Internetā noklīdis Windows 7 7137

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Internetā noklīdis Windows 7 7137

Tiek skatīts 7 ierakstu – 21 līdz 27 (no 27 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #198993
    KaNeiet
    Participant

    Varētu lepoties ar e-žurnālista (d_l gan bija piemērotāks termins) statusu.

    #198994
    Gakh
    Participant

    Genādijs wrote:


    Kāds apbrīnojams cilvēku stulbums (īpaši tēmēju uz gakhj) 🙂 Pasaki vēl ka tu uz nepabeigta OS dari kautko vitāli svarīgu, piemēram dari darbu par kuru saņem naudu 😀

    Idiot, tas nebija domāts par nepabeigtu OS.. Es spriedu kopumā par tavu stulbumu vērtēt OS pēc cipariņiem, precīzāk, ja nekas vizuāli nemainās, tad jau nav jēga updeitot.

    #198995
    Aldis
    Participant

    nevertell wrote:

    Kā būtu, ja es te katru dienu spamotu aprakstus par ikdienišķo gentoo/arch/’buntu build’u ?

    Noteikti tas butu tik interesanti cik piem.. shii zinja! 😀 😀 Kurā komentāri iebraukuši offtopikā un tolka nekāda! 😀 😀

    Aptuvenais ziņu standarts:

    Viens kakeris Jānis Spainovič paņēma Windows Gailis un nomainīj builda ciparu uz vēl lielāku kā viņa attālam kaimiņam Pēterim Mētelim bij uz laptopa! Tad šis iekompostrēja ka tai versijai ir lielāks krāns, nošārēja Jūtūbā darbības kamripu un jau šis produkts pieejams ThePirateBay… alelujah .. taga visi fano! 🙂

    #198996
    Genādijs
    Participant

    Aha, mhm 😀

    #198997
    aoma
    Participant

    Labāk es lasu par jaunajiem buildiem, nekā par to, ka kārtējam aiphonim viens pikselis klāt pie garuma.

    🙂

    #198998
    Tmkks
    Participant

    lilmoder wrote:

    usins wrote:

    Jūs ko, nelasat internetā ziņas, ka visādi knariņi savilkušies Windows7 no p2p tīkliem, kur jau iešūts kaitīgais kods, un atkal parādījies jauns botu tīkls, kurš izsūta spam un veic dažādas ļaunprātīgas darbības?


    Bet man patīk būt par lielas un laimīgas komūnas dalībnieku. :lala:


    +1 & rofl. 😀

    #198999
    Wallaby
    Participant

    Labs raksta nosaukums – “Internetā noklīdis…” klaiņoja tas Windows apkārt pa pasauli, nevarēdams atrast sev mājvietu, kur system mapi nolikt, tā ka apmaldījās un kādu dienu ieklīda tumšā mežā, kur to gaidīja ļaunie jūzeri… kaut kā tā?

Tiek skatīts 7 ierakstu – 21 līdz 27 (no 27 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā