foxsk8, kas tad beigās notika ar Notepad v4?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais foxsk8, kas tad beigās notika ar Notepad v4?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #162831
    Foxsk8
    Participant

    Sveiks.

    Idejiski nekur nekas nav pazudis tādā izpratnē, diemžēl ikdienas ir jāveido klientu projekti, dažādas lapas, portāli, risinājumi. Strādāju ap 12 h dienā pie visa kā, arī dažādu citu, jaunu,projektu izstrādē.

    V4 procesu vienmēr sarežģī laiks, kurā ir jāpārveido, jāatjauno datubāze, kas šodien liekas, ka būs okey, pēc nedēļas jau ir atrasts, izdomāts labāks risinājums, un šādi ir visu laiku. Es zinu, ka pārāk liela tiekšanās uz perfekcionismu, nepiekā laba nenoved. Citi lietotāji atkal uzskata, ka viņi itkā būtu klienti un sāk prasīt šo, to, vēl nezin ko, bet neviens nesaprot, ka izstrāde aizņem laiku, par kuru jau neviens no šejienes nemaksā un nemaksās, tas viss tiek darīts no brīvas gribas, un tad kad te sāk uzrasties visādi dirsēji un nīdekļu bars, man vienkārši rokas nolaižās kaut ko priekš viņiem veidot, darīt. bet tur es domāju, ka vienkārši kādas pāris dienas esošo lapu palaidīsim off, un tad uzliksim jauno vismaz pamatu, base, visu perfekti uzreiz man nebūs laika salikt, bet papildināsim ik dienas, vai par brīvo laiku, jo tiešām šis esošais risinājums ir pārsmēlis savas robežas un reāli vairs nav aktuāls, tāpēc arī būs jauns risinājums, vienīgi arī pašam sanāk aizvien mazāk un mazāk pie notepad.lv kaut ko darīt, nav vairs tie gadi un intereses, lietas ir mainījušās, bet projekts tamdēļ nekur nepazudīs.

    Es zinu, ka ir tikai solījumi, solījumi, bet nekas nenotiek. 🙂 Jāsaņemās.

    #329488
    iKey
    Participant

    Š is portās ir var teikt, kā entuziastu portāls, un ja ir laiks, uzticami infas avoti, neliels redaktora skills (paša blogs, pasniedzēja pozitīvi novērtēs referāts), web-dev skilli, tad arī vari piedalīties noutped el vē attīstībā 🙂

    #329489
    Andron MacBeton
    Participant

    Bet vai vajag?

    Es parasti tādu jautājumu uzdodu sev, pirms darīt dajebko.

    Tas ir tāds kā “cukā-check”.

    Lapa strādā, reklāmas bloķējas automātiski, bez “3rd party” filtru taisīšanas.

    Svarīgāk(ai)s ir saturs!

    Un tagad ir labākais laiks satura pārveidībai. eoz ir pārvērties par uteni, zābakforums ir sajāts vel trakāk kā “5. gadā”, tagad notepads varētu izcelties.

    Tikvien darba, ka jāizmēž pajoli. Nu un nedaudz varbūt jāpareklamējās, tūlīt pēc tam kad saturs noderīgs.

    #329490
    oyo
    Participant

    Veku, varētu šai pašai css mazliet pielabot, lai no mobīliem devaisiem satura burtu izmērs būtu ču-ču lielāks, lai acis nevajadzētu mežģīt/ar pirkstu bakstīties zoom-in’ā.

    #329491
    web33
    Participant

    Beidzot

    #329492
    Andron MacBeton
    Participant

    Kas pa lielumu ir “ču-ču”?

    Ar burtu izmēru saturu nesaglābsi.

    #329493
    Nikkys
    Participant

    Ouch! Kādus teju pāris gadus neko neesmu komentējis jau… bet nenoturēšos šoreiz…

    1. Betons visu pasaka pareizi, pa manam tā arī ir – būs saturs teicams, varēs domāt tālāk;

    2. Kas šim vainas? Lēnāks, mobilie neatbalsta, reklāmu trūkst? Forši, to var sakārtot, bet vai no tā, ka lapa būs responsīva un dizains raibāks, kādam kaut kas mainīsies un saits atplauks un uzziedēs? Nesmīdiniet…

    #329494
    Andron MacBeton
    Participant

    Papildus sadaļas lai uztaisītu arī nevajag nekādu jaunu dizainu.

    Routeriem vajadzētu savu sadaļu, kuru uztaisīt noderīgu cilvēkiem, bez albertīno3D spama.

    Vajadzētu sadaļu – NEPIRKT.

    Tur varētu sarakstīt kārtīgu noderīgu infu, ar piemēram, Sonos playeriem, SMART TV, portatīvajiem kas 1kārši nestrādā, un tamlīdzīgu nekam nederīgu krapu.

    Obligāti sadaļu Darbs/Haltūras/kaukātā. Kur cilvēki var piedāvāt savus pakalpojumus, un meklēt risinājumus.

    Un pats galvenais jau izmēzt bezjēdzīgo ļurināšanu, jo savādāk nevienam nenoder šitie palagi, pat ja beigās tiek nonākts līdz problēmas risinājumam. Bet nu to šeit laikam saprot uz 1 rokas pirkstiem saskaitāmi dalībnieki.

    #329495
    russo
    Participant

    Pilnīgi piekrītu, ka jauna versija nav primārais. Galvenais ir raksti. Bet, neskatoties uz aicinājumiem pašiem izrādīt iniciatīvu un iesūtīt rakstus, neviens to nedara. Viens pats Samurajs pa lielam kā muļķis kaut ko cenšās izdarīt. Pārējie, tai skaitā arī es, sēžam pie siles un gaidam, kad kāds ielies gatavu putru.

    Mani personīgi baigi nekretinē esošais lapas ātrums. Nav te to rakstu tik daudz lai nepagaidītu tās pāris sekundes.

    Es pats dažreiz esmu domājis.. moš kaut ko uzrakstīt. Bet mani attur bailes par kārtējo nodiršanu un nedrošība par savām tulkošanas spējām. Tādēļ izvēlos sēdēt pie siles. Nav šeit komūnas. Katrs par sevi. Katrs kačā savu krutumu.

    #329496
    Andron MacBeton
    Participant

    Kādā veidā tur no “kvalitatīvu saturs” iznoatvasināji tulkotus rakstus?

    Vajag dzēst visu lameru “viedokļu” komentārus, un padarīt lapu noderīgu!

    Tu nespēj saprast ko tas nozīmē? Tas ir, piemēram, tā – es ierakstu, iedodiet kāds tinumu slēguma shēmu TOP-S30 sūknim! Vai – ir kādam donors iekārtai? Un man kāds arī spēj atbildēt.

    Es te varu risināt lielāko daļu problēmas, bet kaudze ar pajoliem kautko bezjēgā pļūta! Tā arī rodas tas ne-saturs! Un kamēr tā būs, te nenāks neviens kautko konsultēties, jo skaidri redz foruma “noderību”.

    #329497
    russo
    Participant

    Beton. Es domāju, ka tā var būt tikai viena sadaļa, bet ne jau viss notepad par to, kādās pozās var RJ45 uzkniedēt. Kā Tu to in general iztēlojies? Tjipa kaut ko forumveidīgu vai tomēr raktu veidīgu ar miljons sadaļām? Forums, it kā, jau ir. Ja taisīt kā rakstus, tad man grūti iztēloties veidu, kā jēdzīgi strukturēt visas tēmas, sākot no RJ45 un beidzot ar tualetes poda digititalizāciju. Stackoverflow latviski?

    Mby Tavu ideju ir iespējams attīstīt uz esošās bāzes. In general man viņa patīk, jo pats katru dienu meklēju kaut kādu “how to”.

    Bet galvenajai lapai vienalga ir jābūt rakstiem par dažādām tēmām un manuprāt neviens nav pret tulkotajiem tekstiem. Es nos avas puses vairāk domāju par tiem front page rakstiem jo tieši tie ir tie kas piesaista galveno auditorijas masu un daži no tās paliek arī regulārie lietotāji.

    #329498
    Andron MacBeton
    Participant

    Nu varbūt vienkārši linkus (ar iztulkotu virsrakstu/aprakstu) uz interesantiem rakstiem?

    Ja kāds nesaprot angliski, tad varbūt viņam vajag ieteikt kaukādu calis.lv vai tamlīdzīgu.

    #329499
    uldics
    Participant

    Pa lielam jāpiekrīt. Tikai kur ņemsi citu tautu, lai ļurināšanas nebūtu? Tas jau mums mentalitātē iecirsts bezjēgā ļurināt.

    #329500
    Andron MacBeton
    Participant

    Tauta saradīsies!

    Ieliekat mani par moderatoru un es izmēzīšu visus sūdus. Tad sarunāsim ar kaukādu BalticData un/vai RDelectronics (LTC veikals varbūt?) kaukādu sadarbību, neliela reklāma “1 produkta izmērā”, un viņi par to tur veikalos mazu skrejlapiņu/baneri ar notepad.lv reklāmu.

    Cilvēks grib pirkt jaunu TV, bet nezin kuru – palīdzam notepadā. Automātiski ievilksies tie paši pārdevēji piereģistrēties.

    #329501
    uldics
    Participant

    Līdz brīdim, kamēr viņi gribēs pārdot kādu sū-TV, kas piegādāts normālā kvantumā. Tad arī naivumam pienāks gals.

    #329502
    Andron MacBeton
    Participant

    Nu tad arī pasūtīs drst!

    Sūdu ieteikt nav jēgas ilgtermiņā.

    Sadarbību tiktāl kamēr 1 no iesaistītājām pusēm sajūk prātā.

    Viņiem nav jāreklamē lapa kurā raksta visādi 13Dalbertino un zilzili, un savukārt notepadam nav jāreklamē veikals kurš tirgo Samsung veļasmašīnas.

    Viss ir izdarāms ar pāris peles klikšķiem, tikai priekšnosacijums – lai lapas īpašnieks gribētu kautko darīt.

    Pagaidām viss ko redzu ir “sēdēšana uz veciem lauriem”.

    #329503
    BERILS
    Participant

    Samuraja saturs ir ļoti labs! Problēma ir tajā, ka viņš ir viens! Ja šādi entuziasti iekš notepad.lv būtu x5 , notepad’u varētu saukt par main-stream IT portālu Latvijas teritorija, kur konkurences principā nav , izņemot, orange without soul blogu. Forums mainstream-check, mainstream reklāmas portāla- check, bebīšu jautājumi forumā-check, betõns here-check.

    @beton-Vienkāršus linkus vari smelties reditā līdz vēmienam.

    Atļaušos kārtējo reizi izteikt pateicību Samurajam, par interesantu rakstu piegādi ikdienā!

    Cheers!

    #329504
    samurajs
    Participant

    Tā, kungi, Samurajs iepazinās ar jūsu vēlmēm un priekšlikumiem. Tik tiešām – kad pirms 10 gadiem dibinājām Notepad.lv, tas bija iecerēts kā komūnas portāls ar daudzām aktivitātēm un plašu autoru loku. Tomēr laiki mainās, un sauklis “Katram latvietim savu IT portālu!” sen zaudējis aktualitāti. Izaugusi jauna, tipiski patērētāju paaudze, kam radīt saturu nav ne prasmju, ne vēlēšanās. Notepad.lv būtībā pārvērties par Paplašināto Samuraja Blogu 🙂 Žēl laist postā tādu daudzumu ieguldītā darba, tāpēc turpinu vilkt vezumu… cik nu manos spēkos.

    Ja kāds no mūsu lasītājiem vēlas te publicēties, bet baidās, ka viņu izsmies par kļūdām – nekautrējamies un metam raksta projektu forumā! Es to izlabošu, saformatēšu un pārsūtīšu uz Ziņām, Rakstiem vai Apskatiem.

    #329505
    Andron MacBeton
    Participant

    reddit?

    seriously?

    Tiem reddit/r/sysadmin arī tici?

    Es pēc tamlīdzīgiem kuņasbērniem parasti visu pārtaisu.

    Tie sūdi neko neprot, tik algu prasīt.

    Tādi Kirilveidīgie, pusdiršņi līkroči…

    Tādi Eiropas cienīgi kropļi.

    Pusspaiņi.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā