Facebook gatavo mūzikas servisu

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Facebook gatavo mūzikas servisu

Tiek skatīti 1 ieraksti – 1 līdz 1 (no 1 kopumā)
 • Autors
  Ieraksti
 • #163311
  samurajs
  Participant

  Marks Cukerbergs atcerējies, ka viņa sociālajam tīklam trūkst nozīmīgas lietas, kura ir pat pašmāju draugiem.lv – iespēja lapā klausīties dziesmas un noskatīties jaunākos mūzikas videoklipus. Tāpēc tika parakstīts līgums ar grupu ICE Services, kuras datubāzē ir 31 miljons dziesmu. Caur ICE autortiesību īpašnieki saņems atlīdzību par mūzikas atskaņošanu portālos Facebook un Instagram, kā arī lietojot Oculus un Messenger.

  Š obrīd zināms, ka drīkstēs brīvi lietot dziesmas lietotāju videoklipu fonā un citā digitālajā saturā. Vai būs arī kaut kas līdzīgs pakalpojumam Spotify, pagaidām ticamu ziņu nav. Netiek izpaustas arī darījuma nianses, jo mūzikas biznesā valda liela konkurence.

  “Mēs priecājamies, ka strādājam ar Facebook un nodrošinām autoriem atlīdzību par darbiem, ko atskaņo sociālajā tīklā. Mūzikas nākotne atkarīga no mūsu nozaru sadarbības, un jaunu patēriņa modeļu radīšanu digitālajā laikmetā, kas nodrošinātu veselīgu nākotni dziesmu autoriem un izpildītājiem,” paziņoja Ben McEwen no ICE.

  Zināms, ka Facebook šā gada jūlijā plāno laist tirgū gudrās skandas (smart speakers) Fiona un Aloha, kas apmēram atbilst plaši pieprasītajām Google Home vai Google Home Max. Vienīgi būšot paplašināta funkcionalitāte, kas orientēta uz Facebook servisiem. Skandām paredzēts 15″ skārienjutīgs displejs, un lietotājus atpazīs pēc sejas. Ar skandu palīdzību varēs ne tikai klausīties mūziku, bet arī rīkot video sakaru seansus, lietot Facebook pakalpojumus un daudz ko citu.

  [img]https://notepad.lv/userpix/28_iphones_1.jpg[/img]

Tiek skatīti 1 ieraksti – 1 līdz 1 (no 1 kopumā)
 • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā