Elektrība Latvijā no 2015. gada.

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība Elektrība Latvijā no 2015. gada.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #160532
    RicoPico
    Participant

    Pavisam vienkārši- kādu elektroenerģijas piegādātāju esi izvēlējies, un kāpēc.

    #313921
    3Dklucis
    Participant

    Saules piegādātājs …kapēc, tapēc ka mēnes nespēj piegādaat….

    #313922
    richijs
    Participant

    Vispār kāds uz tām muļķībām iespringa? Izvēlies, ko gribi tāpat starpība pāri eiro centi 😀

    #313923
    E-500
    Participant

    Nekādu neizvēlējos, laikam iestājās kaut kāds defaultais. Pārāk maza atšķirība, lai iespringtu.

    #313924
    samurajs
    Participant

    To pašu Latvenergo. Starpība nav nekāda.

    #313925
    Foxsk8
    Participant
    #313926
    Andron MacBeton
    Participant

    Neesu iedziļinājies tajā murgā, negrib ar, nau jēgs.

    Izskatās 1:1 pēc ākstīšanās Īrijā pirms 10 gadiem ar internetu. “Kompānijas” kādas 3, bet līnijas tās pašas (Eircom), krosi tie paši, centrāles tās pašas. Mēģina izbraukt uz apjom-ātrum “balansēšan”, kaukād tur “support” un vel sazin kādām fiktīvām huiņām.

    Drīz būs tā – atnāk kaukāds “powercompany” ļurbaks (AR papīriem) un nogriež kabel. Ar dom – vot man tā pateic, JO TU nees samaksājs. A izrādās kaimiņš nau samaksājs. Iespējams citā pilsētā.

    Nu, tādu valdību JŠªS ievēlējāt. Nebaidīšos atkārtot šo faktu.

    #313927
    Aldis
    Participant

    Latvenergo paši izdomāja manā vietā, piesūtīja vidējo cik notērē, un to, kuru tad ņemt.

    Situācija gluži tā pat kā ar internetu, viens provs jau tikai arī ir.. 😀

    a bet vsp…

    Es labprāt uzzinātu, kur iepērk tie, kas tirgo talāk, sanāk viņi iepērk par vēl lētākām naudām, un izraksta rēķinu un tirgo pa dārgākām naudām. 😀

    #313928
    Foxsk8
    Participant

    Es taču linku uz Aizliegtais paņēmiens raidījumu iemetu. Tur arī visu izskaidro, elektrību iepērk brīvā tirgū, jeb biržā, noskaties, viss būs skaidrs.

    #313929
    Aldis
    Participant

    Paldies. Noskatīšos! 🙂

    #313930
    romajo
    Participant

    Izvēlējos Klasisko, kur maksā par patērēto, jo ir dzirdēti vairāki gadījumi paziņu vidū, kad ar vidējo izlidzināto ir sabraukts kārtīgās auzās. Respektīvi, nez kādēļ, kad pātēriņš gada griezumā bija lielāks par iepriekšējo, to nevis zlīdzināja uz nākamo gadu palielinot maksājmu mēnesī, bet lika starpību samaksāt noteiktā laika periodā, pretējāgadījumā draudēja atslēgt špani. Kad vēlāk kārtojot jau savas daīšanas un uzjautāju šiem, kā tas iespējams, izrādījās, ka starpību klents pats varot izvēlēties maksāt uzreiz, vai sadalīt uz nākamo gadu. Tik kādēļ citiem tas viss noris gludi, bet citiem nē, man tā arī nepaskaidroja. Karoč bardaks.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā