Ierosinajums forumam

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Ierosinajums forumam

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 56 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149041
    Anonīms
    Neaktīvs

    Sakarā ar to ka daži ar pirkstu taisīti indivīdi normāli nesaprot, kad pasaka, ierosinu zem “Citas tēmas” izveidot sadaļu, kurā būtu iespējams brīvi izpausties par jebko arī necenzētā leksikā, labākajā gadijumā šo foruma sadaļu redzamu tikai tiem, kuri reģistrējušies piemēram ilgāk kā mēnesi. Kurš atbalsta?

    #203045
    Crow
    Participant

    Jomajo, govs uz jumta. Nu tu tak esi izkritis no rokām mātei 😀

    Ka tev pašam pielektu, kad pasaka.

    Ja neproti izteikties bez mīļvārdiņiem, laiks ņemt palīgā skolas grāmatas, vārdnīcas… vispār ētiku un elementāru argumentācijas prasmi pamācīties, ne tikai sēdēt pie Eleonoras PC klavu skrubināt.

    Kaut nez vai ir vērts, jo man ir sajūta, ka tevi tik ar koku var izmācīt 😀

    #203046
    Anonīms
    Neaktīvs

    Vai nav gejs? :>

    #203047
    Aldis
    Participant

    Domāju ka nav nepieciešams, šad tad varbūt kādu jūzeri sanāk nosaukt par kādu darba instrumentu vai kādu caurumu, bet tā gan dzīvē gan internetā iztieku bez lamāšanās! Un Notepad saitā kurš ir “Pozitīvi domājošiem cilvēkiem” nevēlētos redzēt kautkādu lamuvārdu miskasti, drīzāk jau bloķēt tos kuriem patīk lamāties, un atļaut viņiem no visa foruma izmantot tikai vienu sadaļu, lai jau plūcas! 🙂

    #203048
    Foxsk8
    Participant

    Vai nav gejs?

    Atkal sākās ko?

    Paša topika tēma un viss pārējais liecina par topika autoru, kā tādu. Man te nevajag nekādu lamuvārdu krātuvi, ja vēl varbūt neesi pamānījis, mums arī ir jākontrolē ko lietotāji runā, un ko citi lietotāji lasa, ja tavā sadaļā kādam nepatiks tavs uzbrauciens, viņš mierīgi var doties uz VP un iesniegt pret tevi sūdzību, līdz ar to medīs rokā mūs, prasīs tavus datus, visus mēslus. Tev to vajag? Man toč nē.

    Taka savā lirā ja gribi vari šo te neloģisko ideju ieviest.

    Punkts. Tēma slēgta.

    #203049
    samurajs
    Participant

    Fox, kāpēc uzreiz slēgt tēmu? Vajag uzklausīt visu viedokļus!

    Kamēr es te esmu admins – bļē un maķ Notepadā nebūs.

    Jautājums uz apķērību: kas ir vieglāk izdarāms?

    1. Vnk nobanot kašķīgo Morpheus – vai

    2. Pārveidot lapu, ieviešot papildus lamātuvi, pie tam ar papildus permisijām, un vēl mainīt mūsu devīzi uz “aci pret aci, zobu pret zobu”?

    #203050
    Anonīms
    Neaktīvs

    Palūkojam ari no tada skata viedokļa, ka administerācijai nebūs jāšķielē pa labi pa kreisi un jalocko vai kka citadi jareprese, visus draņķigos postus var vienkārši nosutīt uz miskasti :> Pašiem būtutu ertak kadu izlamat ( 😀 lol ) un mainly forums nepiedrazotos 😛 Cik nav forumi redzeti ar sadaļām kuras admini kontrole tik tā lai nav smagi parkapumi…

    Or vel labak, pirms sadaļas lietošanas lai piekrit agreement , kura teikts ka par visu teikto lietotajs pats uzņemas atbildibu un no tas atbrivo notepad varas parstavjus 😛

    & Samuraj, par kašķibu runajot, paskaties paris postus iepriekš kurš uzsāka insult un tad parfraze par to kašķīgumu:>

    #203051
    samurajs
    Participant

    Man tāds personisks jautājums, Morpheus: cik bieži gadā tu pērc jaunas brilles? Jeb varbūt tev ir melnā josta? Jeb varbūt tu LIVE esi klusāks par zivi un tikai anonīmajā internetā atver žaunu?

    #203052
    Anonīms
    Neaktīvs

    😀 Labs joks, tiešām izdevās 😀

    #203053
    ob1
    Participant

    Neatbalstu.

    Ja tiešām gribās kādu pasūtīt 3 mājas tālāk, to var izdarīt arī nelietojot lamuvārdus. To jādara ļoti pieklājīgi, bet ar zemtekstu, tad ir pat efektīvāk (un jautrāk arī).

    #203054
    Wallaby
    Participant

    Ja atļaus vienā stūrī kakāt, tad atnāks kakātāji un kakās visur – tas ir pierādījies jau desmitiem reižu.

    Jautājums – vai tiešām IT portālos apgrozās cilvēki, kuri VISPÄ€R nevar iztikt bez bļeciem un maķiem?! Vai tiešām IQ un vārdu krājums ir tik mazs, ka nevar uzbraukt cilvēkam, lai pēc tam visi vēl ilgi strīdētos, vai tas vispār bija uzbrauciens?!

    Kaut vai kā nesenais piemērs – “Taurs”. Taurs ir tāds dzīvnieks, mierīgs kā zupā tārps un silts kā neatdzisis ķīselis. Un ko? Pareizi pasniedzot, OB jau gribēja vēnas sev griezt…

    #203055
    ob1
    Participant

    Š im gadījumam par godu biju uztaisījis lietotāju Taurs. Tiko gribēju uz to pārslēgties, bet izrādās, ka tas vairs nedarbojas. 🙁

    Ziņojums no Taura: “Mani atkal kāds sauca?”

    😀

    #203056
    Anonīms
    Neaktīvs

    Es vienk šito no atmiņas izraku, bija man moderešana vienā forumā, ties gan wap, bet nu tomēr… Ar laiku juzeri to vienkārši pieņēma un muļķības pārējos forumos pārtrūka, jo kapēc gan makareties tur kur nav ļauts, un dabut pa tauri, ja var makareties tur kur tas ir ļauts 😛

    #203057
    Wallaby
    Participant

    Da tiem jūzeriem offlainā jāuzšauj, lai vnk saprot, ka lieliski var dzīvot bez visiem papildvārdiem.

    Reku, piemēram, jaunzems – pirms mēneša viņš ar “pacaniem streļīja kāpostu”, bet pēc normālas sarunas tagad “ar saviem tuvākajiem draugiem, paziņām un citiem vienā areālā mītošajiem pilsoņiem intensīvi meklē risinājumus papildus finansiālo līdzekļu iegūšanai”…

    #203058
    samurajs
    Participant

    ob1: kāds bija nobanojis Tauru 🙂 Nu viņš laikam sodu būs izcietis, palaidu aplokā lai ganās 😀

    #203059
    Anonīms
    Neaktīvs

    Labi ka te nav neviens Mamuts vēl 😀 😀

    /me padomā ka laikam bus jasak uzvesties pratigi 😛 a to visi kaunina, kaunina… /

    #203060
    Taurs
    Participant

    Nu re, esmu dzīvs. Paldies Samuraj! Mū!

    Hmm, a par ko īsti bija bans? Es tak tāds miermielīgs lopiņš esmu.

    #203061
    Anonīms
    Neaktīvs

    Pienu dod? 😀 Nedod 😀 tad kada no tevis jēga? 😀

    #203062
    Taurs
    Participant

    Reizām kāds mani pasauc, tad atnāku.

    Jēga nekāda, tikai var kādu ķirzakai nejauši nomīt, vai ķengurus iztrenkāt.

    😀

    #203063
    Anonīms
    Neaktīvs

    .DLL shito lasot pakarsies rutera kabeljos 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 56 kopumā)
  • Tēma ‘Ierosinajums forumam’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā