Drupal: lapas ar labiem tutoriāļiem!

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde CMS un Dziņi Drupal: lapas ar labiem tutoriāļiem!

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153257
    bluebird
    Participant

    Sveiki!

    Vai ziniet kādas labas lapas ar Drupal tutoriāļiem. Visādiem knifiem utt.

    Piemēram: https://net.tutsplus.com .. man ļoti patīk, bet viņi izteikti priež uz WordPress. Par drupal tik pāris raksti bijuši.

    #260230
    deivs001
    Participant
    #260231
    Foxsk8
    Participant

    Vispār, Drupal ir ļoti specifisks savā būtībā. Latvijā labi ja ir tikai kādi 5 – 10 drupal programmētāju, kas tieši specializējās uz šo bāzi. Bet protams, ar drupal var realizēt tādus projektus, ko WP vienkārši nevar pavilkt.

    #260232
    bluebird
    Participant

    Nu cik paspētu pa netu, tad arī ar manuāļiem ir diezgan paskopi.

    Es esmu nolēmis nostāties uz Drupal ceļa. Pagaidām gan ar šo sistēmu esmu strādājis ļoti maz un tagad tik pētu kas un kā utt.

    Bet nu cik esmu papētījis un šo to paknibinājis … izskatās ar plašām iespējām un, ja labi izprot un viņā iebrauc, tad tur var izvērsties. Š ķiet, ka iespējams tiešām uzbūvēt diezgan specifiskas lietas.

    Kā tu pats foxsk8 skaties uz WordPress kā uz nopietnu neta veikalu risinājumu?? Ir viņam kāds bezmaksas plagins, kas ir Joomla VirtueMart līmenī?? Cik pa netu pameklējos un saparatu, ka tāda mega liela neta veikalu risinājuma nav Wordpresam? Tādeļ domāju uz Drupal nosvērties.

    #260233
    Foxsk8
    Participant

    Nu pluginu neta veikalam uz WP bāzes ir, jāsaka, ka bezmaksas nekas labs nebūs

    (P.S. Virtuemart ja tu man liec salīdzināt, tas ir visgļukainākais, ko esmu līdz šim redzējis.)

    Vispārībā, varu ieteikt tev šo

    https://templatic.com/ecommerce-themes/wp-store-premium-wordpress-theme

    Paņem, warezos sākumā atrodi, uzliec, papēti, ja apmierina, nopērc par pārdesmit zaļajiem un lieto.

    Pats vienu projektu uz šo maksas pluginu bāzēju, nekādas vainas, visu var saveidot, izstrādāt speciālu dizainu, papildus pluginus, importēt datus no citām DB, utt… visā visumā, neko sliktu nevarētu teikt.

    Wordpresam ir labi tas, ka pa pārdesmit zaļiem tu vari dabot pluginus, iespējas, kur reāli pašam izstrādāt prasītu daudz laika un līdzekļus.

    Protams, tam visam vēl nāk klāt pārdesmit tūkstošu bezmaksas pluginu, kurus var vienkārši atrast, ērti lietot, arī tutoriāļi wordpresam ir uz katra stūra. So, izdomā pats.

    Vēl no open source vari bāzēt veikalu uz open cart, bet no customizācijas viedokļa, ir vispirms pamatīgi, padziļināti jāiebrauc, lai kaut cik nelielu customizāciju veiktu.

    Par Drupal, kā jau teicu, šauru lietotāju CMS, ar specifisku uzbūvi un iespējām.

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā