hdd nepalaizhas

Sākumlapa Forumi Hardware Atmiņas (HDD, RAM, Flash) hdd nepalaizhas

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
 • Autors
  Ieraksti
 • #162504
  albertino
  Participant

  nu taa kompis pie iesleegsanas nepalaizh vienu hdd uzkaras un neiet taalak, neko ari nevar nospiest ne f2 ne f11. Cits hdd palalaizhas un iet normaali. Kas pa vainu kaa palaist?

  video ar situaaciju

  https://www.youtube.com/watch?v=en1053HrVjo&feature=youtu.be

  #327676
  m_janis
  Participant

  Nepareiza mūzika – sēru maršu tur vajag :D. Kas tev nav skaidrs – HDD uz tuvāko miskasti, vai, ja dzīvībai svarīga info (pr0n ar to Mariannu) – tad biezu maku un pie speciālista.

  #327677
  albertino
  Participant

  kapeec nepalaizh lidz windows? kapec biosa nevar ieet pat?

  #327678
  Aldis
  Participant

  Nu vispirms būtu paprovējis, vai uz kāda cita PC tas HDD griežas. Ja arī nokar sistēmu, tad visticamāk ka sprādzis pavisam.

  Un info jau varēt varbūt vēl var izvilkt, ja startējas pie cita PC. Vai pie šī paša, uzmet OS-u, un pievieno… Ja atpazīs, tad ok, ja nē, tad misene.

  #327679
  m_janis
  Participant

  Nu viņam jau tas nav sistēmas disks. Tas, ka nosprādzis HDD nokar datoru, nav nekas jauns un pats tur neko neizdarīsi.

  #327680
  albertino
  Participant
  #327681
  Aldis
  Participant

  Nu ķidā laukā! 😀 😀 Jā! 😀

  Bet ja nu tiešām vajag tikai failus izvilkt, tad vispirms – novieno to cieto nost, iestartē Windā, uzliec windai sleep, pievieno to otro cieto, pamodini Windu no sleep. Ja viss būs kārtībā, tad windulis pievienos cieto, un vismaz varēsi saglābt failus, ja tur vēl kas glābjams. Un būsi apgājis BIOS-a nestartēšanos.

  Kautgan šajā variantā vislabāk būtu ja tev būtu USB <-> SATA kabelis, varētu piemaukt to cieto kā ārējo, bez šādas šamaņu mahināciju veikšanas.

  Bet ja cietais izdod kosmiskas skaņas, vai arī dzied gabalu par mariannu, tad tikai un vienīgi misis kaste, vai kantoris kas var izvilkt infu – būs dārgi.

  #327682
  albertino
  Participant

  es tak speciali neteeres 12eiro preiksh kabel, meginas ta otro variant

  #327683
  Mr.Death
  Participant

  tev neizdosies! :> tas disks ir mans*! :>>>>>

  *pieveerst uzmaniibu avataaram

  #327684
  MeistarsUnVergs
  Participant

  Spaisa upuri, otrais variants ir met miskastē! Ja žēl 12 eiro kabelim, kā domā samaksāt 1200 eiro par datu atgūšanu no nestrādājoša HDD?

  #327685
  ruukjis
  Participant

  Jā, tikai viģikā viņš dara mazliet nepareizi. Ar to āķi vajag aizķeksēt HDD galviņu no apakšas un vienkārši “nocelt”no diska gluži kā plašu astkaņotājam. Ja HDD ir kā tam džekam viģikā (vairāki ripuļi un vairākas galvas), tad to āķi vajadzēs aizķeksēt pašā apakšā. Ja tu to skrūvi skrūvēsi, tad izļurbāsi pašus diskus un tie tev ar laiku sāks iet astotniekā.

  Un neaizmirsti šo procedūru veikt pilnīgi visiem diskiem, pat ja tie strādā. Visiem diskiem, kas vecāki par vienu gadu, parādās tendence nepareizi noparkot galviņu – labāk veikt preventīvus pasākumus jau laicīgi!

  #327686
  Aldis
  Participant

  @MeistarsUnVergs izrāva man vārdus no mutes.. 😀 Lai nu kā, pat 12 eiro šams nemaksā, iekš ebay (pat no UK/De) var sameklēt ap 5-6€. Konkrēti, man šāds – bildē, un esmu aizmirsis par cieto raustīšanu un krāmēšanu pie PC… Tik vien kā barošanu vajag… Iesaku, diezgan noderīga lieta.

  [img]https://i.imgur.com/D051sUZ.png[/img]

  #327687
  albertino
  Participant

  Paldies Aldim, caur sleep mood piesleedzu to hdd un tiku klaat datiem un parkopeeju uz citu hdd!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
 • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā