Ierosinajums forumam

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Ierosinajums forumam

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 56 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #203064
    ob1
    Participant

    Nu redzi, Tu jau māki izteikties bez nenormatīvās leksikas. Vēl nedaudz patrennējies un būs pavisam labi. 🙂

    #203065
    Anonīms
    Neaktīvs

    ob1 esmu vienmēr mācējis izteikties normatīvā leksikā :> bet daži to vienkārši nav pelnijuši 😛

    #203066
    drunk_lizard
    Participant

    khmm, tikai miikstie regjistree vairaakus profilus ieksj foruma…

    #203067
    samurajs
    Participant

    d_l: Noteikumi pagaidām to neaizliedz, lai arī sajūsmā neesmu.

    #203068
    Anonīms
    Neaktīvs

    d_l ejam uz baletu? 😛 patapināšu puantes 😀

    #203069
    drunk_lizard
    Participant

    puiseen, izskataas, ka tavas ambiicijas ir apgriezti proporcionaalas tava loceklja izmeeram…

    nesatraucies, muuslaikos to var labot. lieto kaadu no penis enlargment ietaiseem un varbuut atguusi laimes sajuutu :>

    #203070
    Sid
    Participant

    Īstenībā es gribu zināt cik morfim ir gadu, jo es sev neatceros TÄ€DAS hormonu vētras, mhh.

    #203071
    Anonīms
    Neaktīvs

    Morphis dzivo matricā, viņam nav vecuma 😛

    d_l kas tev ir ar tiem peņiem? 😛 kkāds sindroms, nepatika, tevi piekāva ar lielu dicku or smthin? 😀 😀

    #203072
    drunk_lizard
    Participant

    domaajams ne vairaak par 17, kaut gan attiistiibaa jams aizkaveejies kaados 11-12 gadeljos. to pieraada arii ieprieksjeejais posts….

    #203073
    Anonīms
    Neaktīvs

    D_L visi taču nespēj būt tik ģeniāli ka tava izcilā persona :> Tevi neviens nemīl. Tas sāp. Es zinu. Tapēc tu tāds īgns :>

    #203074
    Sid
    Participant

    Morfi, jā nespēj, bet tāpēc nav jābūt stulbam.

    #203075
    Anonīms
    Neaktīvs

    Es to neapstridu 😀

    #203076
    Wallaby
    Participant

    Morpheus wrote:

    Tevi neviens nemīl. Tas sāp. Es zinu. Tapēc tu tāds īgns :>


    Tā varētu būt atbilde…

    #203077
    ob1
    Participant

    Te man nāk prātā anekdote par elli un 3 katliem, vienā no tiem turēja latviešus. To latviešu katlu nebija jāpieskata, ko, ja kāds pabāztu galvu virs pārējā līmeņa, savējie viņu ātri vien atvilks atpakaļ.

    Skaidrs, ka katram ir vēlme izpausties, tāpēc arī tauta sēž forumos un kaut ko postē.

    #203078
    drunk_lizard
    Participant

    ai, tamponjack, piemirsu gandriiz.

    te prieksj tevis https://www.boot.lv/forums/index.php?showtopic=113391&hl=

    es tevi jau tur nedaudz pareklameeju :>

    #203079
    ob1
    Participant

    Paldies, ķirzak!

    #203080
    Anonīms
    Neaktīvs

    D_L negribi man par PR menedžeri piehalturet? Nemaksāšu neko, bet toties interesanti 🙂

    #203081
    ob1
    Participant

    Pag, Morpheus, ķirzaks ir aizņemts. Viņš šobrīd taisa PR man.

    Hmm, lai gan es varētu arī piekāpties, pēdējā laikā viņā aktivitātes ir nokritušās, brends “ob1” ieguvis stabilu atpazīstamību. Labi, ņem arī.

    😀

    #203082
    Aldis
    Participant

    Man ierosinājums foxim.. 🙂 lai nesanāktu kā piemēram šeit.. https://notepad.lv/post46172.html#46172 izveidot atsevišķu projektu, ienaidniekiem.lv – patstāvīgie lietotāji jau tur būtu uzreiz! 🙂

    Pirmkārt, par ko jūs viens otru ienīstat? 🙂 vsp.. negribu iejautkies, jo jau dalība iepriekšminētajā postā sanāca tāda kā sanāca! 🙂

    Mans vērtējums par katru, nav tas skarbs, iespējams patiess (Apdomājiet)

    Ar Morpheus var normāli runāt, un nav viņš slikts, ne arī stulbs cilvēks! Vnk.. esat cilvēku izveduši no pacietības par tādu saucot!

    D_L pēc darbiem un runām citos forumos, izskatījās gudrāks un izglītotāks, bet pēdējie posti jau izklausās pēc veca Rēzeknes traktorista!

    ob1 arī itkā neko sliktu nav nogrēkojies, bet nu var jau šamo apēst bez sāls tā pat kā jebkuru kas šeit parādās!

    [Noteikti tagad būs arī manis zilināšana, tik nez ko Jums vēl būšu izdarījis] 🙂

    #203083
    rajah
    Participant

    Morpheus wrote:

    Pienu dod? 😀 Nedod 😀 tad kada no tevis jēga? 😀


    kas nezini ka tauri ir izmiruši un viņš vienīgais apsēklotājs? tātad jēga ir :devil:

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 56 kopumā)
  • Tēma ‘Ierosinajums forumam’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā