙂 Tev arī iesaku neiespringt. Der, patīk… pērc.

    #255055
    Andron MacBeton
    Participant

    Pilnībā atbalstu preces apskatīšanu pirms pirkšanas. Jo sevišķi ja tā ir fiziski/mehāniski lietojama prece. Citiem svarīgs dizains (nu tur *** visādiem), citiem izturība, dažiem abi. Bez apskatīšanas to nevar noteikt.

    BalticData veikali Rīgā nav vairs? Tur parasti bij izvēle no plaši pazīstamiem ražotājiem. Liepājā somas var aptaustīt arī LDC un Arcus.

    #255056
    afigel
    Participant

    WerNeo wrote:

    Nezinu. Jāatzīstas, ka parasti uz tādiem sīkumiem, kā mana soma man derēs vai izskatīsies, vai patiks, neiespringstu. 🙂 Tev arī iesaku neiespringt. Der, patīk… pērc.

    tu laikam esi izliecies. man ir svariigi lai soma buutu max eerta lietoshanaa. lai vinja ir taada, kaa man vajag, nevis taada, kaada bija veikalaa. ja nav adreses, tad vareeji neizpluust savaa bezjeedziibaa.

    #255057
    WerNeo
    Participant

    Protams piedod, ja Tevi aizskāru. Es tikai gribēju pateikt, ka veikalu ir daudz, kur tirgo datorsomas (arī, kur liela izvēle). Galu galā… nekāds pārcilvēks jau neesi, un gan jau, ka atradīsi kādā no veikaliem sev nepieciešamo (starp mirstīgajiem paredzētajām somām). Vajag tikai meklēt. 🙂 Neuztver to kā uzbraucienu.

    #255058
    Foxsk8
    Participant

    Vot, kad Latvijā būs Mediamarkt vai Saturn veikali, tad afigels varēs i ne tikai nopurināt sniegu no tupelēm, bet arī kaut ko iegādāties.

    #255059
    Andron MacBeton
    Participant

    Wir sind doch Blöd! Wir werden sowas nicht erlauben!

    #255060
    afigel
    Participant

    hmzz, izskataas ka baltic data ir tieshi tas, kas vajadziigs…. riit braukshu uz galvaspilseetu luukoties.

    WerNeo man vajag somas vairaakiem cilveekiem, negribaas kkaadus pirmos meeslus, kas patraapaas, njemt.

    macbeton danke.

    #255061
    Andron MacBeton
    Participant

    Starp citu, ja tā ir firma, tad kur jūs beņņu pildat? Statoilā? Nu tad lai darbinieciņi, firmas beņņu pērkot, neiznieko tos bonus punktus nevis dildām un vibratoriem, bet gan nopērk paši seu somas pa tiem pāris latiem.

    Man nau auto, bet man tāda soma ir mājās. Pa to cenu – da kaut 2reiz gadā var nomainīt kad saplīst 😀

    #255062
    daGrevis
    Participant

    macbeton wrote:

    Citiem svarīgs dizains (nu tur *** visādiem)…

    Kas Tev ir pret smuku izskatu?!

    #255063
    Andron MacBeton
    Participant

    Vienkārši neesmu gejs! 😀

    Kompis ir darbarīks, soma – “čehols” darbarīkam.

    Ja gribas kautko smuku tad izbrauc pie dabas vai aizej uz izstādi.

    #255064
    afigel
    Participant

    lukoil. un taas statoil somas pahodu bij craps.

    #255065
    Kon
    Participant

    macbeton wrote:

    Citiem svarīgs dizains (nu tur *** visādiem)

    Parīvē daiktu pret qwerty, varbūt, kas labāks uzrakstīsies.

    #255066
    elina
    Participant

    man patīk šitās: http://www.elmai.lv – gan ērtas, gan smukas

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā