E-book lasītāji

Sākumlapa Forumi Hardware Pārējās Hardware lietas E-book lasītāji

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147551
    deivs001
    Participant

    Tātad pēdējā laikā arvien vairāk saskaros ar vajadzību pēc tāda. Varbūt, ka tā vajadzība ir palikusi svarīgāka tikai uz doto brīdi un pēc mēneša pazudīs, bet vēlos apjautāties tautai par šiem brīnumiem. Uzgāju sekojošu linku: https://wiki.mobileread.com/wiki/E-book_Reader_Matrix , kur ir diezgan daudz šamējo, bet nepatīk to cenas. Varbūt, ka kādam mājās ir tāds lieks vai var ieteikt kaut ko par sakarīgāku cenu?

    Diemžēl iPod nav iespējas iemest .pdf :hmz:

    #185612
    azazul
    Participant

    https://ebookhood.com/ipod-ebook-creator ?

    PDF vienmēr var konvertēt uz RTF/DOC un dažreiz TXT, un tas pats attiecas arī uz LIT formātu.

    #185613
    Foxsk8
    Participant

    Vot ar tiem PDF ir kā ir, nesen dēļ PDF konventericāzijas uzrāvos uz softisku drazu. Nemaz nav tik viegli viņu pārkonvertēt. Biju atradis labu softu, kas ļauj viņu gan palabot, gan uzreiz pārspiest uzjebkuru formātu doc, xhtml, xml, txt, utt…

    #185614
    azazul
    Participant

    Riskēju izklausīties naivs un neizglītots, bet ja man vajadzētu konverēt PDF uz kādu citu formātu, es drošvien izvēlētos tās kompānijas rīkus, kura radīja šo formātu.

    #185615
    sm00x
    Participant

    Teu taisniiba – tieshaam naivs un neizgliitots.

    #185616
    Foxsk8
    Participant

    Davai. Gribu redzēt, kā tu caur šito rīku kaut ko pārkonvertēsi:

    https://www.adobe.com/products/acrobat/access_onlinetools.html

    Man vismaz viņš negāja, kad vajadzēja.

    Protams, var Vilkt lejā Adobe 9, kur ir iespējas to visu nokonvertēt, bet kas labāks, softs, kas ēd pāris 100 MB, vai arī softs, kas ēd pāris MB?

    Plus funkcionālā ziņā tas Adobe 9, vismaz priekš manis nederēja. Vajadzējā vienu rēķinu pamatīgi pārveidot un nokonvertēt uz citu formātu. Pigu.

    #185617
    azazul
    Participant

    RAM nav uz baterijām. Nav nozīmes cik MB izmanto kaut kas, ja tu to darbini labi ja minūti. Un ja tas tavs minētais fails saturēja tikai bildi ar rēķinu (protams, tu ļoti sīki izklāstīji apstākļus un problēmas) , tad, kā jau bildi, to vajadzēja arī eksportēt kā tādu un pēc tam izmantot citus softus.

    #185618
    Foxsk8
    Participant

    Īstenībā ir liels čakars ar tiem PDF. Problēmas jau sākās ar to, ka pārkonvertējot ar bezmaksas softiem, rezultāts mani neapmierināja. Bildes kaut kur aiziet citur. Vajadzēja super easy druper softu, kas spēj 1:1 man no PDF uz HTML mats matā dabot visu info.

    Beigās problēmu atrisināju. Uzlauzu vajadzīgo softu, izlaboju visu ko vajadzēja, pārkonvertēju uz vajadzīgo formātu un miers.

    #185619
    samurajs
    Participant

    PirāC!!! :D:D:D

    #185620
    sm00x
    Participant

    Man reiz vajadzeejavienaa LMT reekjinaa samainiit vietaam nummurus (priekshnieks lai neprasa kapeec no cita koleegja telefona zvanijis). Nojaajos kameer atvilkupilno acrobaatu, sapratu ka tajaa idiotismaa nekas nau intuitiivs, novilku FAR manager, vai Volcovu, neaceros, un 2 minuutees samainiju tekstus.

    #185621
    Foxsk8
    Participant

    Vot tieši par to es arī runāju. Laiks, kas tiek pakāsts velkot adobi, kurā vēl tev ir jāregojās, lai kaut ko noviktu, plus softs, kas varbūt tikai varēs izpildīt iecerētos uzdevumus.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā