Debīls gļuks ar wordpress.

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde WordPress Debīls gļuks ar wordpress.

Tiek skatīts 3 ierakstu – 1 līdz 3 (no 3 kopumā)
 • Autors
  Ieraksti
 • #155757
  Genādijs
  Participant

  Sākumam offtopic par to ka man ar www lietām maz sakara – tīri sporta pēc interese un sajēgšana. Galīgs āmurs neesmu (tā man šķiet) bet sajēgas lielas ar nav.

  Ok par problemo:

  hostējos uz http://www.serveris.lv

  php versija 5.3.8

  mysql 5.1.56

  tas tā cik tālu man zināms.

  stāv man tur wordpress 3.2.1 bet tam pat nav dižas nozīmes jo izmēģinātas ir dažādas versijas un tā vien šķiet ka problēma būs servera pusē, jautājums tik ieksj kā. respektīvi dashboard logā tas miglumērkaķis nelodē nekādus rss feedus un arī updeitus neredz, īsāk sakot vai nu connection taimauts (diez vaj jo laikus mainīju un tam po barabanu) vai kas tamlīdzīgs: RSS Error: WP HTTP Error: Could not open handle for fopen() to https://planet.wordpress.org/feed/

  Varbūt kāds ir ar ko līdzīgu saskāries un zin tam risinājumu, viss jau būtu labi bet šo debīlo gļuku dēļ lapa konkrēti bremzē un ir arī viena āda kura nepakam negrib likties virsū. Ir nojauta ka varētu būt sakars ar tādu zvēru kā cURL.

  #281181
  Foxsk8
  Participant

  Wordresam nesen iznāca update, jaunākā vesija ir 3.3.1, paņem un uzliec to. Cik man bijusi darīšana ar serveris.lv, kuru izmantoju visiem saviem projektiem, reizēm vajag šo to hostingam pieregulēt, liekas ka tev tās funkcijas ir atslēgtas, uzraksti uz [email protected] par savu problēmu, un viņi apskatīs, kas par vainu un pielabos, ja vajadzēs.

  #281182
  Genādijs
  Participant

  Tika jau izdarīts un gļuks pazuda. Bija ierobežojumi uzlikti pašam serverim.

Tiek skatīts 3 ierakstu – 1 līdz 3 (no 3 kopumā)
 • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā