Interneta ātrums samazinās, tiklīdz tiek lietots kTorrent

Sākumlapa Forumi Software Debian Linux atbalsts Interneta ātrums samazinās, tiklīdz tiek lietots kTorrent

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #155691
    reGative
    Participant

    Sveiki, Notepad.lv lietotāji!

    Kādu laiku esmu Debian 6 lietotājs. Problēmas ir ar interneta ātrumu. Mana ģimene ir kino mīļotāji, tāpēc gandrīz katru dienu tiek lejupielādēti seriāli un filmas no torrent trakeriem. Izmantoju kTorrent bittorrent, jo neviena cita nav tik labi dzirdēta un tā pati man ļoti patīk.

    https://www.speedtest.net/result/1680244224.png

    Tātad problēma sekojoša – uzlieku kādu torrentu lejupielādēties, down ātrums ir ap 700-800Kb/s, bet internets strādā lēnāk, Youtube video bremzē. Uz Windows problēmu nav, bet ir tas pats internets un tāds pats torrent down ātrums. Ä€trums nemainās. Bet Debian’ā samazinās.

    Ceru, ka problēmu izklāstīju skaidri un gaiši. Lūdzu, palīdziet. 🙂

    #280825
    grisha
    Participant

    Kaut ko kachaajot, vienmeer saaks rasties probleemas asr aatrumu. torrentu klients gan noslogo netu, gan pashu kasti, taapeec ar uz taas kastes saak rasties probleemas.

    Uzliec sapraatiigu lejuplaadi un minimaalu augshup[laadi un visam buutu jaastraadaa normaali.

    Ja es visam esmu uzlicis maksimumu, tad man ar rodas probleemas, iipashi ja augshuplaade ir uz maksimuma.

    #280826
    Aldis
    Participant

    Un interesanti, kam pie konekšan settings ir domāts download/upload limitācijas? Uzliec tādu ātrumu, kādu vari atļauties kačāšanai, un tā lai trubai paliek brīva vieta visam pārējam.

    #280827
    Genādijs
    Participant

    Ä¢eniāls jautājums.

    #280828
    kurbads
    Participant

    Kad cilvēki sāks domāt ar galvu? Nu pārfrāzē domās šo jautājumu citā jomā un sapratīsi cik stulbi tas izklausās. Man ir Audi 100. Parasti braucot izpiežu 140km/h. Iekraujot cementa maisus un pieliekot piekabi piekrautu ar maisiem nevaru izpiest pat 75 un motors arī dīvaini gurst. Kur varētu būt iemesls?:D Savukārt tādu pašu daudzumu pārvadājot ar kravas mašinu viss ir normāli. Iet neķerdamies.

    #280829
    Evers
    Participant

    Vienīgais, kas tev Windowsā varēja būt savādāks, mazāks torrentu klienta savienojumu skaits, kas mazina iespēju, ka tiks izmantots viss pieejamais interneta ātrums.

    Vai varbūt debijānis sliktāk prot dalīt trafiku, kad vairākas aplikācijas pēc tā kāro.

    #280830
    WordPad
    Participant

    Parasti gan uz Linux’a viss lejupielādējās ātrāk, bija pat kādi testi, nu bet savienojumu skaits un ātrums jāierobežo atbilstoši savas trubas un dzelžu platumam. Vari pamēģināt citus klientus kā Deluge vai Transmission, varbūt tie labāk tiks galā pēc noklusējuma.

    #280831
    daGrevis
    Participant

    Kāpēc gan nevar padomāt par to, kas tika izlasīts… pirms tiek rakstītas nederīgas atbildes?

    OP minēja, ka pie ~800 kb/s lejupielādes ātruma gan uz Linux, gan **uz Windows** problēmas darīt citas lietas, kā skatīties klipus iekš YouTube, problēmas ir bijušas tikai **uz Linux**. Kas te nav saprotams?

    (starp zvaigznītēm ieliku to, pie kā ir jāpievērš īpaša uzmanība)

    Drīzāk atbilde varētu būt kas līdzīgs @Hercels minētajam.

    Labojums:

    P.S. Ja jau lieto Debian un, cik saprotu, arī Gnome 2… tad kāpēc neuzmanto Transmission kas ir domāts attiecīgajai grafiskajai videi un ir pieejams pēc standarta sistēmas uzlikšanas?

    #280832
    nevertell
    Participant

    Kāds mātesplates modelis/ethernet’a čipsets ?

    Ja kāds no RALINK/REALTEK, tad nāksies nokačāt un nokompilēt moduli/draiveri, kas nesūkā zirgu pautus.

    Es gan nezinu, vai tiešām tagad jau nav nopačots mainline kerneļos, bet ar 10.04 ubuntu man nācās darīt augstākminēto, lai visu laiku nemestu ārā.

    #280833
    Kon
    Participant

    OP var priecāties, man pie 10MB+ pat pele raustījās :>, tā arī netiku galā, kaut kur šeit topikam jāmētājās

    Ar to varu pateikt, ka labāk vnk samierinies

    #280834
    Aldis
    Participant

    Ja vilki lejā ar 10+ megiem, ta 100% cietais sāka stāties nost…

    #280835
    nevertell
    Participant

    Ja zinātu par ko ir runa, saprastu, ka problēma ir tīri softiska :>

    Viņš teica, ka windouzā pie tādiem pašiem ātrumiem problēmu nebija.

    Padomā tik, Kojānis tagad meinstrīms, citiem arī ir viņa problēmas.

    Man gan šķiet, ka nu jau vairs nav tādas problēmas. Arī bija vienu brīdi tā, ka kopējot uz citu šāri tīklā pele bremzēja, bet viss pārējais itkā bija normāls.

    #280836
    Kon
    Participant

    nu loģiski spriežot jā, HDD .. tik uz windas bija ok 🙂

    pirms gada aktuālā ubuntu

    #280837
    nevertell
    Participant

    Nu hrenviņzin. Tikko bija jākopē pa tīklu 40 mb/s, nekādu bremžu nebija. Bet pirms gada bija tāda līdzīga problēma, pie 800 KB/s ātruma.

    Tikko uz svaiga mint’a pirmās 15 minūtes caur dajebkādiem interfeisiem jebkurš savienojums vilkās.

    Pēdējā laikā kerneļi paliek ar vien tārpaināki.

    #280838
    jonjs
    Participant

    Tas gan nav smalki. Interesanti zināt cik pirātisko trakeru filmas (cik daudz filmu vienlaicīgi tas ir) vienlaicīgi ir jāvelk, lai dators sāktu bremzēt? Kā izrādās, tad pat mega 8-godolu proči nevelk (protams, ka tur var ņemt vērā HDD ātrumu un vēl sazin ko) 🙂 Labi jokojos. Problēma protams ir interesanta, bet nu vai nav labāk aiziet uz KINO ? 🙂

    #280839
    nevertell
    Participant

    Tagad kautko sakarīgu vispār rāda pa kino ?

    #280840
    Wuu
    Participant

    kaut ko, es atrodu Maximas zelta filmu kolekcijā (Un es nejokoju) 🙂

    #280841
    aoma
    Participant

    Tas nav tikai uz debian vien novērots, arī no citiem Linuxiem pat prasti brauzojot netu, dreamboxim momentā klemme (internets ir palēns), nācās rūterī šim iedalīt iztikas minimumu. Ar windowsiem tādas problēmas nav novērotas, pat ja ieslēgts torents. Izskatās, ka Linuxveidīgie nekaunīgi noēd vieni paši visu trafiku, un ar pārējiem dalīties netaisās 😀

    Tā kā fig viņzin 🙂

    #280842
    Genādijs
    Participant

    Apsveicu, šodien esi ieguvis auna titulu! Tikdaudz muļķību sarakstīt aj aj.

    #280843
    samurajs
    Participant

    Laikam jau kTorrent kods būs līks, jo man uz bubuntu 10.04 LTS nekas nebremzē ar Transmission bez jebkādiem ātruma ierobežojumiem.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā