IMEI bloķēšanas iemesls

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Mobilie telefoni IMEI bloķēšanas iemesls

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
 • Autors
  Ieraksti
 • #162796
  Kadets
  Participant

  Telefonam bloķēts IMEI. Vai ir iespējams uzzināt bloķēšanas iemeslu (iniciatoru), t.i.,vai krimināls vai saistības? Lai zinu pie kā griezties, lai atbloķē (legāli)? Vēlētos lietot “tīru” telefonu.

  #329263
  samurajs
  Participant

  Protams, pie mobilā operatora jagriežas, kurš nobloķējis. Ja būs zagts – tev telefonu vnk atņems un vēl būs jāskaidrojas policijā kur dabūji. Ir vēl “nelegālais” ceļš: IMEI nomaiņa. Modeļiem ar MediaTek proci tas izdarāms 5 minūtēs, un pat root nevajag. Ja ir iPhone – tad laikam nespīd…

  #329264
  Andron MacBeton
  Participant

  Kā būtu ar numuri.lv ?

  Ne1 datorspec, tiešām?

  #329265
  Andron MacBeton
  Participant

  Sļemuraj, vai IMEI nomaiņa ir legāla? Es redzēju ENAPā mapīšu kaudzi, kas ir tikai par IMEI nomaiņu. Nu, gandrīz abām rokām nesama kaudzīte.

  Un nav svarīgi vai kādam tur HTC vai JustShit to atļauj darīt ražotājs, likums ir virs tās atļaujas.

  #329266
  MeistarsUnVergs
  Participant

  Daudz kas ir nelikumīgi, nu un kas par to? Dari ko darīdams, neatstāj pierādījumus! Lai nu kā, bet nu Betonu par likumpakļāvīgu cilvēku nekādi nenosaukšu 😀

  P.S. Kā tu zini kas darās HUJAPā? Gadījumā regulāri neskraidi uz turieni stučīt?

  #329267
  samurajs
  Participant

  Es tak teicu, ka tas ir nelegālais ceļš. Domāju ka ENAPā tās mapītes bija ne jau par IMEI maiņu, bet par zagtas mantas tirgošanu utml. Ķipa telefonu atspiežam, fiksi IMEI nomainam un uz lombardu prom. Populārs variants.

  Savam tel. vari mainīt IMEI cik lien.

  #329268
  MeistarsUnVergs
  Participant

  Kljuudies! Tas likums reaali debiils uzrakstiits. Savam arii nedriiksti mainiit. Tavaa riiciibaa arii nedriikst buut iekaartas vai programmatuura ar ko to var izdariit. Principaa tas attiecas ne tikai uz specializeetajiem boxiem, be vecaaku telefonu gadiijumaa arii uz parasto COM datu kabeli un servisa programmatuuru.

  #329269
  samurajs
  Participant

  @MeistarsunVergs: tā ir tāda kutelīga lieta tāpat kā Windows piratēšana. Ja pieķers ka ar to piepelnies – dabūsi pēc pilnas programmas. Bet ja savām vajadzībām, neiedomājos kā to pierādīs. Operators pēc IMEI maiņas telefonu redz kā jaunu ierīci. Bez tam var pateikt ka nomainīji pamatplati (nopirki šim mērķim sasistu tel. no rokas) Tad IMEI automātiski mainās. Ja Google Play veikalā softa šim.mērķim netrūkst – tātad to ņem ne īpaši nopietni.

  #329270
  MeistarsUnVergs
  Participant

  Palasi tos debiilos likumus. Nekur nav teikts par peljnju vai atbriivoshanu no kriminaalatbildiibas, ja tas nav dariits mantkaariigos noluukos.

  Ir telefoni kuriem IMEI nomainaams uzreiz iistajaa vietaa, citiem savukaart ir in-memory patch. Pirmajaa gadiijumaa pieraadiit mainjas faktu ir gandriiz neiespeejami, otrajaa – skaidri redzams ekspertiizee, ka telefons ir ar patchu. Zinu ko runaaju, jo savulaik nodarbojos ar telefonu “remontu”.

  Cita lieta, ka tas ir kaarteejais “noziegums”, kuru musari nevar iisti nokontroleet. Nu aptuveni kaa zaaliites lietoshanu – nopiipeeja un viss ar galiem. Ja nespiideesi nekur un buusi “zemaak par radaru”, nekas nedraud.

  #329271
  Mr.Death
  Participant

  vai vari man pateikt, kopsj kura laika numuri.lv uzraada imei blokjeesjanas iemeslu? :> man liekas, ka tas ir tikai statusa paarbaudei – imei valiids / invaliids / zagts / nezagts.

  topika autoram: griezies pie operatora, jo tas ir vieniigais LEGAALAIS veids, kaa vari vispaar domaat par atblokjeesjanu. protams, jaabuut liidz pirkumu apliecinosjiem dokumentiem. ja tadu nav – telefonu vari iestaadiit, vai arii meegjinaat sadziit rokaa taa oficiaalo iipasjnieku, un dabuut sjos papiirus.

  ja ir pirkuma dokumenti un truba + telefons nav njemts uz mazcenu un operators uzmests, buus pie operatora (klientu apk. centraa) jaaraksta iesniegums par imei atblokjeesjanu.

  par sjitiem imei pasjrociigajiem mainiitaajiem, man jautaajums: kaads varbuut var pastaastiit, kaadas sekas PRAKTISKI iestaajas, ja divi telefoni vienaa tiiklaa izmanto vienu un to pasju imei? (kas reaali notiek – abas trubas saak nestraadaat, gljukot vai tml?) :>

  #329272
  MeistarsUnVergs
  Participant

  Strādā abas bez problēmām.

  #329273
  Andron MacBeton
  Participant

  Izlasi velreiz ko es uzrakstiju.

  Un pasaki CIK IMEI esi nomainijis.

  #329274
  Andron MacBeton
  Participant

  Atvainojos…

  Man vajadzēja paredzēt ka tie lameri neko labu neuzprogrammēs.

  Š ķita labs pasākums, sākumā.

  #329275
  MeistarsUnVergs
  Participant

  Neesu psihiatrs lai vēlreiz pārlasītu slima suņa murgus.

  Esmu nomainījis tik daudz IMEI, ka vairs neatceros. Sveiciens taviem korišiem no HUJAP

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
 • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā