deputātu algas

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība deputātu algas

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
 • Autors
  Ieraksti
 • #163151
  albertino
  Participant

  no naakamaa galda atkal pacel deputaatu algas… kaa verteejam.. pelniiti, nepelniiti?

  https://skaties.lv/zinas/latvija/sabiedriba/nakamgad-deputatu-algas-pieaugs-lidz-2749-eiro/

  #331992
  MeistarsUnVergs
  Participant

  Arī šīs algas nav pelnītas. Uz minimalku viņus visus un miers! Lai izdzīvo ar tiem 280 eur mēnesī.

  #331993
  3Dklucis
  Participant

  Kāda jēga to apspriest ….gan jau kāds kamikadz uzradīsies un uzlaidīs vis to perēkli gaisā-un pēctam avizē apraksts neviens nav vainīgs,šiem nemaz kategorij neatļavās tur atrasties….Nu līdzīgi kā parasti apraksti kad kāds aizgajis bojā pie uzņēmej…..liek darīt to kas nav jadar,”nemaz par to sajēgas nav” un kad sanāk suud tad apraksts ka sim nemaz tur nav bijis jatrodas -ķipa pats tur tai krītošai kuvaldai uzskrējis virsū!!!

  #331994
  LooNeY
  Participant

  Mļin.. tauta tiešām ir LIEKUĻI. Kā man besī visi šie čīkstētāji visos galos dzird cik deputāti slikti ceļot sev algu…

  BET ja paši tur būtu pie šprices tad neliedzaties, ta paši arī celtu sev algu un viss būtu norm!

  Tā ir, ka deputāti šeit ir 2vienā… principā savi darba devēji un ņēmēji! Respektīvi paši lemj par savu darba apjomu un darba samaksu. Tādā gadījumā neviens sev algu negriezīs nost, bet tikai un vienīgi cels! Un tauta šeit ir tādas ‘aitas’ ka ‘cirpēji’ nekaunas to darīt… 😉 PAŠ I VAINĪGI!

  Ja tev tagad būtu iespēja, no trīs variantiem, savu līdzšinējo algu:

  * paturēt tādu pašu

  * samazināt par 150€

  * palielināt par 150€

  ko TU izvēlētos?

  😉 Tā kā vispirms jāskatās ir uz sevi un tikai pēc tam uz citiem!

  ‘Minimalā alga’ ir minimālā alga! JEBKURÄ€ pasaules valstī pelnot minimalo atalgojumu nevarēsi diži šikot un dzīvot, kā gribas! Vienalga vai pelni savu minimalo algu Vācijā, Īrijā vai Norvēģijā, diži kruti nepadzīvosi, kaut tur savu minimālo saņem četros ciparos mēnesī….

  #331995
  grisha
  Participant

  Piekriitu LooNeu , piedevaam , lai cik nesanjemtu, taapat taa nauda pazuud momentaa. Sanjem vairaak, teeree vairaak. No vienas puses buutu labi valdiibai, jo vairaak sanjemtu nodokljos. Un jaa, vinji ir priekshnieki, vinji snjem vairaak. Cik godiigi ir pacelt sev algas, lai paliek uz vinju sirdsapzinjas. To gan vajadzeetu lemt kaadam augstaakam, piem. prezidentam.

  Vismaz es zinu cik man ienaak nauda un zinu savus izdevumus.

  #331996
  romajo
  Participant

  Redz valsts vadoņi un vadošie ierēdņi ir “apstākļu gūstekņi”, jo viņu algas ir piesietas minimālai algai valstī, bet ar tiem vidējiem rādītājiem, paši ziniet, kā ir, uz papīra viss ir cmuki, taču reālajā dzīvē tā ir, kā ir. Viņi paši neko nelemj, kad un par cik palielināt algas, izņemot reizi, kad nolēma piesiet savas algas pie vidējās algas valstī ar likumu.

  To nosaka likums, kuru paši protams uzcepa. Būtībā, ja viņi neceltu sev algas, tad tas būtu likuma pārkāpums un par to jau var sanākt šmuc

  https://nra.lv/latvija/207292-izskaistinata-statistika-videja-alga-latvija-ir-uzpusta.htm

  P.S. Starp citu, nākamgad pacels minimālo algu, kas savukārt palielinās vidējos rādītājus, līdz ar ko varam tik iedomāties, kāds algas pielikums deputātiem būs 2019. gadā.

  #331997
  Evers
  Participant

  grisha, kā tu atļaujies saukt viņus par priekšniekiem. 😀 Īstie priekšnieki un algas maksātāji ir tauta, viņi ir tautas padotie kam jādarbojas saskaņā ar tautas interesēm, vajadzībām un uzskatiem. Diemžēl tauta ir aizmirsusi kurš ir noteicējs un tas tiek ļaunprātīgi izmantots. Demokrātija ir sena pasaka kuru bērniem pirms gulētiešanas var stāstīt, pasaka par Vinniju Pūku ir daudz tuvāka realitatei par demokrātijas pasaku kurai tikai aitiņas vēl tic. 😀

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
 • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā