epasti plosīšanai

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Reklāma epasti plosīšanai

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
 • Autors
  Ieraksti
 • #163309
  web33
  Participant

  ZB šie spameri ja kādam ir laiks saplosiet viņus

  Sūdzības,krāpnieki,zagļi,uzmanieties, Cerams seo google uz šiem strādā .

  [email protected]

  [email protected]

  [email protected]

  [email protected]

  https://registreties.lv/haccp

  https://registreties.lv/apmacibas

  https://www.mail.com

  #333023
  web33
  Participant
  #333024
  Andron MacBeton
  Participant

  Negribu.

  Neredzu jēgu. Viņi tik ātri atkopjas ka nau jēgas pūlēties nograut.

  Un es personīgi nesaņemu nekādus tādus spamus. 3 e-pasti, Thunderbirdā. Neredzu tādu spamu. Telefona mailā kaukādas 2 reklāmas dienā iekrīt, bet nu takš po.

  #333025
  shady
  Participant

  Nevajag kaut kādus inboxus lietot. Par to drausmoni jau smējās padsmit gadus atpakaļ.

  #333026
  m_janis
  Participant

  Es gan teiktu – nevajag savu e-pastu rakstīt uz katra žoga. Man ilgus gadus ir gan Gmail, gan Inbox – nu kaut kā ļoti reti, dažas reizes gadā, kāda reklāma tur iekrīt un arī no tām reti kāda nav pa tiešo spama mapē. Ir vēl viena e-adrese, speciāli, lai reģistrētos visādos saitos un veikalos – nu tur gan sabirst gan nigērīešu miljonāru naudas piedāvājumi, gan peņa pagarinātāji u.t.t. – reizi mēnesī iztīru un miers. Kaut kur uzrādīt (nu izņemot bankas u.c. nopietnas vietas) normālo adresi jau ir simptoms, ka laiks apmeklēt psihiatru :D.

  #333027
  web33
  Participant

  Veči epasts ir 1men vecs nesen izveidots no domēna info@….lv nekur nekas publiskā vietā nav reklamēts un redzams. Spam filtrs laiž cauri cpaneli . Aizdomas uz hostinga ka tas dāļā šiem .

  #333028
  shady
  Participant

  m_janis – nevajag nemaz tik paranoiski. Man ar sākumā bija LV epasts, tad nolaidu to podā un pārgāju uz Gmail (lietoju jau padsmit gadus). Pamatā visam izmantoju vienu e-pastu un esmu to arī norādījis netā bez aizsardzības (tepat notepadā man šķiet gadu stāvēja man e-pasts publiski ielikts plain tekstā paraksta vietā. Un? Nekādu problēmu. Kad aizvācos no LV, tad pasēdēju vienu vakaru un atsekoju visām vairs nevajadzīgajām lietām, lai nenāk lieks spams un miers. Nesaprotu, ko jūs tur darat, ka šādas problēmas (ja vien lietojat LV servisus, tad nebrīnos).

  P.S. – inbox der tikai kā fake e-pasts un ar tik LV mērogam. Nesen vienam latvietim pirku lidmašīnas biļeti un nekas nenāca uz viņa sasodīto inboxu – nācās paņemt man uz savu gmail – uzreiz viss notikās. Un tā nav ne pirmā ne desmitā reize, kad tas spamu kakntoris nesaņem e-pastus starptautiskā mērogā.

  P.S.S – Vispār nekādus “.lv” servisus labāk neizmantot e-pastam, ja vien pats vai konkrētais uzņēmums “neaug mucā”.

  #333029
  web33
  Participant
  #333030
  uldics
  Participant

  Rāmen!

  #333031
  Raibais
  Participant

  https://m.delfi.lv/latvija/article.php?id=49798495 , īsumā, 02.03.2019 nepieciešams maziņš ddos un lapa gatava xD par inbox, es tiem idiņiem spambotiem rakstu atpakaļ, šiem besī, ja stulbumu raksta atpakaļ, rezultātā krievu valodā sāk prasīt adresi kur dzīvoju.. 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
 • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā