Firefox 3.5 strauji tuvojas finālam

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Firefox 3.5 strauji tuvojas finālam

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148777
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_the_firefox_by_djogjpg_1.jpg[/imgl]Jau nākamnedēļ mums sola Firefox 3.5 RC1, un nav nekādas informācijas, ka būtu plānotas vēl kādas starpversijas. Tātad, ja neatklāsies kādas negaidītas kļūdas – jauno pārlūku saņemsim ļoti drīz. Mozilla vēl nav paziņojis oficiālo pārlūka izlaišanas datumu, jo jaunā Javascript dziņa TraceMonkey precīzā noslīpēšana ir visai darbietilpīga.

    Pievienotajos videorullīšos varam uzskatāmi aplūkot FF 3.5 lapas renderēšanas ātruma pieaugumu salīdzinot ar FF 3.0, kā arī diezgan efektīgu FF 3.5 reklāmu.

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Vl5xetTHLeQ[/youtube]

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=RcCPC6YiL_Q[/youtube]

    #199000
    daGrevis
    Participant

    Gaidam ar nepacietību! 🙂

    Pirmais video izsaka dziņa uzlabojumus. 🙂 Jauki! P.S. …un es domāju, ak man tā bremzē dažās vietās, jo man ir TELE2 nets, bet izrādās, atpēc ka FF 3.0 nevar apstrādāt JS tik labi… Nu jā, tas jau ir loģiski, jo JS ir jau klienta pusē, tapēc netam nevajadzētu to ietekmēt…

    Otrais viedo baigi foršs, salīdzināts ar mašīnu… Pilnībā piekrītu, tā ir! 🙂

    Gaidam. Tikai kāds man varētu paskaidrot kādēl ir 3.5, nevis 3.2???

    #199001
    samurajs
    Participant

    Bija domāts sākumā v3.1 kā v3.0 pilnveidojums. Bet tad pielietoja jaunu dzini, un Mozilla nolēma mainīt versiju uzreiz uz v3.5. Tādu 3.2 nav nācies dzirdēt.

    #199002
    daGrevis
    Participant

    Un kur palika 3.3 un 3.4? 😀

    #199003
    memorex
    Participant

    Izskatās jau daudzsološi, reklāma arī interesanta

    #199004
    Rebellion
    Participant

    daGrevis wrote:

    Un kur palika 3.3 un 3.4? 😀

    To sauc par milzīgu soli 😀

    #199005
    Evers
    Participant

    Jau labu laiku lietoju 3.5 Beta 4 – Nav jūtams ka beta, nav bijusi neviena nebūšana vai nepilnība

    #199006
    gaziks52
    Participant

    kā šitam 3.5 ar atmiņas patēriņu ? … 3.1 ir ļoti rijīgs

    #199007
    yozhis
    Participant

    Pirmo reizi atverot 3.5. likā mežonīgi ātrs, salidzinaju ar tagadējo firefoxi. Atvēra lapas tiešām ātrāk, varbūt viņš reāli māk izmantot cachi?

    Resursus ēd kā traks 😉 ap 100 000 k, lai kas tie arī skaitītos. 😀

    #199008
    samurajs
    Participant

    RAM arī FF 3.0.10 rij kā traks. Būtu naivi cerēt, ka n-tie addoni, kas katram salikti kaudzēm, neko nepatērēs… Bet nu RAM tagad nav dārgs, lai jau rij…

    #199009
    daGrevis
    Participant

    samurajs wrote:

    RAM arī FF 3.0.10 rij kā traks. Būtu naivi cerēt, ka n-tie addoni, kas katram salikti kaudzēm, neko nepatērēs… Bet nu RAM tagad nav dārgs, lai jau rij…

    +1 🙂

    #199010
    Jusis
    Participant

    A salīdzinājumā ar IE8 ? Man te viens paziņa teica, ka IE8 esot krietni ātrāk par FF 3.1.

    #199011
    Tmkks
    Participant

    Kāpēc FFam vajag tāda veida reklāmu?

    #199012
    msh
    Participant

    memorex wrote:

    Izskatās jau daudzsološi, reklāma arī interesanta


    Š itas brauzeris eksistēt tikai pateicoties daudzšološām reklāmām 🙂

    #199013
    msh
    Participant

    daGrevis wrote:

    Gaidam ar nepacietību! 🙂


    Bet kas mainās no tā, ka tu mētā pie visādu fuifui betu versiju skaļajiem paziņojumiem šādus tekstus un varbūt arī aizej gulēt raustīdams ar domu “pēc tik un tik dienām iznāks jaunais fuifui”? Tas paātrinās izlaišanas datumu? Es vispār apbrīnoju tos jefiņus, kas parastas progas jaunāko versiju ar zvērīgu nepacietību gaida – vai esošā tiešām ir tik liels sūds? Es par jaunākajām operas versijām uzzinu tad, kad man to palaižot, izlec paziņojums, kas mani ļoti kaitina, jo es neiešu tās nedaudzās ikdienā maināmās progas mainīt biežāk kā pēc OS reinstalla 🙂 sdcpp man arī palaižot cītīgi met, ka ir divas versijas vecs – kas tad ir? 🙂

    P.S. yozhis tev uz vienu lapu tos 90 vai cik tur megus aprij? 😀

    #199014
    Sid
    Participant

    msh, ar katru nākamo versiju acid3 testā rezultāts ir labāks, tātad – jo jaunāks, jo labāks, vismaz uz browseriem noteikti.

    #199015
    ob1
    Participant

    Dalēji piekrītu msh – nu ja viss strādā, kāpēc kaut ko mainīt?

    Daļēji nepiekrītu, jo tagad mode panesusies uz tiem netbūkiem un tiem vajag ātras progas, lai tas viss kaut kā kustās.

    #199016
    msh
    Participant

    Sid nevis labāks, bet gan fuifui ar katru versiju vairāk pietuvojas tam, uz ko opera gājusi no sākuma – uz atbilstību standartiem 😀 Varētu vēl pašu progu uzlabot, savādāk likteņa ironija – pēc operas IE7 liekas lietojamāks par fuifui 😀

    ob1 man kaut kā liekas ka netbūks pēc idejas ir vājš mēsls bet kaut kā nav pamanīta tendence ka brauzeriem samazinātos prasības 🙂 Tas ātrums, cik var novērot, tiek panākts uz dzelžu rēķina – a ko tad, ja kastei nav jaunākais fimpeļa četrkodolu procis? 😀 Un reku te piesauktais rama patēriņš – 100 megi [vienīgi joprojām neviens nav pateicis, uz ko simts megi] ar atmazku “rams ir lēts” [nu kam tas fis, ka lēts – skriesi uz veikalu pirkt, teiksim, 700 MHz P3 pārīti PC133 moduļu?] – man opera vidēji ar 30-40 tabiem pēc pāris dienu uptaima apēd savus 300-400 megus un tas ir daudz.

    #199017
    Sid
    Participant

    Katram savs un nav ko brist offtopikā.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā